Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ultimate Mortal Kombat


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
32 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 13/12/2010 - 16:40

Σύμφωνα με το KnowYourMobile, το δημοφιλές arcade fighting game έρχεται στο iPhone!

Η ομάδα του εν λόγο website δημοσίευσε ένα video κατά την διάρκεια επίσκεψης της στα γραφεία της EA Mobile στο Λονδίνο:

http://www.youtube.com/watch?v=2Aw8NQN7rLE


Σύμφωνα με τις πληροφορίες του KnowYourMobile, το Ultimate Mortal Kombat for iPhone θα κυκλοφορήσει μέσα στο Δεκέμβριο, η τιμή του ωστόσο δεν είναι γνωστή μέχρι αυτή τη στιγμή:

We headed over to the EA Mobile London office to see Ultimate Mortal Kombat for iPhone in action, and this is what we saw.

Ultimate Mortal Kombat is a beat-'em-up. The idea is to kill your opponent before they kill you, in gory fashion. Once an enemy has been defeated, you can use fatalities and other ways to humiliate your opponent, a feature that has helped the Mortal Kombat series stand the test of time.

Players: 1-2 local via Bluetooth or Wi-Fi
Release date: December
Price: TBC

Behind the Scenes...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   viperlesgr

viperlesgr

    iPH Enthousiast

  • 438 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:viperlesgr

Δημοσίευση 13/12/2010 - 16:52

Φανατικός του mortal kombat και χαίρομαι που βγαίνει στο AppStore αλλα αναγκαστικά πολλά κουμπιά για τοσο μικρή οθόνη και δεν ξέρω αν θα μπορέσουμε να το ευχαριστηθούμε .

#3   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1.771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 14/12/2010 - 15:38

Tα finish him, με τα λουτρά αίματος να έχει και τα κόλπα με τα buttons θα τα βρούμε.@!~

#4   bacadef

bacadef

    iPH Member

  • 250 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/12/2010 - 15:54

Φανατικός του mortal kombat και χαίρομαι που βγαίνει στο AppStore αλλα αναγκαστικά πολλά κουμπιά για τοσο μικρή οθόνη και δεν ξέρω αν θα μπορέσουμε να το ευχαριστηθούμε .

Και το streetfighter τόσα έχει αλλά μόλις το συνηθίσεις δεν σε ενοχλεί..Καιρός ήταν να έρθει στο iphone αυτός ο τίτλος...ατέλειωτες ώρες στο ps..πάμε για animality και brutality και στο iphone! 8)

#5   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 16/12/2010 - 10:16

Σε μία κίνηση που μας εξέπληξε και χωρίς να προηγηθεί καμία επίσημη ανακοίνωση ή κάποιο teaser trailer, η Electronic Arts κυκλοφόρησε το δημοφιλές beat-’em-up Ultimate Mortal Kombat 3 στο App store!

Αναρτημένη εικόνα


Το Ultimate Mortal Kombat 3 περιλαμβάνει τους 13 κλασσικούς χαρακτήρες που γνωρίζουμε (Scorpion, Sub-Zero, Sonya Blade κ.α) ενώ διαθέτει και multiplayer mode μέσω WiFi ή Bluetooth ώστε να συναγωνιζόμαστε τους φίλους μας

Φυσικά, δεν θα μπορούσαν να λείπουν τα γνωστά fatality combos τα οποία έβαλαν και αυτά το λιθαράκι τους ώστε το Mortal Kombat να γίνει ένας παγκόσμια αναγνωρίσιμος τίτλος.

Επιπλέον, όπως κάθε σύχρονο iOS game που σέβεται τον εαυτό του αλλά και τους χρήστες του, διαθέτει βελτιστοποιημένα γραφικά για Retina Display.

[iTunes link - Τιμή: 5,49€]
Behind the Scenes...

#6   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 16/12/2010 - 10:18

το συγκεκριμένο Screenshot έχω την αίσθηση ότι το αδικεί το Game από γραφικά..

ezgif_com_crop_2.gif


#7   bakis

bakis

    iPH Addict

  • 626 μηνύματα
  • Twitter:@vbakis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:bakis

Δημοσίευση 16/12/2010 - 10:19

Sick!! Αναμένω με ανυπομονησία!!Βγηκε!! Τώρα πως θα κάνουμε τα Fatalities σε touch οθόνη ενας θεός ξέρει....

Τελευταία επεξεργασία από: bakis, 16/12/2010 - 10:21


#8   Dimos234

Dimos234

    iPH User

  • 118 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/12/2010 - 12:52

Με τόσα Παιχνίδια που βγήκαν και βγαίνουν να δούμε που θα βρούμε μνήμη. Εγώ έφτασα να μην Έχω καθόλου και Είδη θέλω να περάσω ακόμη 3-4 Παιχνίδια .

#9   JamesR21

JamesR21

    iPH Addict

  • 784 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/12/2010 - 16:14

Συγκινήθηκα είχα καμιά 15αριά χρόνια να το παίξω -ήταν ορόσημα για την γενιά μου. Είναι άψογο ειδικά ο χειρισμός όλα τα λεφτά. Σε touchscreen τα fatalities και τα combos πιάνουν για πλάκα.

#10   FUTUREWORLD

FUTUREWORLD

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/12/2010 - 01:11

παιδιά δεν ήταν αυτό που περίμενα συγκριτικά το street fighter είναι πολλά σκαλοπάτια πιο ψηλά...

#11   djibril13

djibril13

    iPH Contributor

  • 963 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/12/2010 - 01:16

επανακυκλοφορια του παιχνιδιου που βγηκε το 1995 για αυτο εχει τετοια γραφικα ;)

#12   Panian

Panian

    iPH newbie

  • 43 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:panian3

Δημοσίευση 21/12/2010 - 10:22

θα ελεγα, προσωπικη αποψη, αφου εχω παιξει σχεδον ολα τα mortal combat...
αυτο για iphone ειναι χαζο-παιχνιδο!!!

#13   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/01/2011 - 01:56

εχει χαλια χειρισμο και εχω κολλησει στην πουτ@να την jade που γινεται ατρωτη και δεν με αφηνει να την ακουμπαω

#14   FUTUREWORLD

FUTUREWORLD

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/01/2011 - 02:43

δοκιμασε να εισαι κολλημενος με τη πλατη σε μια απο τις δυο πλευρες τησ οθονης και ξεκινα εναεριες κλωτσιες εγς ετσι την εβγαλα τη ρουφιανα μου εσπασε και μενα τα νευρα!!!αν εισαι τυχερος μπορει να τη βγαλεις και με περφεκτ!!!

#15   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/01/2011 - 02:49

δοκιμασε να εισαι κολλημενος με τη πλατη σε μια απο τις δυο πλευρες τησ οθονης και ξεκινα εναεριες κλωτσιες εγς ετσι την εβγαλα τη ρουφιανα μου εσπασε και μενα τα νευρα!!!αν εισαι τυχερος μπορει να τη βγαλεις και με περφεκτ!!!

χαχαχααχαχ την μ@λακομουν@ μου εσπασε τα νευρα...διεγραψα το παιχνιδι thx για το tip!εκτος απο την jade και emac ξεκλειδωνεις κανεναν ακομα η μπα?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες