Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

iPad 2


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1776 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#286   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/03/2011 - 22:02

Εξαρτάται φίλε τι θέλεις να έχεις ....

Σε καλύπτει το παλιό ,μένεις στο παλιό....

Αλλιώς πουλάς το παλιό και παίρνεις το καινούριο....

Εγώ έχω το ένα και ταλαντεύομαι ακόμα αν πάρω ή όχι το 2 ...

Παίζει μεγάλο ρόλο βέβαια και το οικονομικό θέμα...

Δεν μπορεί ο καθένας μόλις βγαίνει μια καινούρια συσκευή να πουλάει την παλιά του και να παίρνει την καινούρια...

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#287   vagreek

vagreek

    iPH User

  • PipPip
  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/03/2011 - 22:03

την ερωτηση δεν ειχα καταλαβει... διαβασε την τελευταια σου ερωτηση και διαβασε και την πρωτη... τωρα εγινες κατανοητος... :)

Οκ ;)
Εσενα ποια ειναι η αποψη σου αναφορικα με το ερωτημα?
Εθεσα την ερωτηση (λιγο ρητορικα, εγω εχω αποφασισει να την κανω την κινηση) για να δω και τις γνωμες - αποψεις των υπολοιπων.

#288   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/03/2011 - 22:06

κοιταξε επειδη ρωτας την προσωπικη μου αποψη... εγω θα το αγορασω.. και θα κανω το παλιο δωρο στον αδερφο μου.. η χρηση που του κανω ειναι business και το δινω πιο πολυ γιατι δεν ειναι 3g... ειναι wifi only... για personal χρηση πιστευω πως τα spects δεν ειναι εντυπωσιακα... και καλο ειναι καποιος να περιμενει την επομενη εκδοση... :)

#289   dionisis00

dionisis00

    iPH Member

  • 341 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/03/2011 - 22:14

Επειδή είμαι λίγο αρχάριος με αυτά, όταν λες την επόμενη έκδοση; Έχουμε ενημέρωση για κάποια 2η έκδοση του ipad2? :)

#290   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/03/2011 - 22:15

οχι δεν εχουμε... εννοω οταν με το καλο βγει το ipad 3... του χρονου τετοιο καιρο...

#291   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 04/03/2011 - 22:15

κοιταξε επειδη ρωτας την προσωπικη μου αποψη... εγω θα το αγορασω.. και θα κανω το παλιο δωρο στον αδερφο μου.. η χρηση που του κανω ειναι business και το δινω πιο πολυ γιατι δεν ειναι 3g... ειναι wifi only... για personal χρηση πιστευω πως τα spects δεν ειναι εντυπωσιακα... και καλο ειναι καποιος να περιμενει την επομενη εκδοση... :)

Μόλις ανακοινώθηκε το iPad 2.
Ποιος ο λόγος να περιμένεις το 3?
Δεν μπορούμε να αγοράσουμε συσκευή αν σκεφτόμαστε "α , θα βγει το άλλο το καλύτερο , ας περιμένω".
Όποιος το θέλει , το χτυπάει :D
Δεν είναι επιθετικό το ποστ μου...κουβέντα να γίνεται DINFUN!

#292   dionisis00

dionisis00

    iPH Member

  • 341 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/03/2011 - 22:20

Oύτε εγώ βρίσκω λογική για το 3. Ακόμα δεν γνωρίζουμε τίποτα σχετικά με αυτό και το ότι θα βγεί του χρόνου τέτοια εποχή δεν είναι και πολύ σίγουρο. Οι δυνατότητες του 2 συγκριτικά με το πρώτο μου φαίνονται αρκετά εντυπωσιακές. Μέσα σε διάστημα ενός χρόνου κατά την γνώμη μου έγινε ένα μεγάλο βήμα. ;)

#293   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/03/2011 - 22:23

Γούστα είναι παιδιά...όπως τα iphone...

Βλέπετε παιδιά που έχουν 2g ,3g ,3gs , και δεν έχουν όλοι μας 4αρια πχ για διαφόρους λόγους....

Σίγουρα πάντως το 2 είναι σαφέστατα ποιο όμορφο από το 1.. : )

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#294   dionisis00

dionisis00

    iPH Member

  • 341 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/03/2011 - 22:25

Και σαφώς καλύτερο-βελτιωμένο. ;)

#295   Valmac

Valmac

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Supercamelot

Δημοσίευση 04/03/2011 - 22:40

Ποια κριση; 26 Μαρτιου στο κολωνακι και βουρρρρρ στο iStorm .Και μετα παμε για το iPad 12 ( μετα τη χρεωκοπια))

Τελευταία επεξεργασία από: Valmac, 04/03/2011 - 22:44


#296   vagreek

vagreek

    iPH User

  • PipPip
  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/03/2011 - 22:54

Η διαφορα παιδια του ipad 2 με το 1, σε σχεση π.χ. του iphone 2g με το 3g, ειναι οτι εκει υπηρχαν βελτιωσεις, αλλα υπηρχαν και πισωγυρισματα (π.χ. απο αλουμινιο πηγαμε σε πλαστικο).
Θελω να πω υπηρχαν χαρακτηριστικα του 2g που το εκαναν πρωτοποριακο και συλλεκτικο ακομα και σημερα και καποιοι βασιστηκαν και σε αυτα για να μην προχωρησουν σε αλλαγη.
Ομως το Ipad βελτιωθηκε σε ολους τους τομεις. Ιδια ποιοτητα, μικροτερο, ελαφρυτερο, πιο γρηγορο, περισσοτερη RAM.
Γενικα, δεν εχει κατι συνταρακτικο σε σχεση με πριν, αλλα δεν εχει κατι "κακο" πανω του, που να το φερνει σε δυσχερη θεση σε σχεση με τον προκατοχο του - δεν ξερω αν καταλαβαινετε το point μου...

Τελευταία επεξεργασία από: vagreek, 04/03/2011 - 22:57


#297   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/03/2011 - 00:56

Μόλις ανακοινώθηκε το iPad 2.
Ποιος ο λόγος να περιμένεις το 3?
Δεν μπορούμε να αγοράσουμε συσκευή αν σκεφτόμαστε "α , θα βγει το άλλο το καλύτερο , ας περιμένω".
Όποιος το θέλει , το χτυπάει :D
Δεν είναι επιθετικό το ποστ μου...κουβέντα να γίνεται DINFUN!


off topic: ανεκαθεν υποστηριζα τον υγιη διαλογο.. και μπορω να καταλαβω ποτε ειναι επιθετικο ενα μηνυμα... δεν εχω μαθει να παρεξηγω αλλα εαν δεν καταλαβαινω κατι να κανω διευκρινιστικές ερωτησεις .. στην περιπτωση αυτη δεν τιθεται τετοιο θεμα... :)

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 05/03/2011 - 00:58


#298   sofiaspntz

sofiaspntz

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/03/2011 - 19:49

καλησπερα.θελω να παρω το ipad2 απο αμερικη,θα μου το φερουν δηλαδη.γνωριζει κανεις αν θα περασει απο τελωνειο ο φιλος μου στο αεροδρομιο???

#299   dusty

dusty

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:dusty

Δημοσίευση 05/03/2011 - 19:53

Πεσ του να το βγαλει απο τη συσκευασια και να το βαλει χυμα μεσα στη βαλιτσα.

#300   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/03/2011 - 19:53

καλησπερα.θελω να παρω το ipad2 απο αμερικη,θα μου το φερουν δηλαδη.γνωριζει κανεις αν θα περασει απο τελωνειο ο φιλος μου στο αεροδρομιο???


Εάν θέλεις μην spamαρεις δυσκολευεις την δουλειά μας με το να διαβαουμε διπλές ερωτήσεις .. Έχεις πάρει απάντηση στο άλλο topic..

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 05/03/2011 - 19:54


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες