Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Αθλητικό καφενείο


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
161 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Tι ομάδα είστε?

Tι ομάδα είστε?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#61   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/02/2011 - 04:09

ας το πω αλλη μια φορα στα ελληνικα και αν δεν το καταλαβεις και τωρα στο λεω και στα σουαχιλι.......
για την βια που λες φταιτε ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΔΥΟ ΑΠΑΤΕΩΝΙΟΙ...δηλαδη τι περιμενεις? να κανετε αυτα τα αίσχη και να λεμε και μπραβο?
εσείς προκαλειτε την βια δεν το καταλαβενεις?

ακου λοιπον φιλε μου
ΕΜΕΙΣ οπως λες μπορεις να μας προσαψεις οτι θες ΜΑ οτι θες
μπορεις να βγαλεις τη χολη σου και ολα σου τα προσωπικα προβληματα
το μοναδικο ομως που δε μπορεις να πεις σε καμοια περιπτωση ειναι οτι ο οσφπ η ο παο η η αεκ ειναι πιο βιαιη ομαδα απο τη δικια σου.
αλλα η διαφορα μας ξερεις πια ειναι ?
οτι εγω σαν Νικος που παω στο γηπεδο και αγαπαω την ομαδα μου λεω οτι να τιμωρηθει και μαλιστα ΑΥΣΤΗΡΟΤΑ η ομαδα μου
μπας και βαλουν μυαλο και διωξουν αυτους τους καρκινους απο το γηπεδο και αφησουν εμενα να δω την αγαπημενη μου ομαδα
χωρις να μου στερουν το δικαιωμα να δω ποσοσφαιρο και μαλιστα με πληρωμενο διαρκειας

ο παοκ ομως εχει τη δυναμη του φιλε μου στο καφριλικι στη βια και στον τραμπουκισμο ειτε το παραδεχεσε ειτε οχι
αυτα που συμβαινουν διαχρονικα στη τουμπα δεν αγγιζουν ουτε καραισκακη ουτε οακα ουτε τιποτα
και για να τελειωνουμε το παραμυθακι με την αστυνομια που τοσο σας πειραξε να σου υπενθιμισω οτι με τοοοοοοοση αστυνομια
με τοοοοοσους ελεγχους και παλι λιγο ελειψε ενας ΑΝΘΡΩΠΟΣ(χεστηκα ποιανης ομαδας ειναι)παραλιγο να χασει το ματι του
αν το παρεις αναλογικα μπορεις να μου πεις χωρις αυτη τη δυναμη τι θα γινοταν ???

αν μου πεις οτι θα γινοταν της πουτ@@@@νας και χεραισε γιαυτο τοτε φιλε μου δε μπορουμε να συζητησουμε γιατι οι πλευρες που βλεπουμε τα πραματα ειναι ασπρο -μαυρο

υγ αυτπο που δεν εχει καταλαβει ΚΑΝΕΝΑΣ σημερα ειναι οτι κατα της βιας (αν εισαι σκεπτομενος ανθρωπος)πρεπει να ειμαστε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ και οχι ξεχωριστα.
τελος

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 22/02/2011 - 04:19

ακου λοιπον φιλε μου
ΕΜΕΙΣ οπως λες μπορεις να μας προσαψεις οτι θες ΜΑ οτι θες
μπορεις να βγαλεις τη χολη σου και ολα σου τα προσωπικα προβληματα
το μοναδικο ομως που δε μπορεις να πεις σε καμοια περιπτωση ειναι οτι ο οσφπ η ο παο η η αεκ ειναι πιο βιαιη ομαδα απο τη δικια σου.
αλλα η διαφορα μας ξερεις πια ειναι ?
οτι εγω σαν Νικος που παω στο γηπεδο και αγαπαω την ομαδα μου λεω οτι να τιμωρηθει και μαλιστα ΑΥΣΤΗΡΟΤΑ η ομαδα μου
μπας και βαλουν μυαλο και διωξουν αυτους τους καρκινους απο το γηπεδο και αφησουν εμενα να δω την αγαπημενη μου ομαδα
χωρις να μου στερουν το δικαιωμα να δω ποσοσφαιρο και μαλιστα με πληρωμενο διαρκειας

ο παοκ ομως εχει τη δυναμη του φιλε μου στο καφριλικι στη βια και στον τραμπουκισμο ειτε το παραδεχεσε ειτε οχι
αυτα που συμβαινουν διαχρονικα στη τουμπα δεν αγγιζουν ουτε καραισκακη ουτε οακα ουτε τιποτα
και για να τελειωνουμε το παραμυθακι με την αστυνομια που τοσο σας πειραξε να σου υπενθιμισω οτι με τοοοοοοοση αστυνομια
με τοοοοοσους ελεγχους και παλι λιγο ελειψε ενας ΑΝΘΡΩΠΟΣ(χεστηκα ποιανης ομαδας ειναι)παραλιγο να χασει το ματι του
αν το παρεις αναλογικα μπορεις να μου πεις χωρις αυτη τη δυναμη τι θα γινοταν ???

αν μου πεις οτι θα γινοταν της πουτ@@@@νας και χεραισε γιαυτο τοτε φιλε μου δε μπορουμε να συζητησουμε γιατι οι πλευρες που βλεπουμε τα πραματα ειναι ασπρο -μαυρο

υγ αυτπο που δεν εχει καταλαβει ΚΑΝΕΝΑΣ σημερα ειναι οτι κατα της βιας (αν εισαι σκεπτομενος ανθρωπος)πρεπει να ειμαστε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ και οχι ξεχωριστα.
τελος



ρε φιλε με δουλευεις? λες ολη αυτη η σηζητηση να εγινε για τα καφριλικια? ναι ειμαι η πιο καφρικη ομαδα και το ξερω και το καταδικαζω...ναι τα αίσχη που εχουν γινει στην τουμπα δεν εχουν γινει σε καμια αλλη εδρα και δεν μου αρεσει...ΑΛΛΑ το θεμα δεν ειναι η βια μεσα στο γηπεδο αλλα η βια εξω απο αυτο....
ανεφερα κατι υποθεσεις βαλνερ κοσκωτα σαλιαρελη σπαθα κασναφερη καλοπουλο τρυφωνα κτλ κτλ κτλ κτλ κτλ.....αυτου του ειδους η βια ειναι πολυ χειροτερη....οταν ελεγα για σαπιλα λαμογιες βρωμιες αυτα ενουσα....γιαυτα εχεις κατι να μου πεις? το οτι περνεις ακομα ενα πετσινο εχεις κατι να πεις?
η για σενα και ολους τους γαυρους ειναι ακομα ενα καθαρο?και αν για σενα ειναι καθαρο τοτε πως γινετε για ολους τους υπόλοιπους να ειναι βρωμικο...?

#63   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/02/2011 - 04:22

ρε φιλε με δουλευεις? λες ολη αυτη η σηζητηση να εγινε για τα καφριλικια? ναι ειμαι η πιο καφρικη ομαδα και το ξερω και το καταδικαζω...ναι τα αίσχη που εχουν γινει στην τουμπα δεν εχουν γινει σε καμια αλλη εδρα και δεν μου αρεσει...ΑΛΛΑ το θεμα δεν ειναι η βια μεσα στο γηπεδο αλλα η βια εξω απο αυτο....
ανεφερα κατι υποθεσεις βαλνερ κοσκωτα σαλιαρελη σπαθα κασναφερη καλοπουλο τρυφωνα κτλ κτλ κτλ κτλ κτλ.....αυτου του ειδους η βια ειναι πολυ χειροτερη....οταν ελεγα για σαπιλα λαμογιες βρωμιες αυτα ενουσα....γιαυτα εχεις κατι να μου πεις? το οτι περνεις ακομα ενα πετσινο εχεις κατι να πεις?
η για σενα και ολους τους γαυρους ειναι ακομα ενα καθαρο?και αν για σενα ειναι καθαρο τοτε πως γινετε για ολους τους υπόλοιπους να ειναι βρωμικο...?

εμενα φιλε μου ξερεις τι με ενοχλει περισοτερο απο ολα???
οτι βρεθηκε το πατημα να μας το βγαλουν ΑΚΟΜΑ ενα πετσινο
εγω ξερω οτι εχω την καλυτερη ομαδα
εγω ξερω οτι ακομα και να εχανα προχτες(που επρεπε να χασω)και παλι πρωτος θα εβγαινα

και δε μπορεις να φανταστεις ποσο θα θελα με καποιον τροπο μια τιμωρια να κατοχυρονοταν στον παο αυτο το παιχνιδι για να δειτε ποια ειναι πραγματικα η καλυτερη ομαδα...
αλλα και παλι κατι θα βρισκατε.

#64   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 22/02/2011 - 04:31

εμενα φιλε μου ξερεις τι με ενοχλει περισοτερο απο ολα???
οτι βρεθηκε το πατημα να μας το βγαλουν ΑΚΟΜΑ ενα πετσινο
εγω ξερω οτι εχω την καλυτερη ομαδα
εγω ξερω οτι ακομα και να εχανα προχτες(που επρεπε να χασω)και παλι πρωτος θα εβγαινα

και δε μπορεις να φανταστεις ποσο θα θελα με καποιον τροπο μια τιμωρια να κατοχυρονοταν στον παο αυτο το παιχνιδι για να δειτε ποια ειναι πραγματικα η καλυτερη ομαδα...
αλλα και παλι κατι θα βρισκατε.


οχι ρε αδερφε κανεις λαθος....τιποτα δεν θα βρισκαμε...εχεις οντος την καλυτερη ομαδα....ισως οχι τοσο δεμενη οσο θα επρεπε αλλα εχεις καλες μοναδες ασχετα αν παιζεις καλη μπαλα μονο μεσα στο καραισκακη....
και για αυτα τα πατηματα που λες καποτε έφταιγε ο κοκκαλης τωρα φταιει ο πολντο που ηθελε με λαμογια να κερδισει ενα ντερμπυ.....και δεν ειναι μονο το προχθεσινο ματς....μπορω να σου ανεβασω αρκετα βιντεο με αβαβα πεναλτυ οπως και για τον βαζελο....

#65   ChriSS78

ChriSS78

    iPH Enthousiast

  • 364 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 22/02/2011 - 04:37

Παρακαλώ διορθώστε το λάθος: Α.Ε.Κ και Π.Α.Ο.Κ γράφονται, όχι με μικρά γράμματα (κάθε γράμμα αντιπροσωπεύει λέξη και πρέπει να γράφεται με κεφαλαίο, όπως χρειάζεται επίσης και τελεία ανάμεσα στα γράμματα)
Αυτά από μενα μάγκες...

#66   WiZaRDe

WiZaRDe

    iPH Enthousiast

  • 438 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:wizarde

Δημοσίευση 22/02/2011 - 05:55

ε παιδια... καλυπτα και γω τον κωστα κατσουρανη......


Αποκλειστικες πληροφοριες.. εχουμε τον διάλογο Μαρινακη-οργανωμενων :
-ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ
-ΜΠΕΕΕ
-ΤΟΥΣ ΝΙΚΗΣΑΜΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ Ε?
- ΜΠΕΕΕΕ ΜΠΕΕΕ
...-ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΗΡΕΜΟΙ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΠΟΛΕΜΑΝΕ ΠΑΙΔΙΑ
-ΜΠΕΕΕΕΕ


ηταν ενας σουηδος, ενας βελγος, ενας βραζιλιανος και ενας ισπανος... ολοι καλυπταν τον κατσουρανη...

γαυροι ειστε για κλαμματα...

#67   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/02/2011 - 06:30

ε παιδια... καλυπτα και γω τον κωστα κατσουρανη......


Αποκλειστικες πληροφοριες.. εχουμε τον διάλογο Μαρινακη-οργανωμενων :
-ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ
-ΜΠΕΕΕ
-ΤΟΥΣ ΝΙΚΗΣΑΜΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ Ε?
- ΜΠΕΕΕΕ ΜΠΕΕΕ
...-ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΗΡΕΜΟΙ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΠΟΛΕΜΑΝΕ ΠΑΙΔΙΑ
-ΜΠΕΕΕΕΕ


ηταν ενας σουηδος, ενας βελγος, ενας βραζιλιανος και ενας ισπανος... ολοι καλυπταν τον κατσουρανη...

γαυροι ειστε για κλαμματα...

χαχαχαχαχαχα ωραιο αν και γαυρος ειναι ωραιο.οχι το μπε αλλα το ανεκδοτακι
γιατι φιλε μου το τσουβαλιασμα ειναι το εθνικο σπορ του ελληνα
επεισης αλλο ενα που μου αρεσε ητζαν ενα γκρουπακι στο φεις που ελεγε ''καλυπτα και εγω τον κατσουρανη''

εψαξα να βρω βεβαια και κανενα με τιτλο''βυντρα,μαθετε πως να νοιωθετε τις επαφες'' αλλα δε βρηκα τιποτα

καλημερα κυριοι...

#68   djibril13

djibril13

    iPH Contributor

  • 963 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/02/2011 - 11:42

@parafron4


εχει φτιαξει ο ΠΑΟ παραγκα για να βγαινει δευτερος και να παιρνει τα πρωταθληματα ο γαβρος...

keep working που λεει και ο περιφερειαρχης της καρδιας σας...

Τελευταία επεξεργασία από: Smaug, 22/02/2011 - 18:08
αν δεν μπορείτε να κουβεντιάσετε με κάποιο επίπεδο, να αποφεύγετε να απαντάτε.


#69   GadgetMaciac

GadgetMaciac

    iPH Member

  • 333 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/02/2011 - 11:55

και ποιος σου ειπε οτι ηταν παναθηναικοι εχεις στοιχεια?

ααχαχαχα αντε ας κρυφτουμε παλι πισω απ'το δακτυλο μας. Στην Ελλαδα ξερουμε να το κανουμε πολυ καλα...

#70   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 22/02/2011 - 14:42

@parafron4

κοψε τη πολυ μαλαματινα γιατι σε χαλαει...
εχει φτιαξει ο ΠΑΟ παραγκα για να βγαινει δευτερος και να παιρνει τα πρωταθληματα ο γαβρος...
οτι παπαρα θελουμε την ακουμε...
keep working που λεει και ο περιφερειαρχης της καρδιας σας...


δηλαδή θεσ να να μου πεις οτι πέρυσι το πήρατε με το σπαθί σας?
αυτα που κανουν οι γαυροι φετος τα κανατε εσεις περισυ....

#71   dooboo

dooboo

    iPH newbie

  • 44 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/02/2011 - 15:01

εμενα φιλε μου ξερεις τι με ενοχλει περισοτερο απο ολα???
οτι βρεθηκε το πατημα να μας το βγαλουν ΑΚΟΜΑ ενα πετσινο
εγω ξερω οτι εχω την καλυτερη ομαδα
εγω ξερω οτι ακομα και να εχανα προχτες(που επρεπε να χασω)και παλι πρωτος θα εβγαινα

και δε μπορεις να φανταστεις ποσο θα θελα με καποιον τροπο μια τιμωρια να κατοχυρονοταν στον παο αυτο το παιχνιδι για να δειτε ποια ειναι πραγματικα η καλυτερη ομαδα...
αλλα και παλι κατι θα βρισκατε.


Νικόλα εγώ παναθηναϊκός είμαι, αλλά θα σου πω ότι έχεις δίκιο και ότι αυτές οι φωνές λείπουν από τον ολυμπιακό αλλά και από το πρωτάθλημα συνέχισε έτσι παλικάρι μου.

και να πω και την δική μου άποψη.Αν νιώθω μια φορά μ@κακας με αυτά που συμβαίνουν στην χώρα μου θα πρέπει να νιώσω 4 με αυτά που συμβαίνουν στο ελληνικό ποδόσφαιρο από ΟΛΟΥΣ.

και οι ομάδες θα έπρεπε να είναι περήφανες που μερικοί Άνθρωποι πιστεύουν σε αυτές. εγώ είπα είμαι παναθηναϊκός αλλά για πάρτη μου.για κανέναν άλλον.

#72   Alexkor

Alexkor

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:AlexI4

Δημοσίευση 22/02/2011 - 15:52

Αν νιώθω μια φορά μ@κακας με αυτά που συμβαίνουν στην χώρα μου θα πρέπει να νιώσω 4 με αυτά που συμβαίνουν στο ελληνικό ποδόσφαιρο από ΟΛΟΥΣ.

και οι ομάδες θα έπρεπε να είναι περήφανες που μερικοί Άνθρωποι πιστεύουν σε αυτές. εγώ είπα είμαι παναθηναϊκός αλλά για πάρτη μου.για κανέναν άλλον.

+ 1

και ποιος σου ειπε οτι ηταν παναθηναικοι εχεις στοιχεια?

Το οτι δεν υπαρχουν στοιχεια δεν σημαινει οτι δεν εγιναν. Το βραδυ του σαββατου μετα τον αγωνα μαχαιρωσαν ενα παλικαρι στο μοναστηρακι 30 λεβεντομακες του πανα8ηναικου(30 VS 2). Οκ δεν το εβγαλαν στις ειδησεις αλλα δεν σημαινει οτι δεν εγινε.
Ο Ελληνας εκτος απο την απωλεια μνημης που παθαινει για μερικα γεγονοτα μετα απο μερικους μηνες, εχει την ικανοτητα να παραγραφει κ αδικηματα οταν περασουν καποια χρονια. Δηλαδη ο παναθηναικος ξεκινησε τα τελευταια 15 χρονια? Τα υπολοιπα 88 απο την δημιουργια του δεν υπαρχουν στα καταστατικα σας ε? Ουτε τις ανταλλαγες τις ομαδας σας με την χουντα? Οκ οτι πειτε
Για να γυρισω στην τελευταια χρονια, δηλαδη ο παο ηταν η ομαδα που αδικηθηκε απ τον ολυμπιακο στον τελευταιο αγωνα αφου υπηρξε αψογος στις υπολοιπες αγωνιστηκες φετος? Πειτε το 10 φορες κ μπορει να το πιστεψετε. Γιατι εγω μπορω να σας πω 6-7 περιπτωσεις φετος κ να σας δειξω κιολας με video φετινους αγωνες του παο ''φιλοι'' του διαιτητες του εδιναν τους αγωνες.Αλλα ναι σωστα ο ολυμπιακος παει για το πρωταθλημα τωρα οποτε αυτα δεν μετρανε. Και ολος τυχαιως βεβαια αυτα τα video που προανεφερα αρχισαν να σβηνονται απ το youtube το σαββατο ολος τυχαιως.

Για να τελιωνω και να μην σας κουραζω αλλο ο ολυμπιακος κ ο παο ειναι οι πιο σαπισμενες ομαδες που υπαρχουν στην ευρωπη.Η μαλλον επιχειρησεις οχι ομαδες γιατι ομαδες εχουν σταματησει να ναι εδω κ 50 χρονια. Και ακολουθουν βεβαια κ αλλες μικροτερες ομαδες επειδη κ αυτες τρωνε ενα μικρο κομματι απ την πιτα.

#73   djibril13

djibril13

    iPH Contributor

  • 963 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/02/2011 - 16:06

αυτοι που λετε για τη χουντα ειστε για γελια τελειως...
ζουσατε τοτε και ξερετε τι γινοταν ετσι?
ποιες ειναι οι πηγες που εχετε και τα στοιχεια για να πειτε οτι ειχε παρεδωσε ο ΠΑΟ με τη χουντα?
ποια ομαδα πηρε τοτε το πρωταθλημα και σε ποια δωριστικε εκταση για αθλητικο κεντρο στο ρεντη και δανειο πανω απο 1.000.000 δρχ?
ουτε κοντη μνημη εχω ουτε ο ΠΑΟ εχει 15 χρονια ιστορια αλλα να συγκρινουμε το κοκκαλισταν με τις υποτιθεμενες αδικιες που εχει κανει η ομαδα μου ειναι για γελια...
οσο για το περιστατικο στο μοναστηρακι πες μου τι εγινε με τον Μιχαλη Φιλοπουλο και τη δολοφονια του.
ποσοι ψευτομαγκες "πειραιωτες" τον δολοφονησαν και ποσοι μπηκαν μεσα...

#74   WiZaRDe

WiZaRDe

    iPH Enthousiast

  • 438 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:wizarde

Δημοσίευση 22/02/2011 - 16:29

+ 1


Το οτι δεν υπαρχουν στοιχεια δεν σημαινει οτι δεν εγιναν. Το βραδυ του σαββατου μετα τον αγωνα μαχαιρωσαν ενα παλικαρι στο μοναστηρακι 30 λεβεντομακες του πανα8ηναικου(30 VS 2). Οκ δεν το εβγαλαν στις ειδησεις αλλα δεν σημαινει οτι δεν εγινε.
Ο Ελληνας εκτος απο την απωλεια μνημης που παθαινει για μερικα γεγονοτα μετα απο μερικους μηνες, εχει την ικανοτητα να παραγραφει κ αδικηματα οταν περασουν καποια χρονια. Δηλαδη ο παναθηναικος ξεκινησε τα τελευταια 15 χρονια? Τα υπολοιπα 88 απο την δημιουργια του δεν υπαρχουν στα καταστατικα σας ε? Ουτε τις ανταλλαγες τις ομαδας σας με την χουντα? Οκ οτι πειτε
Για να γυρισω στην τελευταια χρονια, δηλαδη ο παο ηταν η ομαδα που αδικηθηκε απ τον ολυμπιακο στον τελευταιο αγωνα αφου υπηρξε αψογος στις υπολοιπες αγωνιστηκες φετος? Πειτε το 10 φορες κ μπορει να το πιστεψετε. Γιατι εγω μπορω να σας πω 6-7 περιπτωσεις φετος κ να σας δειξω κιολας με video φετινους αγωνες του παο ''φιλοι'' του διαιτητες του εδιναν τους αγωνες.Αλλα ναι σωστα ο ολυμπιακος παει για το πρωταθλημα τωρα οποτε αυτα δεν μετρανε. Και ολος τυχαιως βεβαια αυτα τα video που προανεφερα αρχισαν να σβηνονται απ το youtube το σαββατο ολος τυχαιως.

Για να τελιωνω και να μην σας κουραζω αλλο ο ολυμπιακος κ ο παο ειναι οι πιο σαπισμενες ομαδες που υπαρχουν στην ευρωπη.Η μαλλον επιχειρησεις οχι ομαδες γιατι ομαδες εχουν σταματησει να ναι εδω κ 50 χρονια. Και ακολουθουν βεβαια κ αλλες μικροτερες ομαδες επειδη κ αυτες τρωνε ενα μικρο κομματι απ την πιτα.


οσοι σπερνουν ανεμους, μετα θεριζουν θυελλες.. οποτε για το σκηνικο στο μοναστηρακι ας κινηθουνς οι νομικοι κατα των ηθικων αυτουργων, που ολοι ξερουμε ποιοι ειναι.. επισης μακαρι να βγω ψευτης, αλλα ειμαστε ακομη στην αρχη του τι θα επακολουθησει..
ευνοηθηκε τοσες φορες ο ΠΑΟ ε? δηλαδη τα εχει μονταρει ολα, εχει φτιαξει την δικια του παραγκα για να βγει δευτερος.. ε ναι πολυ λογικο πιστευω.. αλλα οχι για εμας.. για κατι προβατα μονο σαν τους ακολουθους του κοτο-μαριδακη.. να τον χαιρεστε και να ειστε για το πρωταθλημα που σας χαριζει.. ειναι σαν τους γονεις με το αγιο βασιλη.. τα παιδακια παιρνουν τα δωρα ολο χαρα αλλα δε ξερουν οτι τους τα αγορασαν οι γονεις τους.. ετσι κανετε και εσεις.. εθελοτυφλειτε και αυτο δε βοηθαει καθολου...

#75   Alexkor

Alexkor

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:AlexI4

Δημοσίευση 22/02/2011 - 17:26

Μ αρεσει που αυτο που ειπα οτι κ οι 2 ομαδες ειναι σαπιες δεν το σχολιασε κανεις απ τους 2 σας. Οι κυριοι επαιτιοι γι αυτη την κατασταση σημερα στο ποδοσφαιρο ειναι φιλαθλοι κ της ομαδας μου κ της ομαδας σας που εχουν αυτη την αντιλυψη περι των γεγονοτων οπως εχεται κ εσεις οι 2. Δηλαδη την δικια μας την καμπουρα δεν την βλεπουμε ποτε.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες