Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Themes sync δεν μπορώ να βρω πως


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Fotis

Fotis

    iPH Enthousiast

  • 422 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/07/2009 - 17:52

Καλησπέρα

Έχω μερικές απορίες. Μετά την αναβάθμιση σε 3 έχω τα εξής προβλήματα. Είναι jailbroken βέβαια. Το πρώτο είναι πως προσπάθησα να βρω το winderboard για τα θέματα. αλλά δεν το βρίσκω πουθενά στο Cydia. Επίσης μετά το itunnel που το χρησιμοποιούσα για να περνάω τα θέματα που φτιάχνω πάλι δεν το βρίσκω. Πως περνάμε θέματα πλέον στο iphone? Α βέβαια μπορεί να μην είναι ο χώρος ο ανάλογος αλλά μιας και έφτιαξα ένα topic εδώ μην φτιάχνω και άλλο αντί του itunnel υπάρχει κάποιο αντίστοιχο πρόγραμμα?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   @kis

@kis

    iPH newbie

  • 80 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/07/2009 - 12:47

Δοκίμασε να ψάξεις στο Cydia για WinTerboard και όχι WinDerboard! Όσο για το itunnel, το βρίσκεις εκτός Cydia... Ψάξτο στο google...

#3   trisk

trisk

    iPH Elite Poster

  • 2.395 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:online Μονο fifa στο PS3

Δημοσίευση 15/07/2009 - 13:02

οριστε πως θα δουλεψει
Στον φάκελο C:\Program Files\iPhone Tunnel Suite 2.7 BETA\iTunnel\ μετονομάζουμε το iTunesMobileDevice.dll σε iTunesMobileDevice.dll_ και μετά αντιγράφουμε το iTunesMobileDevice.dll από το C:\Program Files\Common Files\Apple\Mobile Device Support\bin\ στο C:\Program Files\iPhone Tunnel Suite 2.7 BETA\iTunnel\


οσο για το winTerboard υπαρχει 100% στο cydia ψαξε με τη σωστη λεξη οπως λεει και ο απο πανω μου

YΓ αν δε μπορεις να φτιαξεις το itunnel βαλε το winscp

Τελευταία επεξεργασία από: oneiroparmenos, 15/07/2009 - 13:05





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες