Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Safari Extension


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   jc denton

jc denton

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 22/03/2011 - 03:43

Γεια σας παιδιά!

Χθες υλοποίησα το πρώτο μου safari extension! Ουσιαστικά σου δίνει την δυνατότητα να αναζητήσεις σε youtube, facebook, imdb και wikipedia με αρκετά εύκολο τρόπο. Απλά γράφεις στο πεδίο αναζήτησης αυτό που θες και στην συνέχεια κλικάρεις στο site που θες να ψάξει!
Ο λόγος που το έκανα είναι καταρχάς γιατί το χρειαζόμουν εγώ..πιο πολύ για το youtube και την wikipedia! και γιατί ψαχνόμουν να φτιάξω κάτι πάνω σε αυτό τον τελευταίο καιρό και προέκυψε αυτή η ιδέα.
Υπάρχουν και παρόμοια στα extensions gallery..ωστόσο έχω κάνει attach το αρχείο εδώ έτσι ώστε να το κατεβάσει όποιος θέλει, να το δοκιμάσει και να σχολιάσει!

ευχαριστώ!

Συνημμένα αρχεία



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   jc denton

jc denton

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 22/03/2011 - 04:10

Γεια σας παιδιά!

Χθες υλοποίησα το πρώτο μου safari extension! Ουσιαστικά σου δίνει την δυνατότητα να αναζητήσεις σε youtube, facebook, imdb και wikipedia με αρκετά εύκολο τρόπο. Απλά γράφεις στο πεδίο αναζήτησης αυτό που θες και στην συνέχεια κλικάρεις στο site που θες να ψάξει!
Ο λόγος που το έκανα είναι καταρχάς γιατί το χρειαζόμουν εγώ..πιο πολύ για το youtube και την wikipedia! και γιατί ψαχνόμουν να φτιάξω κάτι πάνω σε αυτό τον τελευταίο καιρό και προέκυψε αυτή η ιδέα.
Υπάρχουν και παρόμοια στα extensions gallery..ωστόσο έχω κάνει attach το αρχείο εδώ έτσι ώστε να το κατεβάσει όποιος θέλει, να το δοκιμάσει και να σχολιάσει!

ευχαριστώ!


Sorry...ανέβασα το extension πριν κάνω το σωστό compile!

Συνημμένα αρχεία



#3   jc denton

jc denton

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 22/03/2011 - 18:40

Sorry...ανέβασα το extension πριν κάνω το σωστό compile!

Ένα μικρό update!
μην κατεβάσετε τα προηγούμενα..

Συνημμένα αρχεία






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες