Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πόσοι απο εσάς έχετε κάνει jailbreak?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
74 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Jailbreak συσκευές σε νούμερα

Πόσοι απο εσάς έχετε Jailbreak την συσκευή σας?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#16   mantzas

mantzas

    iPH Addict

  • 692 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/12/2010 - 23:46

Jailbroken παντου και παντα. Μισα paid μισα cr@cked.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   Iakovos80

Iakovos80

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/12/2010 - 23:48

μην παραβλεπεις οτι η αγαπημενη apple το εχει παρακανει με καποιες εμμονες της.! οποτε για εμενα το jailbreak ειναι αναγκαιο "κακο".! το θεμα σεβασμου που αναφερεις το αφηνω ασχολιαστο γιατι θα γινω κακος.! απλα σκεψου και το θεμα σεβασμου καποιων εταιρειων απεναντι στους πελατες της, οταν καποιοι απο αυτους, σκανε ουτε λιγο ουτε πολυ 800 ευρω για καποιο προιον τους.!


Δεν αναγκαζει κανεναν η apple να αγοραζει τα προιοντα της. Οποιος μπορει...αγοραζει. Εγω ειμαι απολυτα συμφωνος με ο,τι κανει η apple. Οκ ας με πειτε προβατο...αλλα εγω ειμαι πιστος και προσηλωμενος...Τα ιδια ισχυουν και για τη sony με το psx-ps2-ps3...αυθεντικα παιχνιδια, λιγα και καλα...οχι ενας πυργος copies τις οποιες παιζω ελαχιστα. Μιλαω για τα psx-ps2 κυριως :) Αλλα ο καθενας κανει τις επιλογες του, απολυτα σεβαστες

#18   KailariaCity

KailariaCity

    iPH newbie

  • 48 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/12/2010 - 23:49

έχω κάνει jailbreak..κυρίως για sbsettings και κάποια ακόμη καλούδια του cydia!!

#19   Wishman

Wishman

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/12/2010 - 23:50

Το παρελθόν είναι παρελθόν,το ίδιο και το ντεμοντέ πλέον Jailbreak .. μέχρι 13 ετών επιτρέπετε.. από εκεί και πέρα δεν υπάρχει λόγος πια.

#20   sale

sale

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/12/2010 - 23:51

Ειμαι κατα του jb μιας και οσα μου δινει η apple, ειναι υπερ αρκετα. Επισης ειναι θεμα σεβασμου απεναντι σε καποιες εταιρειες. Ψωνιζω απο itunes store, εφαρμογες, παιχνιδια, ταινεις και μουσικη. :)


ρε φιλε, πλακα μας κανεις? τι θεμα σεβασμου απεναντι σε εταιρειες και ιστοριες μας λες? ας μας εδινε η μαμα apple αυτα που μας δινουν οι jailbroken συσκευες και ας τα πληρωναμε.! ας εχεις εσυ σεβασμο απεναντι σε εταιρειες, και ας απολαμβανω εγω τα καλουδια του jailbrake.! :) και φυσικα μην ξεχνας οτι τις ποιο πολλες εφαρμογες μεσω cydia τις εχω πληρωσει.! σεβασμο σε εταιρειες χαχχαχαχα.! πες μου ποιος ειναι ο λογος που η apple δεν σε αφηνει να κανεις facetime με 3g..! ειμαστε με τα καλα μας.? και ομως με την εφαρμογουλα my3g κανω κανονικα κλησεις facetime με 3g, και βλεπω ολα τα video youtube με κορυφαια ποιοτητα.! αληθεια εσυ μπορεις?

#21   mantzas

mantzas

    iPH Addict

  • 692 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/12/2010 - 23:51

Δεν αναγκαζει κανεναν η apple να αγοραζει τα προιοντα της. Οποιος μπορει...αγοραζει. Εγω ειμαι απολυτα συμφωνος με ο,τι κανει η apple. Οκ ας με πειτε προβατο...αλλα εγω ειμαι πιστος και προσηλωμενος...Τα ιδια ισχυουν και για τη sony με το psx-ps2-ps3...αυθεντικα παιχνιδια, λιγα και καλα...οχι ενας πυργος copies τις οποιες παιζω ελαχιστα. Μιλαω για τα psx-ps2 κυριως :) Αλλα ο καθενας κανει τις επιλογες του, απολυτα σεβαστες


Πιστος και προσηλωμενος;;;
Για εταιρια η/υ μιλας..

#22   pkountanis

pkountanis

    iPH Member

  • 214 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 13/12/2010 - 23:52

μην παραβλεπεις οτι η αγαπημενη apple το εχει παρακανει με καποιες εμμονες της.! οποτε για εμενα το jailbreak ειναι αναγκαιο "κακο".! το θεμα σεβασμου που αναφερεις το αφηνω ασχολιαστο γιατι θα γινω κακος.! απλα σκεψου και το θεμα σεβασμου καποιων εταιρειων απεναντι στους πελατες της, οταν καποιοι απο αυτους, σκανε ουτε λιγο ουτε πολυ 800 ευρω για καποιο προιον τους.!


+1000000000000000000000

#23   pkountanis

pkountanis

    iPH Member

  • 214 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 13/12/2010 - 23:58

Δεν αναγκαζει κανεναν η apple να αγοραζει τα προιοντα της. Οποιος μπορει...αγοραζει. Εγω ειμαι απολυτα συμφωνος με ο,τι κανει η apple. Οκ ας με πειτε προβατο...αλλα εγω ειμαι πιστος και προσηλωμενος...Τα ιδια ισχυουν και για τη sony με το psx-ps2-ps3...αυθεντικα παιχνιδια, λιγα και καλα...οχι ενας πυργος copies τις οποιες παιζω ελαχιστα. Μιλαω για τα psx-ps2 κυριως :) Αλλα ο καθενας κανει τις επιλογες του, απολυτα σεβαστες


φιλε καμια σχεση ο συσχετισμος που κανεις με ps3 και λοιπα.! στο play station και γενικα στις κονσολες, οτι βλεπεις στην κοπια, βλεπεις και στο οριτζιναλ. εδω λεμε οτι πραγματα που σου κανουν την ζωη ποιο ευκολη και τα παιρνεις μεσω cydia, δεν στα παρεχει η ιδια η apple , ουτε με πληρωμη.! αρα τι πας να συγκρινεις??
και φυσικα θα δειτε απο το vote, τι γνωμη εχει και η πλειοψηφια.!

Τελευταία επεξεργασία από: pkountanis, 14/12/2010 - 00:00


#24   maxaragias

maxaragias

    iPH User

  • 151 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/12/2010 - 00:00

Είμαι υπέρ του j/b για τα διάφορά καλούδια του cydia...Είχα κανει j/b στο
παλιό μου 3g και στο 3gs που έχω τώρα.. Και αν με το καλό πάρω και το 4 πάλι
j/b θα κάνω :rolleyes:

#25   Luciferia

Luciferia

    iPH Member

  • 320 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 14/12/2010 - 19:15

ειμαι με j/b και αυτα γιατι μου αρεσει να αλλαζω θεματα στο κινητο μου (τα οποια και αγοραζω)..εφαρμογες λιγες και καλες και αρκετα tweaks (τα περισσοτερα δωρεαν απο Cydia)

#26   advgraphics

advgraphics

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/12/2010 - 19:18

έχω κάνει το δικό μου και πάνω από 30 σε φίλους,
πόσους ψήφους δικαιούμαι;

#27   kaklas

kaklas

    iPH newbie

  • 75 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/12/2010 - 19:34

jailbroken γιατι δοκιμάζω και αν μου κανει ena app το αγοράζω.

#28   poison

poison

    iPH User

  • 144 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/12/2010 - 19:38

Forza Cydia φυσικα και εχω κανει,στην 4 ερωτηση υπαρχει ορθωγραφικο λαθος στο ισως ειναι με ο :P :P

#29   djibril13

djibril13

    iPH Contributor

  • 963 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/12/2010 - 20:02

αλλος ενας με jailbraked συσκευη... 8)

#30   delapo

delapo

    iPH Member

  • 202 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:Delapo

Δημοσίευση 14/12/2010 - 20:09

αφού τα έσκασα για να το πάρω (iphone4) έχω την απαίτηση να μπορώ να χρησιμοποιήσω το 110% των δυνατοτήτων της συσκευής. Και για αυτό μόνο ένας τρόπος υπάρχει... JAILBREAK.-

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες