Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ποιος ειναι ο πιο αξιοπιστος φιλος ?


  • Please log in to reply
12 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Poll: Ποιος ειναι ο πιο αξιοπιστος φιλος ?

Ποιος ειναι ο πιο αξιοπιστος φιλος ?

You cannot see the results of the poll until you have voted. Please login and cast your vote to see the results of this poll.
Vote Guests cannot vote

#1   Coolermaster

Coolermaster

    iPH Member

  • 210 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 26/01/2011 - 20:33

Εδω θα κριθουν πολλα πραγματα,προβληματα,χρηση,λειτουργεια, αποδοση στην εργασια/επεξεργασια, κτλ..
θελω να μου πειτε και τν λογο για τν οποιο το πιστευετε..
ολο αυτο γινετε για μια εργασια που εχω να κανω πανω στην Apple και θα ηθελα να ειναι πιο Real...
Ευχαριστω ολους οσους παρουν μερος...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19,675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 26/01/2011 - 20:40

το οτι πηρα μια συσκευη δεν σημαινει οτι θα αλλαξω και φιλο... :lol: θα μου επιτρεψετε να κρατησω τον γιο μου ως τον καλυτερο μου φιλο... 8)εαν διαλεγα βεβαια απλα ποιο θεωρω καλυτερο σαφως το τεσσαρι...

Τελευταία επεξεργασία από: kostasrodos29, 26/01/2011 - 20:41.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#3   gprokias

gprokias

    -

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:icaruses

Δημοσίευση 26/01/2011 - 20:41

Σιγουρα το τεσσαρι διοτι ειναι παντα ποιο κενουργιο συστημα...

#4   Jimmy96

Jimmy96

    iPH Enthousiast

  • 483 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Jimmy1996

Δημοσίευση 26/01/2011 - 20:41

4.. το 3g που χρησιμοποιούσα μέχρι πριν από 4-5 μήνες έτρωγε κάτι κολλήματα και μου την έδινε.. μια φορά μέχρι και restore αναγκάστηκα να κάνω! άρα 4 και πάλι 4!!

#5   rikos7

rikos7

    iPH Elite Poster

  • 2,044 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:zio7

Δημοσίευση 26/01/2011 - 20:43

το ακιτα μου!

#6   MegaTonTNT

MegaTonTNT

    iPH Enthousiast

  • 401 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/01/2011 - 20:46

αν και εχω λιγο καιρο με τα ιφονε θα ψηφισω το 4αρι, λογο του οτι ειναι ποιο γρηγορο απο το 3γσ που ειχα παλια. σοβαρα προβλημα δεν ειχα με κανενα απο τα δυο.

#7   Nikitas13

Nikitas13

    iPH Member

  • 247 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 26/01/2011 - 20:55

Η πρωτη αγαπη μενει παντα λενε ;) Αρα το 4αρι γτ ειναι το πρωτο μου :D Δν κανει για την εργασια σου αλλα nevermind :D

#8   lazyd2

lazyd2

    iPH Member

  • 215 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:LazyDog2

Δημοσίευση 26/01/2011 - 20:59

Το 1ο(2g) για μενα ειναι το καλυτερο. Το τι εχει τραβηξει τοσα χρονια που το εχω δεν λεγεται....και ομως δουλευει ακομη τέλεια.

Πραγματικο σκυλι lol

Μπορει να μην ειναι τοσο "φαντεζι" οσο το 4ρι, την δουλεια του ομως την κάνει ακομη πολυ καλα και με το παραπάνω....

Μετά ακολουθει το 4ρι μου....

Τελευταία επεξεργασία από: lazyd2, 26/01/2011 - 21:02.


#9   Odd

Odd

    iPH newbie

  • 39 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/01/2011 - 21:08

Δεν νομιζω πως ειναι και πολυ δικαιη η συγκριση! Σιγουρα και περαν πασης αμφιβολιας το iphone 4 εχει να προσφερει περισσοτερα απο ολα τα προηγουμενα μοντελα, για αυτο αλλωστε και βγηκε στην κυκλοφορια αλλιως δεν θα το επαιρνε κανεις.
Απο εκει και περα αν καποιος εχει τα χρηματα και δινοντας τα δεν θα του λειψουν απο κατι αλλο καλο για αυτον θα ειναι να κανει την αναβαθμιση ακομη και αν δεν του χρειαζονται τα νεα "κολπα" που προσφερει το 4 οπως η βιντεοκληση, το φλας, ευκολοτερα αλλαζομενο πισω καλυμμα και μπαταρια κλπ, γιατι ισως καποια στιγμη του χρειαστουν.
Ωστοσο επειδη εγω εχω δοκιμασει ολα τα μοντελα που κυκλοφορησαν νομιζω οτι το 3gs δεν εχει τοση διαφορα σε θεμα ταχυτητας και ευχρηστιας και δεν ειναι απαραιτητη η αναβαθμιση απο τους χρηστες του στο 4 αν δεν εχουν αναγκη καποια απο τις καινουριες επιλογες που αυτο προσφερει.
Τα δυο πρωτα μοντελα, 2g και 3g ειναι αρκετα πισω πια σε ταχυτητα και ειδικα το 3g με τα καινουρια firmware βγαζει και πολλα κολληματα. Ωστοσο δεν θεωρω οτι η διαφορα μεταξυ τους ειναι σημαντικη αλλα σαφως σε σχεση με το 3gs και ποσο μαλλον το 4 ειναι πολυ πισω.
Αλλα για πολλους μεταξυ των οποιων και εγω το 2g ειναι απο τα αγαπημενα τους μοντελα μιας και αλλαξε πολλα στον τροπο που χρησιμοποιουσαμε μεχρι τοτε τα κινητα τηλεφωνα.

Τελικα σιγουρα το iphone 4 προσφερει σιγουρα περισσοτερα απο τα προηγουμενα μοντελα, οπως αλλωστε θα συμβαινει και με καθε επομενο μοντελο iphone εκτος αν τρελαθουν στην apple και αποφασισουν επιστροφη στις ριζες γιατι ετσι τους καπνισε ::) .

#10   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9,488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 26/01/2011 - 21:26

Όσοι είναι της παλιάς σχολής θα σου πουν πιστεύω ότι και εγώ..

Το iPhone 2G/3G...Οι λόγοι είναι πολλοί..Τo iPhone 2G ειναι η αιτια που η τεχνολογια στα κηνιτα τηλεφωνα εχει κανει αλματα και μας εκανε να δουμε προτωγνωρα για την εποχη του.


Ένας λόγος όμως ο οποίος περιλαμβάνει αρκετούς από αυτούς μαζί είναι οτι η συγκεκριμένη συσκευή είναι αρκετά χρόνια στο εμπόριο και στα χέρια των χρηστών.Αυτό έχει ως συνέπεια πλέον όλοι να γνωρίζουν το πως θα χειριστούν την συγκεκριμένη συσκευή σε πολλά θέματα μιας και είναι δοκιμασμένη πολλάκις σε πολλά Test και σε πολλά προβλήματα που έχουν αντιμετωπιστει..Τώρα όλα τα μεταγενέστερα απλά παρέχουν περισσότερη τεχνολογία με καλύτερες επιδόσεις κτλ κτλ και ακόμα είναι υπό εξερευνηση και οι αντοχές τους αλλά και το μέλλον τους..Το 2G αισίως φέτος έκλεισε τα 3 χρόνια ζωής..


Απο άποψη επιδόσεων τώρα σαφώς και το 4αρι είναι μακράν το καλύτερο αλλά χωρίς να έχει την εμπειρία και την "τριβή" του χρόνου στην πλάτη του..

Τελευταία επεξεργασία από: thanasis, 26/01/2011 - 21:30.

ezgif_com_crop_2.gif


#11   Coolermaster

Coolermaster

    iPH Member

  • 210 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 27/01/2011 - 11:25

Όσοι είναι της παλιάς σχολής θα σου πουν πιστεύω ότι και εγώ..

Το iPhone 2G/3G...Οι λόγοι είναι πολλοί..Τo iPhone 2G ειναι η αιτια που η τεχνολογια στα κηνιτα τηλεφωνα εχει κανει αλματα και μας εκανε να δουμε προτωγνωρα για την εποχη του.


Ένας λόγος όμως ο οποίος περιλαμβάνει αρκετούς από αυτούς μαζί είναι οτι η συγκεκριμένη συσκευή είναι αρκετά χρόνια στο εμπόριο και στα χέρια των χρηστών.Αυτό έχει ως συνέπεια πλέον όλοι να γνωρίζουν το πως θα χειριστούν την συγκεκριμένη συσκευή σε πολλά θέματα μιας και είναι δοκιμασμένη πολλάκις σε πολλά Test και σε πολλά προβλήματα που έχουν αντιμετωπιστει..Τώρα όλα τα μεταγενέστερα απλά παρέχουν περισσότερη τεχνολογία με καλύτερες επιδόσεις κτλ κτλ και ακόμα είναι υπό εξερευνηση και οι αντοχές τους αλλά και το μέλλον τους..Το 2G αισίως φέτος έκλεισε τα 3 χρόνια ζωής..


Απο άποψη επιδόσεων τώρα σαφώς και το 4αρι είναι μακράν το καλύτερο αλλά χωρίς να έχει την εμπειρία και την "τριβή" του χρόνου στην πλάτη του..

Ωραιος...

#12   dreamer74gr

dreamer74gr

    iPH newbie

  • 20 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/01/2011 - 11:35

ΤΟ 3g θα έλεγα εγώ. Η πρώτη αγάπη δεν λησμονιέται!!

#13   JP335i

JP335i

    iPH Contributor

  • 1,080 μηνύματα
  • Twitter:@JimPapan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:JP335i

Δημοσίευση 27/01/2011 - 12:17

Διάλεξα το 3GS και εξηγούμαι:. Ως χρήστης όλων των iPhone έχω να αναφέρω τα εξής: Το 2G έφερε την επανάσταση μεν χωρίς δε την πολύ υψηλή ταχύτητα και με το jailbreak σε ένα πρώιμο στάδιο ακόμα, εμένα τουλάχιστον ´´έτρωγέ´´ αρκετά κολλήματα. Μετά στο 3G τα πράγματα δεν είχαν αλλάξει και πολύ. Έτρωγε κολλήματα, λόγω σπασίματος πάντα, λιγότερα μεν αλλά δεν σταμάτησε πότε. Μετά ήρθε το 3GS. Σπασμένο από το πρώτο sync δεν υπήρξε σχεδόν κανένα κόλλημα. Έτρεχε άψογα, εκπληκτικά λειτουργικό και γρήγορο. Το πούλησα(δυστυχώς) σε ένα πολύ καλό φίλο, ο οποίος είναι στην 4.1, jailbreaked φυσικά, και ακόμα τρέχει τέλεια. Μόνο η μπαταρία του έχει πέσει λίγο, κατι που είναι απόλυτα φυσιολογικό. Τώρα στο 4 δεν έχω κάνει jailbreak ακόμα, αν και περιμένω το untethered για να είμαι ειλικρινής 8) , καθώς δεν το χρειάστηκα ποτέ. Απλά βαρέθηκα να είμαι ´´καθαρός´´ και θέλω να παίξω λίγο με Cydia πάλι :P . Πραγματικά τρομερή συσκεύη, αν εξαιρέσουμε το γνωστό-άγνωστο πρόβλημ,α οπού με θήκη εξαφανίζεται, την έχω καταευχαριστηθει. Αλλά ο αγαπημένος μου ´´φίλος´´ είναι το 3GS. ;)

Τελευταία επεξεργασία από: JP335i, 27/01/2011 - 12:19.





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες