Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 5 με 2 SIM cards;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
38 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   nikolakis91

nikolakis91

    iPH Enthousiast

  • 549 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:nikolakis91

Δημοσίευση 15/03/2011 - 22:35

δε νομιζω να μη μπορουσαν να σκεφτουν στην apple οτι δεν θα ηταν συνατο να κοπουν οι κανονικες sim!

υπολόγιζαν στην μερίδα του αγοραστικού κοινού που δεν θα ήθελε να κάνει κάτι τόσο παράτολμο! 8) φίλε μου εταιρίες σαν την apple (πολυεθνικές δηλαδή με εκατομμύρια στο "πορτοφόλι") τα σκέφτονται οοοοολα!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 15/03/2011 - 22:37

υπολόγιζαν στην μερίδα του αγοραστικού κοινού που δεν θα ήθελε να κάνει κάτι τόσο παράτολμο! 8) φίλε μου εταιρίες σαν την apple (πολυεθνικές δηλαδή με εκατομμύρια στο "πορτοφόλι") τα σκέφτονται οοοοολα!

ακριβως αρα δεν ηταν θεμα αποκοπης καποιων χρηστων, οσο σχεδιαστικο και (γιατι οχι) επειδη ηθελαν να περασουν σε μια νεα εποχη.

#33   nikolakis91

nikolakis91

    iPH Enthousiast

  • 549 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:nikolakis91

Δημοσίευση 15/03/2011 - 22:48

ακριβως αρα δεν ηταν θεμα αποκοπης καποιων χρηστων, οσο σχεδιαστικο και (γιατι οχι) επειδη ηθελαν να περασουν σε μια νεα εποχη.

τέλος πάντων και εσύ και εγώ δίκιο έχουμε οπότε τι το παλεύουμε! :rolleyes: !ούτως η άλλος έχω στο χέρι μου την ποιο άρτια συσκευή από όλες τις πλευρές οπότε ότι και να κάνανε το κάνανε κάλα! ;)

#34   Querd

Querd

    iPH User

  • 147 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/03/2011 - 23:02

δεν είναι μονό ότι το κάνανε για εξοικονόμηση χώρου φυσικά!η αλήθεια είναι ότι το κάνανε και για να μπορέσουν να εμποδίσουν τους επίδοξους unlockers να χρησιμοποιήσουν το κινητό σε πάροχο που δεν συνεργάζονταν με την apple και ο οποίος λογικά δεν θα διαθέτει μετατροπή από sim σε microsim! 8) φυσικά το δαιμόνιο του ανθρωπινού μυαλού λειτούργησε για μια ακόμα φορά και έτσι έκοψε την κανονική sim ώστε να χωράει στην υποδοχή για microsim και έτσι "ήρθε" και το unlocked μηλόφωνο 4!


"το κάνανε και για να μπορέσουν να εμποδίσουν τους επίδοξους unlockers να χρησιμοποιήσουν το κινητό σε πάροχο που δεν συνεργάζονταν με την apple και ο οποίος λογικά δεν θα διαθέτει μετατροπή από sim σε microsim!"
χάχα έλεος ρε.. τι είναι αυτά που λες..

#35   nikolakis91

nikolakis91

    iPH Enthousiast

  • 549 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:nikolakis91

Δημοσίευση 15/03/2011 - 23:32

"το κάνανε και για να μπορέσουν να εμποδίσουν τους επίδοξους unlockers να χρησιμοποιήσουν το κινητό σε πάροχο που δεν συνεργάζονταν με την apple και ο οποίος λογικά δεν θα διαθέτει μετατροπή από sim σε microsim!"
χάχα έλεος ρε.. τι είναι αυτά που λες..

αυτά που λέω είναι αυτά που βλέπεις έκτος και αν έχεις μυωπία οπότε και πρέπει να το κοιτάξεις!αυτά που γράφω είναι αυτά που γνωρίζω και από αυτό που έχω διαβάσει φίλε μου και αν δεν συμφωνείς μπορείς να το πεις άλλα όχι και να γελάσεις!επειδή εσύ έχεις μάθει να βλέπεις ένα blog σαν αυτό και δεν ξέρεις να ενημερώνεσαι και από άλλες πήγες δεν σου φταίω εγώ!εξυπνάκια!

#36   Querd

Querd

    iPH User

  • 147 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/03/2011 - 08:31

αυτά που λέω είναι αυτά που βλέπεις έκτος και αν έχεις μυωπία οπότε και πρέπει να το κοιτάξεις!αυτά που γράφω είναι αυτά που γνωρίζω και από αυτό που έχω διαβάσει φίλε μου και αν δεν συμφωνείς μπορείς να το πεις άλλα όχι και να γελάσεις!επειδή εσύ έχεις μάθει να βλέπεις ένα blog σαν αυτό και δεν ξέρεις να ενημερώνεσαι και από άλλες πήγες δεν σου φταίω εγώ!εξυπνάκια!


φιλε μου αν θιγεσαι με την απάντηση μου τότε θα έπρεπε να προσεχεις και εσύ πως σχολιάζεις post άλλων member:

χααχχ και εγώ όταν είδα το σχόλιο του φίλου μας είπα WTF??δουλεύει η Πυθία στο site και δεν το ήξερα τόσο καιρό ρε γαμώτο?κορυφαίος φιλαράκι!ότι άλλο χρειαστείς εδώ ήμαστε!πάντως να ξέρεις η ώρα διάθεσης ξεκινάει από το πρωί και τελειώνει το βράδυ,η ουρές θα είναι από μεγάλες έως μικρές και μπορεί να προλάβεις μπορεί και όχι!δεν σε κοροϊδεύω!μην παρεξηγηθείς!τσι απαντούσε η μακαρίτισσα η Πυθία!


και 2on διάβαζε, και μην περνάς αμάσητα τις πληροφορίες, αλλα με κριτική, το ότι έχεις διαβάσει από αλλου ότι η apple θα δυσκολέψει τους unlocker με την micro sim δεν μου λέει τίποτα.

#37   nikolakis91

nikolakis91

    iPH Enthousiast

  • 549 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:nikolakis91

Δημοσίευση 16/03/2011 - 19:22

φιλε μου αν θιγεσαι με την απάντηση μου τότε θα έπρεπε να προσεχεις και εσύ πως σχολιάζεις post άλλων member:



και 2on διάβαζε, και μην περνάς αμάσητα τις πληροφορίες, αλλα με κριτική, το ότι έχεις διαβάσει από αλλου ότι η apple θα δυσκολέψει τους unlocker με την micro sim δεν μου λέει τίποτα.

αν και δεν με ξέρεις λες ότι περνάω αμάσητα τος πληροφορίες που διαβάζω...μάλλον κάνεις λάθος!το ότι δεν λέει κάτι σε εσένα η αλλαγή αυτή δεν σημαίνει ότι δεν ισχύει κιόλας!αν μη τι άλλο κάτσε και ψάξε στο google και θα δεις τι εννοώ εφόσον δεν καταλαβαίνεις όπως εγώ στα εξηγώ!το πως σχολιάζω τα post άλλων μέλλων δεν νομίζω ότι είναι εριστικ!άλλωστε κάνουμε και πλάκα καμιά φορά...δεν τον έβρισα η του είπα κάτι το οποίο θα τον έκανε έξαλλο!αν πάλι προσέβαλα κάποιον ζητάω συγνώμη!

#38   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 16/03/2011 - 22:40

Ενταξει τωρα δεν υπαρχει λογος να χαλατε τις καρδιες σας μωρε!!
Πισω στο θεμα τωρα εγω πιστευω οτι θα γινει Με 3 sim και υποδοχη μπριζας που θα παιρνουν ρευμα ρα ηλεκτροκινητα αμαξια !
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#39   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 16/03/2011 - 22:41

Ενταξει τωρα δεν υπαρχει λογος να χαλατε τις καρδιες σας μωρε!!
Πισω στο θεμα τωρα εγω πιστευω οτι θα γινει Με 3 sim και υποδοχη μπριζας που θα παιρνουν ρευμα ρα ηλεκτροκινητα αμαξια !

:lol: :lol: :lol:




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες