Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Το απόλυτο Untetherd Jailbreak tool για ΟΛΑ τα iDevices ετοιμάζεται από τον GeoHot (;)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
70 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   Andreas2000

Andreas2000

    iPH newbie

  • 80 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/01/2011 - 01:03

Καλά αυτοί οι chronic είναι για κλάμματα. Τους έχει ξεφτυλίσει ο Γιωργάκης. Κάτι βέβαια πρέπει να του έχουν κάνει, πρέπει να έχει προσωπικά μαζί τους δεν εξηγήτε διαφορετικά.

Ακόμα το lime beta 3 έχω στη 4.1 που φοράει το κινητάκι μου και πετάει. Δε βάζω από αυτούς όχι JB ούτε wallpaper :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 22/01/2011 - 01:05

Όχι που δεν θα το έκανε και θα τους άφηνε έτσι.. Εγώ το 'χα πει. Ο "Γιωργάκης" θα μας σώσει. Πάντα αυτος το κάνει..


Δε καταλαβαινει απο μηνύσεις και αγωγές λέμε...
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#18   ntsili

ntsili

    iPH User

  • 180 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/01/2011 - 01:08

Πάρτε και αυτό να περάσει η ώρα σας γιατί μου φαίνεται κάπως στημένο, too good to be true...
http://www.geohot.ca...era1n-for.htmll

Προσωπικά έχω βαρεθεί με την όλη ιστορία και πιστεύω ότι ο GeoHot θα βγάλει το exploit όταν θα βγει το iPhone5. Θα υποστηρίζεται όλη η iPhone familly εκτός από το 5... Για να δούμε αν θα βγω αληθινός.

#19   argonaytis

argonaytis

    Member

  • 899 μηνύματα

Δημοσίευση 22/01/2011 - 01:17

Πάρτε και αυτό να περάσει η ώρα σας γιατί μου φαίνεται κάπως στημένο, too good to be true...
http://www.geohot.ca...era1n-for.htmll

Προσωπικά έχω βαρεθεί με την όλη ιστορία και πιστεύω ότι ο GeoHot θα βγάλει το exploit όταν θα βγει το iPhone5. Θα υποστηρίζεται όλη η iPhone familly εκτός από το 5... Για να δούμε αν θα βγω αληθινός.

Συγγνώμη αυτό φαίνεται από μακριά ότι είναι fake ο Geohot ποτέ μέχρι τώρα δεν έκανε τέτοια site πάντα έβαζε στα site μόνο εργαλεία και τίποτε άλλο δε πιστεύω ο Γιωργάκης να αλλάξει την συνταγή

#20   StyleCollector

StyleCollector

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Style Collector

Δημοσίευση 22/01/2011 - 01:21

attention whore ειναι ο γιωργης χωρις παρεξηγηση..πρωσοπικα εχω κακη εμπιρεια με τα tools του οποτε εγω θα προτεινα dev-team(comex κλπ)

#21   batjump

batjump

    iPH Contributor

  • 1.467 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 22/01/2011 - 01:29

attention whore ειναι ο γιωργης χωρις παρεξηγηση..πρωσοπικα εχω κακη εμπιρεια με τα tools του οποτε εγω θα προτεινα dev-team(comex κλπ)



Πόσο λάθος κάνεις φίλε μου!

αχαριστία σε διακατέχει
αλλά δεν πειράζει έτσι είναι αυτά
άλλοι εκτιμούν και άλλοι όχι

Φιλικά
Λεωνίδας

#22   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 22/01/2011 - 01:35

attention whore ειναι ο γιωργης χωρις παρεξηγηση..πρωσοπικα εχω κακη εμπιρεια με τα tools του οποτε εγω θα προτεινα dev-team(comex κλπ)


Είσαι λάθος σ'αυτο.. Του οφείλουμε πολλά...
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#23   stokmakmanaman

stokmakmanaman

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/01/2011 - 01:39

Πόσο λάθος κάνεις φίλε μου!

αχαριστία σε διακατέχει
αλλά δεν πειράζει έτσι είναι αυτά
άλλοι εκτιμούν και άλλοι όχι

Φιλικά
Λεωνίδας

γιωργακης παιδια....τον ειχα στην 4,1 και ηταν ολα καλα και εκανα την πατατα και πηγα 4.2.1 και τωρα περιμενω....

#24   maninas

maninas

    iPH newbie

  • 40 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/01/2011 - 02:17

Παλικάρι, και τον παραδέχομαι με χίλια. Αλλά ρε φίλε πόσο άσχημος! Ειδικά στην πρώτη φωτό του άρθρου..! Και για το Θεό, σταματήστε αυτό το "Γιωργάκη"! Ακούγεται σχεδόν το ίδιο σιχαμένο όσο το "μαμά Apple"! Έχει όνομα και τον λένε Geohot, στη χειρότερη George. Είναι σαν τις χαζογκόμενες που βγάζουν τα πουλιά των γκόμενών τους ονόματα, έλεος!

Τελευταία επεξεργασία από: maninas, 22/01/2011 - 02:18


#25   stokmakmanaman

stokmakmanaman

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/01/2011 - 02:23

Παλικάρι, και τον παραδέχομαι με χίλια. Αλλά ρε φίλε πόσο άσχημος! Ειδικά στην πρώτη φωτό του άρθρου..! Και για το Θεό, σταματήστε αυτό το "Γιωργάκη"! Ακούγεται σχεδόν το ίδιο σιχαμένο όσο το "μαμά Apple"! Έχει όνομα και τον λένε Geohot, στη χειρότερη George. Είναι σαν τις χαζογκόμενες που βγάζουν τα πουλιά των γκόμενών τους ονόματα, έλεος!

γιωργακη τον ειπαμε φιλε,δεν τον βρισαμε.ελληνικοτατο ονομα...

#26   Andreas2000

Andreas2000

    iPH newbie

  • 80 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/01/2011 - 02:34

Αφού είναι πιτσιρικάς πως να τον πούμε, όταν μεγαλώσει θα τον λέμε Γιώργαρο :)

#27   Ganzef

Ganzef

    iPH newbie

  • 49 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:Ganz186

Δημοσίευση 22/01/2011 - 02:42

Παλικάρι, και τον παραδέχομαι με χίλια. Αλλά ρε φίλε πόσο άσχημος! Ειδικά στην πρώτη φωτό του άρθρου..! Και για το Θεό, σταματήστε αυτό το "Γιωργάκη"! Ακούγεται σχεδόν το ίδιο σιχαμένο όσο το "μαμά Apple"! Έχει όνομα και τον λένε Geohot, στη χειρότερη George. Είναι σαν τις χαζογκόμενες που βγάζουν τα πουλιά των γκόμενών τους ονόματα, έλεος!


Γιωργάκης γιατι είναι μικρός... Απλά..... Αυτος αντί να παίζει με τα πούλια, παίζει με τα κινητά... Τι να κάνουμε....

#28   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 22/01/2011 - 02:44

Το Geo Hot δεν είναι το όνομα του αλλα το nick name του. Το πραγματικό του όνομα είναι George Hotz.

ezgif_com_crop_2.gif


#29   BaamBam

BaamBam

    iPH newbie

  • 68 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/01/2011 - 03:12

attention whore ειναι ο γιωργης χωρις παρεξηγηση..πρωσοπικα εχω κακη εμπιρεια με τα tools του οποτε εγω θα προτεινα dev-team(comex κλπ)



Κοιταξε το πρωτο JB που εκανα ειναι με τεσσαρι στην 4.1 και με limerain το JB εγινε με 1 προσπαθεια χωρις καμια δυσκολια και χωρις κανενα προβλημα και ακομα ετσι ειναι η συσκευη μου δεν εχει τιποτα ουτε κολλαει ουτε τιποτα...

#30   nmout

nmout

    Advanced Member

  • 1.205 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/01/2011 - 03:25

Απορώ πως δεν τον προσλαμβάνουν στην apple αυτόν;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες