Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Το Glif και το πρόβλημα του!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
25 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 11/01/2011 - 11:46

καλοριζικο φιλε..πες μας εντυπωσεις.. 8)

περιμένω τα γοριλάκια μου τώρα... πήρα 2 από το ebay. το ένα για την SLR και το άλλο για το Iphone και μαζί με τα ταχυδρομικά μου κόστισαν 30 δολάρια
και το θέμα με τις ζελατίνες το έλυσα νομίζω... θα δούμε και με αυτό σε λίγες μέρες

κάτι ακόμα, εγώ δεν είπα ποτέ ότι με μια δεν δημιουργεί πρόβλημα, είπα ότι με καμιά δεν δημιουργεί πρόβλημα... το θέμα είναι ότι αν εκεί που το βάζεις αν δεν έχει ζελατίνα, από το βάλε - βγάλε θα γίνει σημάδι θες δεν θες, οπότε, αργά-προσεχτικά-και με ζελατίνα!


Ευχαριστώ! :)

Τελευταία επεξεργασία από: GodfatherGR, 11/01/2011 - 11:51


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 11/01/2011 - 11:57

Tωρα βεβαια ειναι λιγο εκτος απο το θεμα που ανοιξε ο φιλος αλλα ριξτε και μια ματια σε αυτα τα 2 που ειναι βασικα ιδιας φιλοσοφιας με το gilf.
gorillamobile
Helmut

GodfatherGR:καλοριζικο και καλες ληψεις



Νομίζω ότι το iPhoneHellas πρέπει να με ανακηρύξει, εύκολα, τον καλύτερο accessories tester... Μόλις καταστράφηκα και πήρα και το Helmut!!!! ναι ναι... είμαι τρελός gadgetakias... μην το ξαναλέμε!!!

#18   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 11/01/2011 - 12:00

gorillamobile
Helmut


Ρε 'σεις, γιατί μας το κάνετε αυυτό..? :P
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#19   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 11/01/2011 - 12:13

Ρε 'σεις, γιατί μας το κάνετε αυυτό..? :P

αυτό αναρωτήθηκα και εγώ... νομίζω ότι πρέπει να φάει ban το μέλος αυτό... που προκαλεί άφραγκους ανθρώπους!!!! :P:P:P

#20   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 11/01/2011 - 12:18

αυτό αναρωτήθηκα και εγώ... νομίζω ότι πρέπει να φάει ban το μέλος αυτό... που προκαλεί άφραγκους ανθρώπους!!!! :P:P:P


Ένα θα σου πώ.. Πρίν λίγο που είχα ανοίξει το link για το gorillamobile, μπήκε η κοπέλα μου και το μόνο που είπε ήταν..

"Πες μου οτι δεν το παρείγγειλες.." :lol:
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#21   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 11/01/2011 - 12:25

Ένα θα σου πώ.. Πρίν λίγο που είχα ανοίξει το link για το gorillamobile, μπήκε η κοπέλα μου και το μόνο που είπε ήταν..

"Πες μου οτι δεν το παρείγγειλες.." :lol:


Τώωωωωωρα; περιμένω την απόδειξη!!!!

#22   djmanosv

djmanosv

    iPH Addict

  • 615 μηνύματα
  • Twitter:@m_vogiatzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G
  • GameCenter:djmanosv

Δημοσίευση 15/01/2011 - 16:42

περιμένω τα γοριλάκια μου τώρα... πήρα 2 από το ebay. το ένα για την SLR και το άλλο για το Iphone και μαζί με τα ταχυδρομικά μου κόστισαν 30 δολάρια
και το θέμα με τις ζελατίνες το έλυσα νομίζω... θα δούμε και με αυτό σε λίγες μέρες

κάτι ακόμα, εγώ δεν είπα ποτέ ότι με μια δεν δημιουργεί πρόβλημα, είπα ότι με καμιά δεν δημιουργεί πρόβλημα... το θέμα είναι ότι αν εκεί που το βάζεις αν δεν έχει ζελατίνα, από το βάλε - βγάλε θα γίνει σημάδι θες δεν θες, οπότε, αργά-προσεχτικά-και με ζελατίνα!


Ευχαριστώ! :)



Βρήκες original gorilla mobile για το iphone 4 τόσο χαμηλά ?? είναι original ?

#23   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 18/01/2011 - 10:01

Βρήκες original gorilla mobile για το iphone 4 τόσο χαμηλά ?? είναι original ?

για να καταλάβω, το original από το μη original ψήνει και καφέ; για τρίποδο μιλάμε... η ευλυγισία στα πόδια γίνετε πανεύκολα και με τον ίδιο τρόπο σε όλα τα gorila... απλά στο ένα πληρώνεις χωρίς κανένα λόγο παραπάνω λεφτά... εκτός όπως είπα αν το "original" ψήνει καφε!

#24   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 18/01/2011 - 10:04

για να καταλάβω, το original από το μη original ψήνει και καφέ; για τρίποδο μιλάμε... η ευλυγισία στα πόδια γίνετε πανεύκολα και με τον ίδιο τρόπο σε όλα τα gorila... απλά στο ένα πληρώνεις χωρίς κανένα λόγο παραπάνω λεφτά... εκτός όπως είπα αν το "original" ψήνει καφε!

είδα την διαφορά... και απαντάω στον εαυτό μου... το original κάνει μόνο για iphone όποτε σε χρεώνει και το "glif" του ενώ το άλλο που λεώ εγώ κάνει για τα πάντα και προυποθέτη ότι έχεις glif! το καλό είναι και πάλι με τα ίδια λεφτά παίρνεις δυο gorila που κάνουν για όλες τις κάμερες και όχι μόνο για μια με τόσο πολλά λεφτά!

#25   katakefalos

katakefalos

    iPH Member

  • 265 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 18/01/2011 - 10:07

επειδη τυχαινει να εχω glif και gorilla πιστευω πως το μοντελο με τα μαγνητικα ποδια ειναι super.Δεν ξερω αν υπαρχει τετοιο σε οχι original.Οσο για το glif εχω προστασια οθονης απο την μια πλευρα και δεν εχει προβλημα με το βαλε βγαλε. Το υλικο του flif δεν ειναι και τοσο σκληρο για να τραυματισει το τηλεφωνο.

#26   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 18/01/2011 - 10:24

επειδη τυχαινει να εχω glif και gorilla πιστευω πως το μοντελο με τα μαγνητικα ποδια ειναι super.Δεν ξερω αν υπαρχει τετοιο σε οχι original.Οσο για το glif εχω προστασια οθονης απο την μια πλευρα και δεν εχει προβλημα με το βαλε βγαλε. Το υλικο του flif δεν ειναι και τοσο σκληρο για να τραυματισει το τηλεφωνο.

ενημερωτικά μόλις τους έστειλα mail γιατί το έγδαρε... και πλέον μετά από 10 χρήσεις δεν μπορεί να το κρατήσει το iphone... ευτυχώς που το τεστάρω κάθε φορά πάνω από το κρεβάτι... είμαι στο τσακ να τους ζητήσω νέο iphone... συγκεκριμένα μου έχει γδάρει την μεταλλική μεριά στην γωνία που το πιάνει΅




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες