Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

macbook air 11.1 ή ipad 16 3g?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: macbook air 11.1 ή ipad 16 3g????

macbook air 11.1 ή ipad 16 3g????

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#1   schumigirl86

schumigirl86

    iPH User

  • 126 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/04/2011 - 12:18

καλησπερα εχω ενα ipad 16 gb 3g ολοκαινουριο μου ηρθε δωρο, ακομα δεν το εχω ανοιξεις γιατι δεν γυρισα στην πολη μ. και ερωτομai να το κρατισω η να το πουλισω και να παρω macbook air 1.1????

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   aelara1988

aelara1988

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/04/2011 - 14:35

καλησπερα εχω ενα ipad 16 gb 3g ολοκαινουριο μου ηρθε δωρο, ακομα δεν το εχω ανοιξεις γιατι δεν γυρισα στην πολη μ. και ερωτομai να το κρατισω η να το πουλισω και να παρω macbook air 1.1????



Macbook air 11.1 με κλειστα ματια

#3   katsulas

katsulas

    Newbie

  • 975 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgeKatsulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:iKatsulas

Δημοσίευση 02/04/2011 - 14:38

καλησπερα εχω ενα ipad 16 gb 3g ολοκαινουριο μου ηρθε δωρο, ακομα δεν το εχω ανοιξεις γιατι δεν γυρισα στην πολη μ. και ερωτομai να το κρατισω η να το πουλισω και να παρω macbook air 1.1????


Ποιός σου το έκανε δώρο? Θέλω να μου κάνει και εμένα ένα!!! :lol: :lol:

Αν είσαι ποιο πολύ τυπισα που αράζεις και ψιλοψάχνεσαι στο net κράτα το ipad. Αν είσαι ποιο advance user macbook air αβλεπή!!!!

#4   JiM96

JiM96

    iPH Addict

  • 672 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/04/2011 - 15:00

καλησπερα εχω ενα ipad 16 gb 3g ολοκαινουριο μου ηρθε δωρο, ακομα δεν το εχω ανοιξεις γιατι δεν γυρισα στην πολη μ. και ερωτομai να το κρατισω η να το πουλισω και να παρω macbook air 1.1????


Τυχερούλα... :P
Ανάλογα την χρήση που θες να του κάνεις: Αν θές πιο πολύ web surfing και μουσική -> iPad
Αν θές έναν πλήρη υπολογιστή, να επεξεργάζεσαι αρχεία, εικόνες, κτλ, να βάζεις σκληρό (και για να μην τα πολυλογό αυτά που κάνεις σε έναν απλό υπολογιστή) -> MacBook...

Η απόφαση δική σου! <_<
Καλημέρα... ;)

#5   schumigirl86

schumigirl86

    iPH User

  • 126 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/04/2011 - 15:54

χαχααχχα σας ευχαριστω ολλους. βασικα το θελω για ιντερνετ μουνικη και τετοια λιωσιμο στο φατσαβιβλειο μσν και διαφορα τετοια για τα υπολιπα εχω σταθερο αρκετα καλο ;)


απλα δεν ξερω αν θα με καλιψει το ipad απο θεμα flash player και τετοια!!! ταινιες παιζει κανονικα?? μπορω να το συνδεσω σε οθονη???

εε τυχερα ειναι αυτα τα δωρα χιχιχιχιχι ;)




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες