Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPad 2: Θήκες και προτάσεις προστασίας


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
137 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   ReaLity

ReaLity

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/03/2011 - 13:15

Αυτες εδω μου αρεσουν Scosche Cases αν κ νομιζω πως θα ηθελα μια οπως αυτη που προτεινε ο sakis007

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   sakis007

sakis007

    iPH Contributor

  • 1.899 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:sakis007

Δημοσίευση 30/03/2011 - 13:33

Αυτες εδω μου αρεσουν Scosche Cases αν κ νομιζω πως θα ηθελα μια οπως αυτη που προτεινε ο sakis007


και μενα μ αρεσε πολυ και ψαχνω τροπο να την αγορασο
http://www.xgearlive.com/products

#18   chrispaok97

chrispaok97

    iPH Member

  • 298 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:chrispaok97

Δημοσίευση 30/03/2011 - 13:34

Ποκυ καλες ολλες

#19   sakis007

sakis007

    iPH Contributor

  • 1.899 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:sakis007

Δημοσίευση 30/03/2011 - 13:37

και μενα μ αρεσε πολυ και ψαχνω τροπο να την αγορασο
http://www.xgearlive.com/products



αν παραγγειλει κανεις απο αυτο το site, και ειναι φυσικα απο αθηνα ας μου πει διοτι θελω και εγω

#20   ReaLity

ReaLity

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/03/2011 - 13:45

αν παραγγειλει κανεις απο αυτο το site, και ειναι φυσικα απο αθηνα ας μου πει διοτι θελω και εγω


Δεν τις εχει ετοιμες δεχεται απλα προ παραγγελιες... δεν παιζει να παρουμε απο εκει ακομα αλλα με το που βρω κατι αντιστοιχο θα σου πω. γιατι σιγουρα θα χρειαστουμε 3 εμεις!!! minimum

#21   sakis007

sakis007

    iPH Contributor

  • 1.899 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:sakis007

Δημοσίευση 30/03/2011 - 13:50

Δεν τις εχει ετοιμες δεχεται απλα προ παραγγελιες... δεν παιζει να παρουμε απο εκει ακομα αλλα με το που βρω κατι αντιστοιχο θα σου πω. γιατι σιγουρα θα χρειαστουμε 3 εμεις!!! minimum


φενεται πολυ καλη, any way, αν βρεις κατι εδω ειμαι my friend

#22   Myronas

Myronas

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/03/2011 - 16:55

Παίδες οι θήκες για τις οποίες γίνεται μέχρι τώρα συζήτηση είναι στην πραγματικότητα θήκες για ipad 1 και όχι για ipad 2.
Η ίδια η apple θέτει κριτήρια σύγκρισης, με το μαγνητικό της κάλυμα για ipad 2 (το οποίο καθότι ανθεκτικότερο από το 1 κι επιπλέον μικρότερο σε όγκο και βάρος ίσως και να μην χρειάζεται κάτι άλλο). Οι υπόλοιποι κατασκευαστές μας δείχνουν θήκες χάρη στις οποίες ένα ipad 1 θα μπορούσε να αποκτήσει ευκολία στη χρήση ανάλογη με αυτή που δείνει το κάλυμα της apple στο ipad 2. Πρέπει όμως να προσπαθήσουν να προσφέρουν κάτι περισσότερο από αυτό. Να βρουν κάτι καλύτερο, πρακτικότερο, ίσως μάλιστα και οικονομικότερο από ότι ήδη προσφέρει η apple.

#23   sakis007

sakis007

    iPH Contributor

  • 1.899 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:sakis007

Δημοσίευση 30/03/2011 - 17:00

Παίδες οι θήκες για τις οποίες γίνεται μέχρι τώρα συζήτηση είναι στην πραγματικότητα θήκες για ipad 1 και όχι για ipad 2.
Η ίδια η apple θέτει κριτήρια σύγκρισης, με το μαγνητικό της κάλυμα για ipad 2 (το οποίο καθότι ανθεκτικότερο από το 1 κι επιπλέον μικρότερο σε όγκο και βάρος ίσως και να μην χρειάζεται κάτι άλλο). Οι υπόλοιποι κατασκευαστές μας δείχνουν θήκες χάρη στις οποίες ένα ipad 1 θα μπορούσε να αποκτήσει ευκολία στη χρήση ανάλογη με αυτή που δείνει το κάλυμα της apple στο ipad 2. Πρέπει όμως να προσπαθήσουν να προσφέρουν κάτι περισσότερο από αυτό. Να βρουν κάτι καλύτερο, πρακτικότερο, ίσως μάλιστα και οικονομικότερο από ότι ήδη προσφέρει η apple.



για δες καλυτερα φιλε μου


http://www.xgearlive.com/products

#24   GiannisTDM

GiannisTDM

    iPH newbie

  • 50 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/03/2011 - 17:13

Δεν τις εχει ετοιμες δεχεται απλα προ παραγγελιες... δεν παιζει να παρουμε απο εκει ακομα αλλα με το που βρω κατι αντιστοιχο θα σου πω. γιατι σιγουρα θα χρειαστουμε 3 εμεις!!! minimum


βαλτε και εμενα μεσα και πειτε μου οταν ειναι με πμ

#25   bakchr

bakchr

    iPH Addict

  • 813 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 30/03/2011 - 17:45

Παιδιά, τις Scosche foldIO P2 Folio Case for iPad 2 (είναι όντως καταπληκτικές !!), μπορείτε να τις αγοράσετε και από ένα αγγλικό site (αυτό εδώ) με 29,95 + 8,80 μεταφορικά = 38,75 λίρες Αγγλίες. Μόνο που δεν είναι ακόμα διαθέσιμες. Δέχονται όμως προπαραγγελίες.

#26   alexzzz

alexzzz

    iPH newbie

  • 20 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/03/2011 - 17:49

Καλό θα ήταν να βάζαμε και μια σημείωση για το αν στέλνουν Ελλάδα ή που μπορούμε να τις βρούμε γιατί έτσι απλά παρουσιάσει από θήκες εμένα δεν με βοηθάει

#27   DSOdysseas

DSOdysseas

    iPH Enthousiast

  • 470 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/03/2011 - 23:28

Καλησπέρα και από μένα...

Πάντως πως τα καταφέρνουμε στην Ελλάδα και τα τιμολογούμε όλα όπως θέλουμε!!
Είμαι στον Καναδά τώρα και κοιτάω τις τιμές.. Ό,τι έχουν εδώ σε δολλάρια το κάνουμε ευρώ εμείς! Δηλαδή: κοιτάξτε εδώ apple.ca $45 σε ευρώ είναι 33ευρώ...
Να μην μιλήσω για το iPad 2 από μόνο του! 16GB - Wifi $519.00 δηλαδή 378 ευρώ, ενώ εμείς 509!!! Γιατί ρε παιδιά? και μην μου πείτε πάλι για το ΦΠΑ...

#28   homer66

homer66

    iPH Enthousiast

  • 538 μηνύματα
  • Twitter:@homer669
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:homer669

Δημοσίευση 31/03/2011 - 00:36

Το ειχα βαλει αυτο το ποστ στο ipad2 απο 2 Μαρτίου στην Ελλαδα, αλλα νομιζω πλέον αυτο ειναι το πιο σωστο μερος.
επειδη το λιγο που χρησιμοποιησα το ipad2 και ενω ηταν πανω στο γραφειο μου εκανε κατι μικρα σημαδακια πισω.
Εχω παραγγειλει απο ebay silicone case εψαξα να βρω κατι απο εδω καλο και οικονομικο. Βρηκα λοιπον στο play247
(δεν εχω καμμια σχεση μαζι του, δε τους ξερω, δε με ξερουν, το λεω για να μη νομμιζει καποιος οτι τα γραφω επειδη
εχω οφελος απλα επειδη το θεωρησα πολυ καλο το μοιραζομαι μαζι σας) ενα gel διαφανο πισω καλυμμα που ταιριαζει απολυτα
μονο με 11 ευρω δε γρατζουναει καθολου τη πλατη του ipad και με λιγη προσοχη προσαρμοζεται και το smart cover.
Σας δειχνω και μερικες φωτο.

Αναρτημένη εικόνα

Αναρτημένη εικόνα

Αναρτημένη εικόνα

Αναρτημένη εικόνα

#29   herc2u

herc2u

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/03/2011 - 01:59

Παιδια τσεκαρετε κε εδω
http://www.marware.c...vue-ipad-2-case
Εχει και review στο youtube,αλλα δεν μπορω κανενα "normal" site σε τιμες για να την παρω.αν βρει καποιος κατι ας ενημερωσει...

#30   bilakos

bilakos

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/03/2011 - 12:56

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους της apple! Λοιπόν παιδιά εγώ σήμερα πήγα σχεδόν σε όλα τα γνωστά μαγαζιά για θήκη iPad 2 και είχαν πολύ λίγα πράγματα.
Τελικά κατέληξα στο istorm στο κολωνάκι και πήρα της apple την original που είναι σαν ντοσιε παιδιά super!! Έχει καταπληκτικό υλικό προστατεύει όλο το iPad κ έχει κ πανακι καθαρισμού και βέβαια όλα αυτά με το σηματακι της apple απέξω! Γίνεται κ stant για να γράφεις κ να βλέπεις ταινίες! Έμεινα πολύ ευχαριστημένος!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες