Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ακόμα ένα iphone 4 UNLOCK(?) κάνει την εμφάνιση του!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
79 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   TheTruth

TheTruth

    iPH User

  • 105 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/03/2011 - 17:55

εγω εχω παραγγειλει μια με 45 ευρω (μεσα τα μεταφορικα) ~55$ εχει ξεκινησει κ ερχεται:) το unlock της Dev Team με τους ρυθμους που κινειται ο Musclenerd το βλεπω για το 2012

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   sarvanitak

sarvanitak

    iPH User

  • 130 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 30/03/2011 - 00:51

εγω εχω παραγγειλει μια με 45 ευρω (μεσα τα μεταφορικα) ~55$ εχει ξεκινησει κ ερχεται:) το unlock της Dev Team με τους ρυθμους που κινειται ο Musclenerd το βλεπω για το 2012

Καλησπέρα,
μπορείς Φίλε μου να διευκρινήσεις αν εχεις ακούσει πάνω κάτω ποτέ έρχεται το unlock της 4.2.1. με baseband 3.10.01, χωρίς την χρήση της turbo sim?
Να κάνω παραγγελία την κάρτα ή να περιμένω λίγο καιρό μπάς και γίνει τίποτα απο τους dev team??

#78   TheTruth

TheTruth

    iPH User

  • 105 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/03/2011 - 17:20

Το unlock το παλευουνε απο τον δεκεμβρη (και πιο νωρις) και υποτιθεται θα ερχοταν τον μαρτιο. Απετυχαν ομως και ξεκινησαν νεες προσπαθειες πριν 3 εβδομαδες. Δοκιμαζουν μια εντελως θεωριτικη μεθοδο και με ρυθμο χελωνας που κανεις δεν ξερει οχι απλα αν θα πετυχει αλλα ουτε καν και αν ειναι εφικτή πρακτικά. Αν αποτυχει και αυτη ξεκινανε και παλι απο το μηδεν. Κανεις δεν ξερει το ποτε θα τα καταφερουν, μπορει και σε 1 μηνα (το λιγοτερο) μπορει και σε Χ μηνες.. Παρε την gevey (βρισκεις και με 40 ευρω στο alibaba) να ξεμπερδευεις.

#79   sarvanitak

sarvanitak

    iPH User

  • 130 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 31/03/2011 - 13:32

Το unlock το παλευουνε απο τον δεκεμβρη (και πιο νωρις) και υποτιθεται θα ερχοταν τον μαρτιο. Απετυχαν ομως και ξεκινησαν νεες προσπαθειες πριν 3 εβδομαδες. Δοκιμαζουν μια εντελως θεωριτικη μεθοδο και με ρυθμο χελωνας που κανεις δεν ξερει οχι απλα αν θα πετυχει αλλα ουτε καν και αν ειναι εφικτή πρακτικά. Αν αποτυχει και αυτη ξεκινανε και παλι απο το μηδεν. Κανεις δεν ξερει το ποτε θα τα καταφερουν, μπορει και σε 1 μηνα (το λιγοτερο) μπορει και σε Χ μηνες.. Παρε την gevey (βρισκεις και με 40 ευρω στο alibaba) να ξεμπερδευεις.


Αν μπορείς σε παρακαλώ, να μας ενημερώσεις Μόλις παραλάβεις την κάρτα για την λειτουργεια της!! Μπάσκετ και δούμε καμία άσπρη μέρα!!!

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες..

#80   fallen

fallen

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:fallen19741

Δημοσίευση 11/04/2011 - 17:28

Παρτε και ενα νεο καινουριο απο το τον veeence
For those of you, locked to AT&T, @SuperPaddyNL provides an official factory unlock for 200USD.

Εχει ενα τυπα που με 200$ ξεκλειδωνει ολες της συσκευες και στην ΑΤ&Τ μαλιστα τωρα εκανε και προσφορα 174$.
Τελικα παιζετε μεγαλο παιχνιδι στο ξεκλειδωμα και απο οτι βλεπω το υποστιριζουν και αυτοι απο την DEV TEAM




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες