Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Farmakeia


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
123 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   sakis17

sakis17

    iPH newbie

  • 95 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/12/2010 - 16:09

καποιο promo code ??
ευχαριστω πολυ!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   panagiotisspu

panagiotisspu

    iPH Contributor

  • 1.110 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:http://adf.ly/WdIoA

Δημοσίευση 19/12/2010 - 16:09

γνωριζεις φιλε μου ποτε θα υποστιριζει κ αν γινει ποτε αυτο??

#48   animapps

animapps

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 19/12/2010 - 16:10

Για να ξέρεις σε 4.0.1 μια χαρά παίζει στο 3GS μου

Για να σε ευχαριστησω στην επομενη εκδοση της εφαρμογης μου, θα την κανω συμβατη απο iOS 4.0 και πανω.

#49   giorgiog13

giorgiog13

    iPH Member

  • 341 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/12/2010 - 16:12

Για να σε ευχαριστησω στην επομενη εκδοση της εφαρμογης μου, θα την κανω συμβατη απο iOS 4.0 και πανω.


Θα ευχαριστησεις πολυ κοσμο!!!! :)

(Αλλος ενας απο Ηρακλειο)

#50   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5.698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 19/12/2010 - 16:14

Δεν το ξερω αυτο γιατι οτι αγορες εχω κανει ειναι μεσω κινητου, Παντως εαν ισχυει αυτο που λες ειναι μεγαλο φαουλ απο την μερια της Αpple. Εγω στο site μου www.animapps.gr αναφερω για ποια εκδοση ειναι.


Οπως σου ειπε και ο kdelios. Φυσικα και ισχυει.
Το iTunes δεν εχει τροπο να γνωριζει πριν κατεβασεις μια εφαρμογη, για το τι firmware εχεις εγκατεστημενο. Ακομα και αν το κινητο ειναι συνδεδεμενο. Το Store λειτουργει ανεξαρτητα.
Το iTunes θα σε ενημερωσει περι ασυμβατοτητας μονο οταν πας να τη συγχρονισεις με το κινητο. Μονο τοτε. Οχι πριν την αγορασεις.

Πχ, εγω το 99% των αγορων μου τις κανω μεσω iTunes στον υπολογιστη. Αλλα παντα ριχνω μια ματια στα υποστηριζομενα firmware και αν δε μη καλυπτουν απλα δεν προχωρω σε αγορα.

#51   kdelios

kdelios

    iPH Elite Poster

  • 3.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 19/12/2010 - 16:14

Για να σε ευχαριστησω στην επομενη εκδοση της εφαρμογης μου, θα την κανω συμβατη απο iOS 4.0 και πανω.

Σε ευχαριστώ πολύ, δεν είναι θέμα να ευχαριστήσεις εμένα , εγώ το έλυσα το πρόβλημα. Εσύ θα διευρύνεις τους πιθανούς πελάτες σου.

#52   animapps

animapps

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 19/12/2010 - 16:16

γνωριζεις φιλε μου ποτε θα υποστιριζει κ αν γινει ποτε αυτο??

Εαν εχεις καποιον φιλο ή γνωστο σου που να μπορει να μου δωσει τις καρτελες των εφημερευοντων φαρμακειων της Αλεξανδρουπολης μια φωτοτυπια (πληρωνω εγω και την courier) πολυ ευχαριστως να τα συμπεριλαβω στην επομενη εκδοση.

#53   animapps

animapps

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 19/12/2010 - 16:19

Σε ευχαριστώ πολύ, δεν είναι θέμα να ευχαριστήσεις εμένα , εγώ το έλυσα το πρόβλημα. Εσύ θα διευρύνεις τους πιθανούς πελάτες σου.

Σιγουρα μαζι με εσενα θα ευχαριστησω και πολυ αλλο κοσμο. Λιγο υπομονη και μετα τις γιορτες θα εχει λυθει το θεμα.

#54   animapps

animapps

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 19/12/2010 - 16:20

Οπως σου ειπε και ο kdelios. Φυσικα και ισχυει.
Το iTunes δεν εχει τροπο να γνωριζει πριν κατεβασεις μια εφαρμογη, για το τι firmware εχεις εγκατεστημενο. Ακομα και αν το κινητο ειναι συνδεδεμενο. Το Store λειτουργει ανεξαρτητα.
Το iTunes θα σε ενημερωσει περι ασυμβατοτητας μονο οταν πας να τη συγχρονισεις με το κινητο. Μονο τοτε. Οχι πριν την αγορασεις.

Πχ, εγω το 99% των αγορων μου τις κανω μεσω iTunes στον υπολογιστη. Αλλα παντα ριχνω μια ματια στα υποστηριζομενα firmware και αν δε μη καλυπτουν απλα δεν προχωρω σε αγορα.

Σέυχαριστω για την ενημερωση. Δεν το ηξερα.

#55   giorgiog13

giorgiog13

    iPH Member

  • 341 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/12/2010 - 16:30

Εαν εχεις καποιον φιλο ή γνωστο σου που να μπορει να μου δωσει τις καρτελες των εφημερευοντων φαρμακειων της Αλεξανδρουπολης μια φωτοτυπια (πληρωνω εγω και την courier) πολυ ευχαριστως να τα συμπεριλαβω στην επομενη εκδοση.


Αυτες οι καρτελες ομως καθε ποτε ανανεωνονται...δηλαδη αν σου τις στειλει, μεχρι ποια ημερομηνια εχουν βγει τα εφημερευοντα;;;

Το λεω γιατι εχω φιλο με φαρμακειο στο Ηρακλειο και ισως μπορεσω εγω για Ηρακλειο.

Τελευταία επεξεργασία από: giorgiog13, 19/12/2010 - 16:30


#56   animapps

animapps

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 19/12/2010 - 16:35

Αυτες οι καρτελες ομως καθε ποτε ανανεωνονται...δηλαδη αν σου τις στειλει, μεχρι ποια ημερομηνια εχουν βγει τα εφημερευοντα;;;

Το λεω γιατι εχω φιλο με φαρμακειο στο Ηρακλειο και ισως μπορεσω εγω για Ηρακλειο.

Εγω θελω τις καρτελες που αφορουν τις Εφημεριες για το 2011. Εαν του το πεις θα καταλαβει. Σ'ευχαριστω εκ των προτερων.

#57   giannis1010

giannis1010

    iPH User

  • 149 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/12/2010 - 16:39

@animapps

Φίλε αν ενδιαφέρεσαι να προσθέσεις τα φαρμακεία των Τρικάλων στην σελίδα που σου στέλνω έχει τις εφημερίες του σε μορφή xls

Έχεις pm :)

#58   giorgiog13

giorgiog13

    iPH Member

  • 341 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/12/2010 - 16:40

Εγω θελω τις καρτελες που αφορουν τις Εφημεριες για το 2011. Εαν του το πεις θα καταλαβει. Σ'ευχαριστω εκ των προτερων.


Αρα μια φορα το χρονο τα βγαζουν....οκ!! Αυτη τη βδομαδα γυρναει απο Ιταλια...αν τα καταφερω θα σε ενημερωσω με pm για να στα στειλω εφοσον μπορει.

#59   animapps

animapps

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 19/12/2010 - 16:50

Αρα μια φορα το χρονο τα βγαζουν....οκ!! Αυτη τη βδομαδα γυρναει απο Ιταλια...αν τα καταφερω θα σε ενημερωσω με pm για να στα στειλω εφοσον μπορει.

Οκ. Τα τρικαλα παντως θα μπουν αφου ο φιλος giannis1010 μου εδωσε site & στοιχεια.

Τελευταία επεξεργασία από: animapps, 19/12/2010 - 16:51


#60   sakis17

sakis17

    iPH newbie

  • 95 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/12/2010 - 17:00

καποιο promo code ??
ευχαριστω πολυ!



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες