Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 5 ψήφοι

Το Sygic Mobile maps για Ελλάδα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
386 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#376   morpheusgr

morpheusgr

    iPH Honoured Member

  • 1.427 μηνύματα
  • Twitter:@morpheusgr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/10/2009 - 16:14

καλημερααααα.ερωτηση.κατεβαζω το πρωτο παρτ απο το sygic κ το τραβαω εξω απο το rar κ μου λεει να ανοιξω κ αλλο τομο.πως στην ευχη το δουλευουμε αυτο το πραμα;;;;


Κατεβαζεις πρωτα και τα τρια part του προγραμματος, χωρις να τα κανεις μετονομασια απο το αρχικο τους ονομα τα τοποθετεις στον ιδιο φακελο και ανοιγεις με το winrar αυτο που λεει part1 και κανεις αποσυμπιεση (extract) το αρχειο ipa που βρισκεται μεσα σε αυτο, απο μονο του το winrar θα εντοπισει οτι τα αλλα δυο αρχεια ειναι μερη του αρχικου και καθως γινεται η αποσυμπιεση θα τα ενωσει απο μονο του

Just like underwear, passwords should be changed often...


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#377   ippopotamos

ippopotamos

    iPH User

  • 120 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/10/2009 - 16:55

Κατεβαζεις πρωτα και τα τρια part του προγραμματος, χωρις να τα κανεις μετονομασια απο το αρχικο τους ονομα τα τοποθετεις στον ιδιο φακελο και ανοιγεις με το winrar αυτο που λεει part1 και κανεις αποσυμπιεση (extract) το αρχειο ipa που βρισκεται μεσα σε αυτο, απο μονο του το winrar θα εντοπισει οτι τα αλλα δυο αρχεια ειναι μερη του αρχικου και καθως γινεται η αποσυμπιεση θα τα ενωσει απο μονο του

Σ´ευχαριστω φίλε μου αλλά μια τελευταίων ερώτηση
φάκελο για να τα τοποθετησω κάνω στην επιφάνεια εργασειας η μέσα στο winrar;

#378   morpheusgr

morpheusgr

    iPH Honoured Member

  • 1.427 μηνύματα
  • Twitter:@morpheusgr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/10/2009 - 17:04

δημιουργεις ενα φακελο οπου σε βολευει στον υπολογιστη σου, η επιφανεια εργασιας ειναι νομιζω το πιο ευκολο σημειο, και τα τοποθετεις εκει μεσα ολα τα rar

Just like underwear, passwords should be changed often...


#379   ippopotamos

ippopotamos

    iPH User

  • 120 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/10/2009 - 18:24

δημιουργεις ενα φακελο οπου σε βολευει στον υπολογιστη σου, η επιφανεια εργασιας ειναι νομιζω το πιο ευκολο σημειο, και τα τοποθετεις εκει μεσα ολα τα rar

τίποτα.έκανα φάκελο κ την ώρα που πάω να το τραβηξω από το winrar να το βάλω μέσα μου δείχνει ότι κάνει αποσυμπιεση κ ανοίγει ένα άλλο παράθυρο που γράφει σφάλμα.κάτι κάνω εντελώς λάθος

#380   morpheusgr

morpheusgr

    iPH Honoured Member

  • 1.427 μηνύματα
  • Twitter:@morpheusgr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/10/2009 - 18:27

Με ποιο προγραμμα προσπαθεις να κανεις την αποσυμπιεση? τι σφαλμα σου εμφανιζει και σε ποιο παρτ ειναι οταν σου βγαζει το σφαλμα? δοκιμασε να ξανακατεβασεις το κομματι στο οποιο σου εμφανιζει το σφαλμα

Just like underwear, passwords should be changed often...


#381   ippopotamos

ippopotamos

    iPH User

  • 120 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/10/2009 - 19:38

Με ποιο προγραμμα προσπαθεις να κανεις την αποσυμπιεση? τι σφαλμα σου εμφανιζει και σε ποιο παρτ ειναι οταν σου βγαζει το σφαλμα? δοκιμασε να ξανακατεβασεις το κομματι στο οποιο σου εμφανιζει το σφαλμα

να τα πάρουμε απ τηναρχη.έχω το winrar εγκατεστημένο κ παταω το πρώτο μηλαρακι αφού το κατεβάσει μου ζητάει να επιτραπει κτλ παταω ναι κ μου ανοίγει το winrar με το αρχείο μέσα.το κάνω ελαχιστοποιησει κ κατεβαζω το δεύτερο.τώρα απ πάω να τραβηξω το πρώτο δείχνει ότι κάνει αποσυμπιεση αλλά πετάει ότι υπάρχει σφάλμα αν πάω να τραβηξω το δεύτερο μου γράφει να ψάξω να βρω τον προηγούμενο τόμο

#382   morpheusgr

morpheusgr

    iPH Honoured Member

  • 1.427 μηνύματα
  • Twitter:@morpheusgr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/10/2009 - 19:43

Κατεβασε πρωτα και τα τρια αρχεια και μετα αφου ειναι στον ιδιο φακελο ανοιξε το πρωτο μην το ανοιγεις με το που κατεβαινει, μην επιλεγεις ανοιγμα αλλα αποθηκευση

Just like underwear, passwords should be changed often...


#383   ippopotamos

ippopotamos

    iPH User

  • 120 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/10/2009 - 20:29

Κατεβασε πρωτα και τα τρια αρχεια και μετα αφου ειναι στον ιδιο φακελο ανοιξε το πρωτο μην το ανοιγεις με το που κατεβαινει, μην επιλεγεις ανοιγμα αλλα αποθηκευση

. τώρα κατάλαβα.morpheusgr σε υπέρ ευχαριστώ θα το κάνω όταν πάω σπίτι γιατί τώρα είμαι στην δουλειά κ θα σε ενημερώσω.κ πάλι ευχαριστώ

#384   lazlo

lazlo

    iPH User

  • 170 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/11/2009 - 11:57

ξερει κανεις πως κανουμε αναβαθμισεις τους χαρτες? (μονο τους χαρτες)

#385   BLUE

BLUE

    iPH newbie

  • 84 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/03/2010 - 20:14

Αγαπητέ morpheusgr έχουμε κανένα νέο με το χάρτη της Κύπρου?

#386   underwater

underwater

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/04/2010 - 14:09

Με εγκατάσταση μέσω iTunes δεν το δέχεται..

Πώς το εγκαταστήσατε εσείς παιδιά ?

#387   underwater

underwater

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/04/2010 - 14:29

Ζητώ συγγνώμη, το ρύθμισα και όλα οκ :)




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες