Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

invisibleSHIELD


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
167 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   steliossm

steliossm

    iPH Member

  • 344 μηνύματα
  • Twitter:@steliossm
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:steliossm

Δημοσίευση 08/02/2009 - 18:09

Quote

Εχω  discount code για -20 % οποιος θελει ας το χρησειοποιιση ισχυει μεχρι 19Φεβρουαριου    ;) 725jy3 ;)


used it, thanks man

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   nikoss123

nikoss123

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 13/02/2009 - 12:24

Την εβαλα και εγω σημερα μπαινει σχετικα ευκολα αν και εκανα μια ωρα και τωρα το εχω στην ακρη και περιμενω  >:( .Πρωτες εντυπωσεις ειναι οτι δεν κολλαει τοσο στο χερι καλο ειναι αυτο βεβαια νιωθεις οτι επιτελους πιανεις iphone και οχι τηλεκοντρολ (ειχα θηκη σιλικονης) αλλα καποιος που την εχει καιρο παρατηρησε κανενα κιτρινισμα η να ξεκολησει?Με πεδεψε στις γωνιες αλλα το καταφερα

#48   dion147

dion147

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/02/2009 - 01:36

Σε γενικες γρμμες ειναι πολυ καλη αλλα σε κανα μηνα αρχιζει και ξεκολαει ιδιως αν δεν ειναι συμμετρικα τοποθετημενη. Οταν την εβγαλα μετα απο κανα 2μηνο για να την ξανακολησω ειχε ξεχηλωσει κατα την διαρκεια του τραβηγματος. Εν τελει στο μονο που δε προστατευει ειναι απο πτωση σε ολα τα αλλα αψογη.

#49   nec

nec

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/02/2009 - 07:35

to IS εάν βγει τοτε ΔΕΝ ξαναμπαίνει... απλά το πετάς.

προσωπικά αν και είχα πάρει όλο το σετ, τις οθόνης το ξήλωσα γιατί ήταν πραγματικά χάλια.

Το δάχτυλο κολλάει πάνω και η επιφάνεια είναι σαν μωσαϊκό. Ξαναγύρισα στο απλό screen protector.

#50   fuzzy

fuzzy

    iPH Addict

  • 725 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/02/2009 - 09:26

Quote

προσωπικά αν και είχα πάρει όλο το σετ, τις οθόνης το ξήλωσα γιατί ήταν πραγματικά χάλια.



Το δάχτυλο κολλάει πάνω και η επιφάνεια είναι σαν μωσαϊκό. Ξαναγύρισα στο απλό screen protector.


τα λέω εδώ και καιρό αλλά ποιος με ακούει...  ::) :D ;D :D

#51   nikoss123

nikoss123

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 17/02/2009 - 11:17

+1 Της οθονης εφαγε σουτ  ;D

#52   ioanniskar

ioanniskar

    iPH Member

  • 332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:ioanniskar

Δημοσίευση 17/02/2009 - 16:08

Καλά έκανα εγώ και πήρα μόνο το πίσω! Πάντως τώρα μπορώ να το αφήνω πάνω σε οποιαδήποτε επιφάνεια χωρίς να αγχώνομαι και τις γρατσουνιές στο πλαστικό. Για την οθόνη δεν το συζητώ. Μόνο από ebay σετ των 3 με 1 λίρα Αγγλίας (κοντά στο € 1,2) και δεν σε νοιάζει τίποτα μιας και το ένα σου κοστίζει κοντα στα 40 λεπτά. Εγώ πάντως τα αλλάζω σαν τα βρακιά. ;);D

#53   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1.771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 17/02/2009 - 16:52

Quote

Καλά έκανα εγώ και πήρα μόνο το πίσω! Πάντως τώρα μπορώ να το αφήνω πάνω σε οποιαδήποτε επιφάνεια χωρίς να αγχώνομαι και τις γρατσουνιές στο πλαστικό. Για την οθόνη δεν το συζητώ. Μόνο από ebay σετ των 3 με 1 λίρα Αγγλίας (κοντά στο € 1,2) και δεν σε νοιάζει τίποτα μιας και το ένα σου κοστίζει κοντα στα 40 λεπτά. Εγώ πάντως τα αλλάζω σαν τα βρακιά. ;);D


Τα βρακιά σου είναι δλδ μιας χρήσης; ;D ;D

#54   horn

horn

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/02/2009 - 23:49

Βασικα αξιζει μονο το πισω κ μπροστα βαζεις ενα Screen Protector  anti-glare και anti-reflective. κ το iphone ειναι SUPER........ 8)

#55   fuzzy

fuzzy

    iPH Addict

  • 725 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/02/2009 - 10:00

αν είναι και τα ΜΑΤ screen protectors ακόμα καλύτερα, ούτε σκούπισμα δεν θέλουν γιατί δεν μένει λίπος από τα δάχτυλα πάνω τους...  ;)

σιγά σιγά με τον καιρό και την χρήση θα δείτε ότι και το πίσω μέρος θα αρχίσει να σας 'χαλάει', θα αρχίσουν να ξεκολλάνε οι γωνίες, θα μαζεύει σκόνη απο μέσα και θα φαίνεται βρόμικο το κινητό, μέχρι που θα το ξηλώσετε και θα του βάλετε μια minimal θήκη και θα ησυχάσετε!  :D :D :D

#56   SPB

SPB

    iPH newbie

  • 72 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/02/2009 - 13:03

Συμφωνώ απολύτως με τον Fuzzy. Μια απλή μαύρη θήκη σιλικόνης της Marware και ένα screen protector κάνουνε μια χαρά την δουλειά τους για εμένα. Χώρια που έχεις και μια ψιλοπροστασία και από πτώση με την σιλικόνη.

BTW μπορεί να προτείνει κανένας κάποιο μαγαζί στην Αθήνα που να έχει Anti-figerprint screen protectors (τα ματ που κάποιος ανέφερε πιο πάνω). Έστω και on line μαγαζί μου κάνει απλά έχω παραγγείλει εδώ και δύο μήνες ένα Steinheil Anti-Fingerprint screen protector από το www.SGPstore.com και ακόμα δεν έχει εμφανιστεί και έχω βαρεθεί κάθε βράδυ να σκουπίζω την οθόνη από τις δακτυλιές.

#57   fuzzy

fuzzy

    iPH Addict

  • 725 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/02/2009 - 14:10

Στην Ελλάδα από όσο γνωρίζω (όσο το έχω ψάξει) δεν τα έχει κάποιο κατάστημα.

Αλλά δες εδώ μήπως σε ενδιαφέρει...

http://www.iphonehel...opic,867.0.html

#58   theo-doro

theo-doro

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/02/2009 - 18:49

Παιδια εγω το πηρα προχτες κατευθειαν απο το site το εβαλα και ταιριαζει τελεια...το θεμα ειναι οτι αν θελω να το βγαλω καποια στιγμη πως το βγαζω?γιατι αυτο εχει γινει ενα με την οθονη ;D και ανα το βγαλω αυτο χαλαει?δηλαδη θα μπορεσω να το ξαναβαλω?

#59   nikoss123

nikoss123

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 19/02/2009 - 19:09

Το ξεκολας σαν ενα συνηθισμενο αυτοκολλητο αλλα σιγα σιγα.Και αν βγει δεν ξαναμπαινει

#60   theo-doro

theo-doro

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/02/2009 - 00:36

γιατι δεν ξαναμπαινει?χαλαει δηλαδη?λογικα μπορεισ να ψεκασεις και να το ξαναβαλεις!!!αφου εχει εγγυηση εφορου ζωης το στελνεισ πισω και σου στελνουν αλλο.....?


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες