Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

NAVV Greece


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
103 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   Kapchris

Kapchris

    iPH Member

  • 323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Kapchris

Δημοσίευση 30/03/2011 - 09:33

ναι ενταξει και εγω την υποστηριζω παρα πολυ την εφαρμογη αλλα τα updates οπως και να το κανεισ ειναι σημαντικα!δηλαδη σε 2 χρονια τι θα κανουμε αν εμασ μας γραψουν που εχουμε αυτη την εκδοση?τοτε ναι, πανε τα 10 ευρω...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   motion

motion

    iPH newbie

  • 40 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/03/2011 - 13:06

Όσο και αν αξίζει η εφαρμογή, το θεωρώ απαράδεκτο να μην έχουν δώσει κάποια ενημέρωση για τους χρήστες που το έχουν αγοράσει.

#63   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5.698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 30/03/2011 - 13:09

Έδωσαν ενημέρωση. Δες το post #56.

#64   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/03/2011 - 13:17

Έδωσαν ενημέρωση. Δες το post #56.

Εαν δεν εκανα αναφορα γιατι δεν υπαρχει στο greek appstore(ειλικρινα δεν το λεω για να το παιξω καποιος μεγαλος),εσυ γνωριζες ηδη οτι ειχαν εκδοση ενημερωση?γιατι εγω δεν το ηξερα. Μην τους δικαιολογεις ηταν μαμακια τους επρεπε να μας ενημερωσουν ολους εστω με ενα email κατι και φυσικα εγω θα ζητησω τα χρηματα μου πισω ασχετως που εχω ηδη την εφαρμογη οχι γιατι δεν εχω λεφτα αλλα υποστηριξη δεν θα εχω αλλο πια με τα updates

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 30/03/2011 - 13:26


#65   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5.698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 30/03/2011 - 13:28

Εβγαλαν ενημερωση στο site τους για το θεμα. Οποιος δεν βρισκει την εφαρμογη στο AppStore, ψαχνει να δει γιατι.
Και δεν λειπει μονο απο το Ελληνικο AppStore, αλλα απο ολα τα Stores.

Mail γιατι να σου στειλουν? Εχεις ζητησει να παιρνεις newsletter? Δε νομιζω οτι μπορουν να παιρνουν τα emails των πελατων τους και να στελνουν ομαδικα email για τον οποιοδηποτε λογο κτλ. Επισης δεν πιστευω οτι επιτρεπεται να γινεται γενικα αυτο, στο AppStore.

Μπορεις να ζητησεις refund (απο την Apple). Αν δεν εβγαζαν ξανα ποτε updates, θα ζηταγες και παλι refund? Πως ξερεις οτι ειχαν στο χρονοδιαγραμμα τους να βγαλουν και αλλα updates?

#66   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/03/2011 - 13:30

Εβγαλαν ενημερωση στο site τους για το θεμα. Οποιος δεν βρισκει την εφαρμογη στο AppStore, ψαχνει να δει γιατι.
Και δεν λειπει μονο απο το Ελληνικο AppStore, αλλα απο ολα τα Stores.

Mail γιατι να σου στειλουν? Εχεις ζητησει να παιρνεις newsletter? Δε νομιζω οτι μπορουν να παιρνουν τα emails των πελατων τους και να στελνουν ομαδικα email για τον οποιοδηποτε λογο κτλ. Επισης δεν πιστευω οτι επιτρεπεται να γινεται γενικα αυτο, στο AppStore.

Μπορεις να ζητησεις refund (απο την Apple). Αν δεν εβγαζαν ξανα ποτε updates, θα ζηταγες και παλι refund? Πως ξερεις οτι ειχαν στο χρονοδιαγραμμα τους να βγαλουν και αλλα updates?

διαφωνω αγοραζεις αυθεντικα για να εχεις υποστηριξη. Αλλιως τα αυθεντικα και τα σπασμενα που διαφερουν?οχι εαν δεν εβγαζαν ποτε updates δεν θα ζητουσα...αλλα πες μου αφου ειμαι ικανοποιημενος απο την εφαρμογη και εστω δεν την εχω στο itunes μου και θελω να κανω restore παει τα πεταξα τα λεφτα μου καθως δεν θα μπορω να την ξαναπερασω αφου δεν υπαρχει πλεον η εφαρμογη

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 30/03/2011 - 13:33


#67   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5.698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 30/03/2011 - 13:33

Δεν καταλαβες τι λεω. Μπορει να μην εβγαζαν ποτε ξανα update. Δεν μπορεις να εισαι σιγουρος. Αναρωτιεμαι ως προς το αν το request για refund μπορει να σταθει.

EDIT: Εγω θα την κρατησω backup σε διαφορα σημεια για να ειμαι σιγουρος οτι δε θα τη χασω. Και ναι, αυτο ειναι προβλημα, οτι δεν μπορεις να την ξανακατεβασεις.

Τελευταία επεξεργασία από: mikexs, 30/03/2011 - 13:35


#68   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/03/2011 - 13:35

Δεν καταλαβες τι λεω. Μπορει να μην εβγαζαν ποτε ξανα update. Δεν μπορεις να εισαι σιγουρος. Αναρωτιεμαι ως προς το αν το request για refund μπορει να σταθει.

αμα θελω να την κατεβασω την εαφαρμογη ξανα δεν μου δινουν πλεον τη δυνατοτητα

#69   fotis74

fotis74

    iPH User

  • 175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/04/2011 - 10:08

σχετικα με το οτι στις στροφες αργει λιγο να σε πιασει οχι οτι χανεις το δρομο σου , αλλα να για το γαμοτο μηπως απο τις ρυθμησεις του το εχει ψαξει κανεις να γινει ποιο fast?

#70   kdelios

kdelios

    iPH Elite Poster

  • 3.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 03/04/2011 - 10:16

σχετικα με το οτι στις στροφες αργει λιγο να σε πιασει οχι οτι χανεις το δρομο σου , αλλα να για το γαμοτο μηπως απο τις ρυθμησεις του το εχει ψαξει κανεις να γινει ποιο fast?

Φίλε μου αυτό περισσότερο έχει να κάνει με την ευαισθησία του δέκτη GPS της συσκευής.

#71   fotis74

fotis74

    iPH User

  • 175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/04/2011 - 10:20

ok οποταν δεν μπορουμε να ακνουμε και πολλα.
για 10 ευρω ειναι μια χαρα παντος.

κανενα παραπονο δεν εχω μεχρι τωρα.


#72   hero1234

hero1234

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/04/2011 - 00:02

Το πρόβλημα του NAVV έχει να κάνει με το όνομα της εταιρείας (AppStores BV) όπως αναφέρουν οι ίδιοι και στο twitter: http://www.tweetdeck...NAVVGPS/~zWYPJ. Μόλις ξεκαθαρίσει το θέμα με την Apple θα επανέλθουν, οπότε μην ανυσηχείτε.

#73   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/04/2011 - 00:14

Το πρόβλημα του NAVV έχει να κάνει με το όνομα της εταιρείας (AppStores BV) όπως αναφέρουν οι ίδιοι και στο twitter: http://www.tweetdeck...NAVVGPS/~zWYPJ. Μόλις ξεκαθαρίσει το θέμα με την Apple θα επανέλθουν, οπότε μην ανυσηχείτε.

σαν το NDrive?δεν θα γυρισουν μην θρεφετε φρουδες ελπιδες και το link που δινεις δεν ανοιγει τιποτα

#74   hero1234

hero1234

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/04/2011 - 14:20

σαν το NDrive?δεν θα γυρισουν μην θρεφετε φρουδες ελπιδες και το link που δινεις δεν ανοιγει τιποτα


Δεν ξέρω αν θα επανέλθουν πάντως για το link εφταιγε μια τελεία που έβαλα στο τέλος. Το σωστό είναι: http://www.tweetdeck.../NAVVGPS/~zWYPJ

#75   amd4ever

amd4ever

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/05/2011 - 19:39

ρε παιδια την ειχα αγορασει αλλα εκανα restore. πως μπορω να την ξαναβαλω?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες