Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 5 στις αρχές του 2012 (;)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
50 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   Christos75

Christos75

    iPH Hero

  • 3.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Justsaychris

Δημοσίευση 30/03/2011 - 16:56

2 ερωτησεις...ποια χρονια δεν παρουσιαστηκε καλοκαιρι το νεο iphone?
και ποια χρονια αναπτυχθηκε το software και το iphone ηρθε μετα απο 4,5 μηνες?
μαλλον ποτε


Συμφωνώ, αλλά αυτό δεν είναι δεσμευτικό για να μην αλλάξουν τα σχέδια στο προσεχές μέλλον...!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   adriano7

adriano7

    iPH User

  • 103 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/03/2011 - 15:36

σε περιπτωση που βγει αρχες του 2012, θα φορέσει κανα 5.2 και το καλοκαιρι του 12 απλα θα παει στην 6. Δε βλέπω πουθενα το περιεργο, περισσοτερο περιεργο θα μου φαινοταν αν του χρονου το καλοκαιρι βγει και το iPhone 6, δηλαδη μεσα σε 5 χρόνια να εχουν βγει 6 συσκευες! Η apple θα χάσει την εμπιστοσυνη των πελατών της, αμα καθε χρόνο υποβαθμίζει στην ουσια το τελευταιο της μοντελο. Το σωστο κατα τη δικη μου αποψη ειναι να βγάζει νεα συσκευη τουλαχιστον καθε 2 χρόνια και να πραγματοποιει πραγματικη αναβαθμιση.

#48   dusty

dusty

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:dusty

Δημοσίευση 31/03/2011 - 15:48

δεν τα βρισκει πρωτα με την εταιρια adobe flash player , που του εχει μπλοκαρει το μισο web απο την πολυ ωραια συσκευη του και μετα να φτιαξει το 5 λεω εγω.
αλλα αφου πανε κι αγοραζουν τοοοοσα κοροιδα μεσα σ αυτα κι εγω καλα μας κανουν.
ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΟΣ FOR EVER.


Εγω θεωρω οτι επιτηδες δε βαζει flash player στο iOS.
Βαζοντας flash στο iOS και USB port στο iPad, φερνει σε δυσκολη θεση το 11αρι Macbook Air και τα 13αρια Air και Pro.
Οποτε ενας μελλοντικος αγοραστης Μacbook Air και Pro (11" και 13") πιθανως και να στραφει τελικα στο iPad, κανοντας ζημια σε αυτα.

Sorry για το off topic.

#49   dusty

dusty

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:dusty

Δημοσίευση 31/03/2011 - 15:50

σε περιπτωση που βγει αρχες του 2012, θα φορέσει κανα 5.2 και το καλοκαιρι του 12 απλα θα παει στην 6. Δε βλέπω πουθενα το περιεργο, περισσοτερο περιεργο θα μου φαινοταν αν του χρονου το καλοκαιρι βγει και το iPhone 6, δηλαδη μεσα σε 5 χρόνια να εχουν βγει 6 συσκευες! Η apple θα χάσει την εμπιστοσυνη των πελατών της, αμα καθε χρόνο υποβαθμίζει στην ουσια το τελευταιο της μοντελο. Το σωστο κατα τη δικη μου αποψη ειναι να βγάζει νεα συσκευη τουλαχιστον καθε 2 χρόνια και να πραγματοποιει πραγματικη αναβαθμιση.


Φιλε μου μην το βλεπεις ξερα με αριθμους. Ξερουμε πολυ καλα οτι το 3GS αντεχει ακομα μια χαρα (ποσο μαλλον το 4αρι)και γενικα τα προϊοντα της Apple περα απο τις ετησιες αναβαθμισεις, αντεχουν στο χρονο οσον αφορα στις επιδοσεις.

#50   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 04/04/2011 - 18:09

δεν τα βρισκει πρωτα με την εταιρια adobe flash player , που του εχει μπλοκαρει το μισο web απο την πολυ ωραια συσκευη του και μετα να φτιαξει το 5 λεω εγω.
αλλα αφου πανε κι αγοραζουν τοοοοσα κοροιδα μεσα σ αυτα κι εγω καλα μας κανουν.
ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΟΣ FOR EVER.


Καλά τι site επισκέπτεστε από το Iphone?!?!?! ???

Ποιό μισό web?! Εγώ έχω iphone/ipod touch τα τελευταία 2.5 χρόνια και η μοναδική φορά που είχα πρόβλημα με την ανάγνωση κάποιου site ήταν όταν πήγα να κάνω εγγραφή μέλους στα TGI Friday's. Πραγματικά δεν έχω νιώσει ποτέ μου την έλλειψη flash στο κινητό και απορώ με τον κόσμο που τρέχει να βρει browsers και προγράμματα από το cydia για να μπορεί να βλέπει flash περιεχόμενο. Ουδέποτε μου πέρασε από το μυαλό να βρω τρόπο να βλέπω flash περιεχόμενο στο iphone. Μάλλον ψυχολογική είναι η έλλειψη, παρά πραγματική...

Τελευταία επεξεργασία από: marian, 04/04/2011 - 18:10


#51   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 04/04/2011 - 18:11

Ποιό μισό web?! Εγώ έχω iphone/ipod touch τα τελευταία 2.5 χρόνια και η μοναδική φορά που είχα πρόβλημα με την ανάγνωση κάποιου site ήταν όταν πήγα να κάνω εγγραφή μέλους στα TGI Friday's. Πραγματικά δεν έχω νιώσει ποτέ μου την έλλειψη flash στο κινητό και απορώ με τον κόσμο που τρέχει να βρει browsers και προγράμματα από το cydia για να μπορεί να βλέπει flash περιεχόμενο. Ουδέποτε μου πέρασε από το μυαλό να βρω τρόπο να βλέπω flash περιεχόμενο στο iphone...

Καλά τι site επισκέπτεστε από το Iphone?!?!?! ???

η αληθεια ειναι οτι τα sites με flash εχουν παραγινει. ενταξει ωραια πραγματα φτιαχνεις με το flash αλλα υπαρχουν και αλλοι τροποι. αυτο εδειξε η apple με τη μη ενσωματωση του flash στο ios. το καλο το παλικαρι ξερει και αλλο μονοπατι λενε...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες