Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

LED Machines V 3.3 - Επίσημο Thread


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
114 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   stratigos

stratigos

    iPH newbie

  • 76 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 04/03/2011 - 13:09

Μου φενεται πραγματικα παραξενο. Εχω 3 iPhone 4 που την τεσταρω. Το ενα με 4.2 και τα αλλα δυο με 4.2.1. Ενα απο τα δυο με την 4.2.1 ειναι jailbroken. Εχει καποια προβληματα με την μνημη, αλλα δεν μου εχει τυχει μεχρι στιγμης η εφαρμογη να μην ανοιγει.. Το χειροτερο που εχει παθει ειναι να κανει λιγο παραπανω χρονο στο φορτωμα. Δοκιμασες να κανεις restart το κινητο, απλα για να δουμε εαν με καθαρη μνημη τρέχει; Υπαρχει αλλος σε αυτο το forum με 4.2.1 jb που του τρεχει κανονικα; Θα εκτιμουσα σχολια..



Προσωπικά μου ανοιγοκλείνει κανονικά. iPhone 4 j/b 4.2.1.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   georgeagr7

georgeagr7

    iPH Contributor

  • 1.134 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/03/2011 - 13:10

εμενα μια χαρα δουλεψεπολυ καλη εφαρμογη..ευχαριστω πολυ..στην προηγουμενη αν θυμαμαι καλα ελεγες οτι πιανει και τους ηχους και δουλευει ο φακος αναλογα με τον ηχο..σε αυτο δεν το βλεπω καπου..εχει αφαιρεθει;;

#63   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/03/2011 - 13:13

Ουφ επιτέλους ανοίγει και κλείνει μια χαρά...θα έσκαγα εαν δεν το κατάφερνα...3 φορές το έβγαλα και το έβαλα μέχρι να δουλέψει ....

μένει να το δοκιμάσω και να το τεστάρο τώρα για να μπορέσω να πω και εντυπώσεις.....

με μια ματιά φαίνεται αρκετά καλό......

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#64   ironsienna

ironsienna

    iPH User

  • 151 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/03/2011 - 13:14

Μετά από τρία συνεχόμενα reboot τα παρατάω ....ευχαριστώ πάντος....



Θα κοιταξω γενικα τα crash reports και θα το λυσω το θεμα. Ελπιζω να ειναι μεμονομενο.. Λυπαμαι πραγματικα πολυ που δεν μπορεις να την χρησιμοποιησεις… Στο επομενο update, ελπιζω να σου δουλεψει!!

#65   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/03/2011 - 13:15

μου δούλεψε μου δούλεψε...... :lol: :lol:

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#66   ironsienna

ironsienna

    iPH User

  • 151 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/03/2011 - 13:16

εμενα μια χαρα δουλεψεπολυ καλη εφαρμογη..ευχαριστω πολυ..στην προηγουμενη αν θυμαμαι καλα ελεγες οτι πιανει και τους ηχους και δουλευει ο φακος αναλογα με τον ηχο..σε αυτο δεν το βλεπω καπου..εχει αφαιρεθει;;



Στο view με τον φακό, στην κατω αριστερη γωνια ειναι ενα εικονιδιο μικροφονου… Για πατα το και πες μου ;)

#67   ironsienna

ironsienna

    iPH User

  • 151 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/03/2011 - 13:17

μου δούλεψε μου δούλεψε...... :lol: :lol:


Μπραβοοο!!!! B) :lol:

#68   georgeagr7

georgeagr7

    iPH Contributor

  • 1.134 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/03/2011 - 13:21

χχαχαχα...αυατα ειναι...απλα παραηταν μικρο..και μια μικρη συμβουλη..ανα και ειναι τιποτα..στο φακο εκει που ανοιγοκλεινει με τον χρονο..οταν το κατεβαζσεις τερμα κατω το αριστερα..μετα δεν επανερχεται..θελει πολλες προσπαθειες για να τραβηξεις το ασπρο απο τη θεση του..
καλα αμελητεο ειναι αυτο..απλασου λεω τη παρατηρησα..τα σπαει η εφαρμοηγ συγχαρητηρια:)

#69   STAF

STAF

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/03/2011 - 13:23

μου δούλεψε μου δούλεψε...... :lol: :lol:

Αντε μπραβο γιατι σε λιγο
θα μας ελεγαν ''προβληματικους''
:P :lol:

#70   STAF

STAF

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/03/2011 - 13:24

οντως η εφαρμογη τα σπαει
παρα πολυ καλη δουλεια 8)

#71   ironsienna

ironsienna

    iPH User

  • 151 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/03/2011 - 13:30

χχαχαχα...αυατα ειναι...απλα παραηταν μικρο..και μια μικρη συμβουλη..ανα και ειναι τιποτα..στο φακο εκει που ανοιγοκλεινει με τον χρονο..οταν το κατεβαζσεις τερμα κατω το αριστερα..μετα δεν επανερχεται..θελει πολλες προσπαθειες για να τραβηξεις το ασπρο απο τη θεση του..
καλα αμελητεο ειναι αυτο..απλασου λεω τη παρατηρησα..τα σπαει η εφαρμοηγ συγχαρητηρια:)


Να σαι καλα φιλε μου!! Μπορεις να κανεις ασπρο να παει σε οποια θεση θελεις απλα κανοντας tap με το δαχτυλο σε οποιοδηποτε σημειο του touchpad! Δεν χρειαζεται να το κανεις drag and drop το ασπρο indicator! Thanks για την παρατηρηση, γι αυτο ειμαι εδω για να ακουω και να διορθωνω!

#72   ironsienna

ironsienna

    iPH User

  • 151 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/03/2011 - 13:31

οντως η εφαρμογη τα σπαει
παρα πολυ καλη δουλεια 8)


Σε ευχαριστω φίλε μου! Επλιζω να σου χρησιμευσει!!

#73   georgeagr7

georgeagr7

    iPH Contributor

  • 1.134 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/03/2011 - 13:33

Να σαι καλα φιλε μου!! Μπορεις να κανεις ασπρο να παει σε οποια θεση θελεις απλα κανοντας tap με το δαχτυλο σε οποιοδηποτε σημειο του touchpad! Δεν χρειαζεται να το κανεις drag and drop το ασπρο indicator! Thanks για την παρατηρηση, γι αυτο ειμαι εδω για να ακουω και να διορθωνω!

αα δεν τοειχα δει αυτο..νομιζα οτι μονο το σερνεις..τα σπαει πραγματικα..πολυ καλη δουλεια ξανα..;)keep going

#74   georgeagr7

georgeagr7

    iPH Contributor

  • 1.134 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/03/2011 - 13:35

Σε ενάμιση με 2 μήνες.. Προς το παρόν δουλεύω σε μια αλλη τελειως διαφορετικη app με voice recognition, και ελπιζω να την βγαλω και αυτη εκείνη την περιοδο. Την κανω training αυτες τις μέρες. Ασχετο να και ενα hint απο την επομενη μου app, το εικονίδιο της και το interface της:

Αναρτημένη εικόνα


Αναρτημένη εικόνα

περισσότερες λεπτομέρειες εν καιρό!

Να στε καλα ολοι παιδια, ελπιζω να σας αρεσει το app και να πιασουν τοπο τα promos!!!

δηλαδη τι ακριβως να κανει??γτ εχω μια ιδεα..που θα θελα να υλοποιηθει..(λεμε τωρα..)αν θες στειλε μου Pm..

#75   ironsienna

ironsienna

    iPH User

  • 151 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/03/2011 - 13:51

δηλαδη τι ακριβως να κανει??γτ εχω μια ιδεα..που θα θελα να υλοποιηθει..(λεμε τωρα..)αν θες στειλε μου Pm..


Θα το μαθεις σε λιγο καιρο ;) Αυτο που κανει παντως, με τον τροπο που θα το κανει, δεν το βρισκεις πουθενα στο iTunes store αυτη την στιγμη.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες