Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Κλείδωσε το iPhone ..


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
186 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   VASILIKH

VASILIKH

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 05/03/2011 - 10:58

δε το ξερω δυστυχως.δεν το αγορασα εγω,ειμαι κ λιγο ασχετη κ τρεις μερες το ειχα μονο,μετα μπλοκαρε.δεν ειναι το 4 παντως!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   VASILIKH

VASILIKH

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 05/03/2011 - 11:00

σημερα δε μπορω να παω.την τριτη ομως το παιρνω σιγουρα.ελπιζω κατι να κανουμε!!!!!

#18   georgeagr7

georgeagr7

    iPH Contributor

  • 1.134 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/03/2011 - 11:04

ωραια..αυτος που το ειχατε παρει..σας ειχε αναφερει οτι ηταν απο το εξωτερικο;;τη λεξη unlock μηπως;;το τηλεφωνο καλυτερα να το παρεις στα χερια σου..
γτα αυτοι απο οτι λες ειτε νδε μπορουν να στο φτιαξουν..ειτε δεν θελουν..και αν αρχισουν αν σου λενε..θα βγει και θα και θα και θα καλυτερα παρτο..γτ αν βγει κατι φτιαχνει το τηλεφωνο σου απο εδω μεσα θα το μαθουν και αυτοι..και καλυτερα να στο φτιαξει καποιος απο το site που θα μενει διπλασου..μολις το παρεις στα χερια σου..πες μας πιο μοντελο ειναι..να δουμε τι γινεται..σου εχω εξηηγησει σε καποιο ποστ παραπανω που το λεει αυτο..
την καλημερα μου

#19   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 05/03/2011 - 11:09

Βασιλική για να μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε με αποτέλεσμα θα πρέπει να μας βοηθήσεις εσύ.

Η συσκευή σου γνωρίζεις αν είναι αγορασμένη από κάποιο παροχο της Ελλάδας η κάποιο Ελληνικό κατάστημα?Ο κύριος στον οποίο έχεις αφήσει την συσκευή σου τι ακριβώς είναι?

Η συσκευή αν είναι αγορασμένη από εξωτερικό (είτε αυτό είναι από Ebay είτε από κατάστημα στο οποίο βρέθηκε ο φίλος/η που στο έκανε δώρο)τότε δεν μπορείς να κάνεις απόλυτος τίποτα επί του παρόντος εκτός από υπομονή.Η ΜΟΝΗ 100% ΕΚΓΥΡΗ ΠΗΓΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ σχετικά με το unlock το οποίο χρειάζεται η συσκευή και από την οποία μπορείς να ενημερώνεσαι και εσύ η ίδια ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΞΑΡΤΑΣΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ είναι η παρακάτω :

http://blog.iphone-dev.org/

Η συγκεκριμένη σελίδα είναι η επίσημη σελίδα των ανθρώπων που παρέχουν όλα τα εργαλεία για jailbreak & Unlock(που χρειάζεται η συσκευή σου στην προκειμένη)

Και έπειτα το iPhonehellas.gr από το οποίο μόλις υπάρξει κάτι νεότερο θα το ανακοινώσουμε μιας και στην ίδια κατάσταση είναι "εγκλωβισμένοι" πολλοί από τους χρήστες μας.

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 05/03/2011 - 16:05

ezgif_com_crop_2.gif


#20   VASILIKH

VASILIKH

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 05/03/2011 - 11:33

ειναι μαγαζι που πουλαει μεταχειρησμενα κινητα,αν ειναι απο εξωτερικο η οχι δε ξερω.την τριτη που θα το παρω θα ρωτησω τι ακριβως ειναι(ελπιζω να μου πουν την αληθεια ομωσ!).θα κοιταξω κ εγω τι ακτριβωσ ειναι με τον τροπο που μου ειπεσ,ευχαριστω πολυ για την βοηθεια!!!!

#21   ntsili

ntsili

    iPH User

  • 180 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/03/2011 - 16:03

Ρε συ Βασιλική τόσοι σε ρωτήσανε ποια συσκευή έχεις πάρει και δεν απαντάς. Θες να σε βοηθήσουμε ή όχι??

#22   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/03/2011 - 16:08

Εφόσον δεν έχει αυτή την στιγμή τη συσκευη Η οποια βοήθεια ... Δεν είναι χρήσιμη και μάλλον δεν γνωρίζει για να απαντήσει.. Ενημέρωσε μας μόλις την καταλάβεις και τα ξαναλέμε..

#23   VASILIKH

VASILIKH

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 08/03/2011 - 11:24

καλημερα!το πηρα το iphone.το ανοιγω αλλα μου βγαζει το usb με ενα βελακι που δειχνει προς το εικονιδιο itunes.τι κανουμε τωρα??

#24   VASILIKH

VASILIKH

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 08/03/2011 - 11:29

τον ρωτησα ποιο ειναι κ μου ειπε το 3g.

#25   VASILIKH

VASILIKH

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 08/03/2011 - 12:03

καμια βοηθεια..!!!????

#26   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 08/03/2011 - 12:06

Ξέρεις ποιο iOS έχεις?
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#27   VASILIKH

VASILIKH

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 08/03/2011 - 12:12

οχι.

#28   TARIRS

TARIRS

    iPH Member

  • 286 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 08/03/2011 - 12:14

Πας ρυθμισεις---> γενικα---------> πηροφοριες-------> εκει που λεει εκδοση, τι λεει ?

#29   VASILIKH

VASILIKH

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 08/03/2011 - 12:17

οταν το παταω για ανοιξει μου βγαζει στην οθονη ενα usb με ενα βελακι που δειχνει προς ενα εικονιδιο (itunes).

#30   TARIRS

TARIRS

    iPH Member

  • 286 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 08/03/2011 - 12:20

οταν το παταω για ανοιξει μου βγαζει στην οθονη ενα usb με ενα βελακι που δειχνει προς ενα εικονιδιο (itunes).


Αυτο το ξεχασα.... ??? :blush:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες