Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Της κακομοίρας γίνεται


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
17 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Nikos77

Nikos77

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 08/07/2009 - 19:05

Συγνωμη αλλα προκειτε να παρω το 3gs και πριν απο αυτο δεν ειχα αλλο iphone. Απ' οσα εχω διαβασει εδω μεσα εχω φρικαρει λιγο και ο λογος ειναι οτι ΔΕΝ εχω ιδεα το τι λετε για τις εφαρμογες και με λιγα λογια ολα μου φενονται Κινεζικα. Εχω ψιλοκαταλαβει τι ειναι το jailbreak αλλα πως και γιατι μην με ρωτησετε. Θελω να ρωτησω λοιπον αν υπαρχει καποιο site η κατι τετοιο που να μου λεει ακριβως τι πρεπει να κανω και γιατι το κανω αυτο (jailbreak, unlock, κλπ). Δηλαδη καπου που να σου τα εξηγει λες και εισαι καθυστερημενο. Πιστευω και ελπιζω να παρω μια θετικη απαντηση. Σας ευχαριστω εκ των προτερων.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   iPodTouchPro

iPodTouchPro

    iPH Elite Poster

  • 3.187 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/07/2009 - 19:10

Ψψτττ man relaxαρε και πάρε βαθιές αναπνοές!!Βασικά δε θα σου δώσω link αλλα σου προτείνω να αρχίσεις από τον οδηγό για νέους χρήστες.Και μπορείς να χρησιμοποιείς το Search.JailBreak κανεις με το redsn0w.

#3   Nikos77

Nikos77

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 08/07/2009 - 19:16

Δηλαδη αν καταλαβα καλα το jailbreak ειναι για να βαζεισ στο κινητο διαφορα προγραμματα που μπορεισ να βρεις στο νετ και οχι μονο απο το itune και το unlock δεν χρειαζετε αφου θα το παρω απο Ελλαδα. Καταλαβα καλα? Αν ναι, τοτε παιρνω το 3gs κανω ενα jailbreak και τελος?

#4   iPodTouchPro

iPodTouchPro

    iPH Elite Poster

  • 3.187 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/07/2009 - 19:25

Ακριβώς!!Οχι ακριβώς απο το νετ αλλά από το Cydia,μια εφαρμογή illegal για non-apple εφαρμογές,θέματα,tweaks....

#5   trisk

trisk

    iPH Elite Poster

  • 2.395 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:online Μονο fifa στο PS3

Δημοσίευση 08/07/2009 - 19:25

http://www.iphonehel...-νέους-χρήστες/

http://www.iphonehel...tionary-λεξικό/

αυτα τα εχεις δει ??

#6   Alk1S

Alk1S

    iPH Enthousiast

  • 1.098 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Alk1S

Δημοσίευση 08/07/2009 - 19:26

Ακριβώς!!Οχι ακριβώς απο το νετ αλλά από το Cydia,μια εφαρμογή illegal για non-apple εφαρμογές,θέματα,tweaks....


Και από το νετ...appulo... ;)

Τελευταία επεξεργασία από: alkis, 08/07/2009 - 19:27


#7   iPodTouchPro

iPodTouchPro

    iPH Elite Poster

  • 3.187 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/07/2009 - 19:27

http://www.iphonehellas.gr/forum/index.php/topic/4624-iphone-3g-iphone-3gs-%CE%BF%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CF%8C%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BD%CE%AD%CE%BF%CF%85%CF%82-%CF%87%CF%81%CE%AE%CF%83%CF%84%CE%B5%CF%82/

http://www.iphonehel...tionary-λεξικό/

αυτα τα εχεις δει ??

Μπααα....Σιγά,γιατί να κουραστεί;

#8   Nikos77

Nikos77

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 08/07/2009 - 19:29

Ακριβώς!!Οχι ακριβώς απο το νετ αλλά από το Cydia,μια εφαρμογή illegal για non-apple εφαρμογές,θέματα,tweaks....

Sorry αλλα αν δεν κανω τιποτα και το εχο οπως το παρω και κατεβαζω διαφορα απο το itunes ειναι το ιδιο? Βρισκεις ο,τι γουσταρεις στο itunes? Και ας πληρωνω, δεν με νοιαζει. Ευχαριστω και παλι για την απαντηση αλλα οπως καταλαωαινεις ειμαι τελειως ασχετος. Σαν τα μικρα που αρχιζουν το γιατι μπαμπα.

#9   iPodTouchPro

iPodTouchPro

    iPH Elite Poster

  • 3.187 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/07/2009 - 19:29

[offtopic]Πάντως απ'ότι έχω παρατηρήσει οι Local Mods πάντα μαζί στο ίδιο θέμα ποστάρουμε,χαχαχα!!!

#10   iPodTouchPro

iPodTouchPro

    iPH Elite Poster

  • 3.187 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/07/2009 - 19:31

Sorry αλλα αν δεν κανω τιποτα και το εχο οπως το παρω και κατεβαζω διαφορα απο το itunes ειναι το ιδιο? Βρισκεις ο,τι γουσταρεις στο itunes? Και ας πληρωνω, δεν με νοιαζει. Ευχαριστω και παλι για την απαντηση αλλα οπως καταλαωαινεις ειμαι τελειως ασχετος. Σαν τα μικρα που αρχιζουν το γιατι μπαμπα.

Ναι όπως τα λές,στο iTunes (AppStore) βρίσκεις μόνο παιχνιδια,GPS εφαρμογές και όλα τα σχετικά.Με Jailbreak έχεις κάτι παραπάνω.

#11   Alk1S

Alk1S

    iPH Enthousiast

  • 1.098 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Alk1S

Δημοσίευση 08/07/2009 - 19:32

[offtopic]Πάντως απ'ότι έχω παρατηρήσει οι Local Mods πάντα μαζί στο ίδιο θέμα ποστάρουμε,χαχαχα!!!


Εμ..άμα υπάρχει συγχρονισμός.. ;)

P.S. Μη μου σβήσετε το offtopic post..Δεν το συνεχίζω..

Τελευταία επεξεργασία από: alkis, 08/07/2009 - 19:41


#12   Nikos77

Nikos77

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 08/07/2009 - 19:37

Ναι όπως τα λές,στο iTunes (AppStore) βρίσκεις μόνο παιχνιδια,GPS εφαρμογές και όλα τα σχετικά.Με Jailbreak έχεις κάτι παραπάνω.

Απ' οτι διαβασα (και σας ευχαριστω για τις απαντησεις) δεν ξερω αν θα μπορεσω μονος μου να τα κανω ολα αυτα γιατι οπως προειπα ειμαι τελειως ασχετος. Υπαρχει περιπτωση να το κανει καποιος με πληρωμη?

#13   Alk1S

Alk1S

    iPH Enthousiast

  • 1.098 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Alk1S

Δημοσίευση 08/07/2009 - 19:40

Υπάρχει περίπτωση να σε βοηθήσουν πολλοί εδώ μέσα και ΧΩΡΙΣ πληρωμή.. ;) Δεν υπάρχει λόγος να πληρώσεις για κάτι τέτοιο..

+1 ipodtouchpro

Τελευταία επεξεργασία από: alkis, 08/07/2009 - 19:44


#14   iPodTouchPro

iPodTouchPro

    iPH Elite Poster

  • 3.187 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/07/2009 - 19:40

Αποκλείεται!!Θα μπορέσεις θέλεις δε θέλεις!!Sorry για την πίεση αλλά δε το δέχομαι να πληρώσεις κάποιον για να σου κάνει κάτι που το κάνει και η γιαγιά μου!Κάτσε να το πάρεις και θα δείς...

#15   Nikos77

Nikos77

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 08/07/2009 - 19:51

Αποκλείεται!!Θα μπορέσεις θέλεις δε θέλεις!!Sorry για την πίεση αλλά δε το δέχομαι να πληρώσεις κάποιον για να σου κάνει κάτι που το κάνει και η γιαγιά μου!Κάτσε να το πάρεις και θα δείς...

Ευχαριστω πολυ guys. Να μπω στο κλιμα ειναι, το ξερω και μετα ολα ερχονται μονα τους αλλα, επειδη οταν διαβαζω και δεν καταλαβαινω τιποτα και νομιζω οτι η μανα μου με πηρε απο αλλου και δεν ειμαι Ελληνας τοτε ψαχνω κατι πιο δραστικο χαχαχαχα!!!! Τι τιμη περιπου θα εχει το 3gs η το 16αρι η το 32αρι? Προσπαθησα να μπω σε χωρες που πωλειται ηδη αλλα δεν εβγαλα ακρη. Σαν συσκευη θα το παρω και οχι με συνδεση σε καποιο προγραμμα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες