Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Deepend Cydia tweak


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
22 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   sawyer

sawyer

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/01/2011 - 14:10

nice trick!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   Alexandros96

Alexandros96

    iPH Addict

  • 694 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:DirtyS0cks

Δημοσίευση 28/01/2011 - 14:44

Σε εμενα γιατί δεν δουλεύει? (iPod 4G 4.1 jb limerain)

#18   Alexandros96

Alexandros96

    iPH Addict

  • 694 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:DirtyS0cks

Δημοσίευση 28/01/2011 - 14:55

Σε εμενα γιατί δεν δουλεύει? (iPod 4G 4.1 jb limerain)

άκυρο παιδιά! το βρήκα!
Απλά έπρεπε να βγάλω το θέμα που είχα

#19   Alexandros96

Alexandros96

    iPH Addict

  • 694 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:DirtyS0cks

Δημοσίευση 28/01/2011 - 15:08

Ομολογώ πως δεν μου φαίνεται και πολύ 3D... Όπως ανέφερε ένας φίλος από πάνω, με λίγη σκιά θα ήταν πολύ καλύτερο ;)

#20   Altus

Altus

    iPH Enthousiast

  • 443 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:AltusGR

Δημοσίευση 28/01/2011 - 22:52

Παιδια νομιζω και εγω οτι το 3DBoard θα ειναι καλυτερο απο αυτο σε σχεση με το 3D.

Επειδη το θεμα μπαταριας ειναι παντα φλεγον και επειδη ξερω οτι το επιταχυνσιομετρο αν κανει refresh ανα λιγα δευτερολεπτα καιει τα μαλιοκεφαλα του (!) πιστευω οτι οσο καλο και να ειναι ενα τετοιο εφε γρηγορα θα το παρατησει ο κοσμος γιατι θα βλεπει την μπαταρια να εκφορτιζεται. Δεν ξερω αν ειναι ψυχολογικο το θεμα με την μπαταρια αλλα εμενα με χαλαει να την βλεπω να πεφτει γρηγορα...

Για να δειτε τι γινεται σχετικα με το accelerometer να σας πω οτι ηθελα να βαλω την ρυθμιση του SceenDimmer (ανα απο τα πιο μαματα tweaks του Cydia) με χρηση επιταχυνσιομετρου και μολις το εβαλα ανα δευτερολεπτο αντι να μου σωζει μπαταρια μου την ετρωγε γιατι συνεχως η εφαρμογη εψαχνε για κινηση...

Δυστυχως δεν ξερω αν μπορει να χρησιμοποιηθει κατι τετοιο με λιγοτερο κοστος για την μπαταρια...

#21   billviper

billviper

    iPH Contributor

  • 1.883 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 29/01/2011 - 18:10

Παιδια νομιζω και εγω οτι το 3DBoard θα ειναι καλυτερο απο αυτο σε σχεση με το 3D.

Επειδη το θεμα μπαταριας ειναι παντα φλεγον και επειδη ξερω οτι το επιταχυνσιομετρο αν κανει refresh ανα λιγα δευτερολεπτα καιει τα μαλιοκεφαλα του (!) πιστευω οτι οσο καλο και να ειναι ενα τετοιο εφε γρηγορα θα το παρατησει ο κοσμος γιατι θα βλεπει την μπαταρια να εκφορτιζεται. Δεν ξερω αν ειναι ψυχολογικο το θεμα με την μπαταρια αλλα εμενα με χαλαει να την βλεπω να πεφτει γρηγορα...

Για να δειτε τι γινεται σχετικα με το accelerometer να σας πω οτι ηθελα να βαλω την ρυθμιση του SceenDimmer (ανα απο τα πιο μαματα tweaks του Cydia) με χρηση επιταχυνσιομετρου και μολις το εβαλα ανα δευτερολεπτο αντι να μου σωζει μπαταρια μου την ετρωγε γιατι συνεχως η εφαρμογη εψαχνε για κινηση...

Δυστυχως δεν ξερω αν μπορει να χρησιμοποιηθει κατι τετοιο με λιγοτερο κοστος για την μπαταρια...

Πολύ σωστή η παρατήρηση! Σ'ευχαριστούμε φίλε μου, είμαι κι εγώ ένας από τους "δαιμονισμένους" με τη μπαταρία!

#22   gprokias

gprokias

    -

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:icaruses

Δημοσίευση 29/01/2011 - 18:21

Tελικα το κατεβασα ειναι τελειο, να σε καλα που μας το ανεφερες ευχαριστουμε πολυ!!!!!

#23   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 29/01/2011 - 20:03

Τελικά το κατέβασα και εγώ.
Είχα 10% μπαταρία.Μετά από 1 ώρα "προσπάθησα" να κοιτάξω την μπαταρία αλλά...είχε κλείσει το κινητό.
Πάει και το Download από το Installous :lol:

Τελευταία επεξεργασία από: Telephoner, 29/01/2011 - 20:04





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες