Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ερωτηση για iphone..(SOS)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   lefteric

lefteric

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/03/2011 - 00:03

Παιδια χθες μου εκλεψαν το iphone απο οσο ξερω δεν γινεται τιποτα για εντοπισμο.Ξερεις κανεις τιποτα?Παρακαλω οποιος ξερει ας βοηθησει.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/03/2011 - 00:07

Εάν δεν έχεις την εφαρμογη find my phone .. Δύσκολα τα πράγματα.. Εάν έχεις την δυνατότητα .. Αγόρασε άλλο συγχρονησε το και ξέχασε το ... Παθών .. Πρόπερσι

#3   lefteric

lefteric

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/03/2011 - 00:13

Εάν δεν έχεις την εφαρμογη find my phone .. Δύσκολα τα πράγματα.. Εάν έχεις την δυνατότητα .. Αγόρασε άλλο συγχρονησε το και ξέχασε το ... Παθών .. Πρόπερσι

Η εφαρμογη find my iphone δεν ειναι επι πληρωμη για τα iphone 3gs?Ψαχνω να αγορασω το 4 αλλα δεν το βρισκω πουθενα,μου λενε εχει εξαντληθει.Παντως παιδια αν καποιος τυχει και δει να πουλανε κλεμμενα iphone let me know,αν και δεν πιστευω να το βρω,η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια.

#4   GARFITO

GARFITO

    iPH Guru

  • 7.595 μηνύματα
  • Twitter:@vaggelisg77
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:garfito2

Δημοσίευση 22/03/2011 - 19:21

Η εφαρμογη find my iphone δεν ειναι επι πληρωμη για τα iphone 3gs?Ψαχνω να αγορασω το 4 αλλα δεν το βρισκω πουθενα,μου λενε εχει εξαντληθει.Παντως παιδια αν καποιος τυχει και δει να πουλανε κλεμμενα iphone let me know,αν και δεν πιστευω να το βρω,η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια.



4αρι, ψαχνεις; δες τις αγγελιες του φορουμ :rolleyes:

3gs, 4, 4s, 5, s4, 5s, 6,6+,6s+,6s, se, 7+,7,8+,Χ, XS max, xs  - MacBookAir-Pro iPad 1,2,3,air. mini ipod4,ipod5,iPod nano,apple watch 1,2,3,4,5 ,  AirPods 1,2





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες