Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

iMedicines V 3


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
225 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   Lefteris23

Lefteris23

    iPH Addict

  • 624 μηνύματα
  • Twitter:@LefterisHaritou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 06/05/2011 - 10:44

Θα ηθελα και γω ενα promo code αν υπαρχει. Ευχαριστω !!!


Ορίστε:

JPJEL7NPAWLT

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   jon7

jon7

    iPH Member

  • 202 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 06/05/2011 - 10:46

Οκ το πηρα !!! Σ'ευχαριστω πολυ φιλε μου !!!

#63   MariosArv

MariosArv

    iPH User

  • 134 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 06/05/2011 - 10:47

μηπως περισευει κανενας και για μενα????

#64   Lefteris23

Lefteris23

    iPH Addict

  • 624 μηνύματα
  • Twitter:@LefterisHaritou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 06/05/2011 - 10:49

μηπως περισευει κανενας και για μενα????



Να δώσω και έναν τελευταίο: 9KR3TH6669YP

#65   MariosArv

MariosArv

    iPH User

  • 134 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 06/05/2011 - 10:51

ευχαριστω παρα πολυ τον πηρα....
:lol: :lol:

#66   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 06/05/2011 - 10:52

δεν δινεις ακομα ενα :)

#67   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/05/2011 - 10:55

Εμείς ****** είμαστε που πληρώσαμε. Αυτό καταλαβαίνω.

#68   Lefteris23

Lefteris23

    iPH Addict

  • 624 μηνύματα
  • Twitter:@LefterisHaritou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 06/05/2011 - 10:56

Δυστυχώς ατύχησες...
Ο τελευταίος δόθηκε πριν!

Θα ξαναδώσω όμως κάποια στιγμή κωδικούς και θα δοθούν και από το twitter!

#69   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 06/05/2011 - 10:58

Δυστυχώς ατύχησες...
Ο τελευταίος δόθηκε πριν!

Θα ξαναδώσω όμως κάποια στιγμή κωδικούς και θα δοθούν και από το twitter!

ok ευχαριστω .Να σαι καλα και συγχαρητηρια για την εφαρμογη σου .Παντα τετοια :)

#70   Lefteris23

Lefteris23

    iPH Addict

  • 624 μηνύματα
  • Twitter:@LefterisHaritou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 06/05/2011 - 10:59

Εμείς ****** είμαστε που πληρώσαμε. Αυτό καταλαβαίνω.


Λάθος το σκεπτικό σου, γιατί με την ίδια λογική θα μπορούσες να πεις το ίδιο για το κινητό ή το iPad που αγόρασες, ενώ κάποιοι άλλοι το κέρδισαν σε κλήρωση.

#71   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 06/05/2011 - 11:01

Εμείς ****** είμαστε που πληρώσαμε. Αυτό καταλαβαίνω.

με το ιδιο σκεπτικο εγω αγορασα μια εφαρμογη πριν μια εβδομαδα 7 ευρω και τωρα ειναι free.

Ετσι ειναι αυτα τα πραγματα ...

Τελευταία επεξεργασία από: hercules, 06/05/2011 - 11:05


#72   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/05/2011 - 11:33

Άλλο κλήρωση για 1 iPad, άλλο δίνω 5-10 promo codes και άλλο δώσε και μένα (και σε μένα, και σε μένα) ένα promo code και φεύγουν αβέρτα.

Αντί να το αγόραζα θα σου έλεγα και εγώ δώσε ένα και θα γλίτωνα το 7ευρω...θα κλαψουριζόμουν και λίγο και τέρμα.

Τεσπα, δεν είναι ορθή πολιτική για τους υπολοίπους που την αγόρασαν ΞΕΚΑΘΑΡΑ. Πχ κοίτα για παράδειγμα την Apple. Όταν το πρώτο iPhone το έριξαν 100$ μετά από τον πρώτο μήνα κυκλοφορίας, οι προηγούμενοι όλοι δυσαρεστήθηκαν (εμείς *** είμαστε και η Apple απευθείας έδωσε 100$ για προϊόντα από το Apple Store.

Η Sony, η Samsung όλες οι εταιρείες, δε ρίχνουν κάτω από μία τιμή ΟΛΑ τους τα προϊόντα αλλά περιμένουν να λήξει το στοκ, ή το αποσύρουν και βγάζουν καινούργιο. Δε ξεφτυλίζουν ούτε το προϊόν, ούτε την τιμή.

ΟΚ, θα δώσω promo codes (σκέψη developer: "είναι καλύτερο από το να το κατεβάσουν τζάμπα από το γνωστό site...θα αφήσουν και κανά comment..."), αλλά δίνοντας promo codes έχουν και όλα τα upadates δωρεάν. Θίγει πρώτα εσένα ως αξιόπιστο developer και δευτερευόντως όλους τους οικονομικά ενσυνείδητους που την αγόρασαν. Mια Ferrari που θα δινόταν 50.000 Ευρώ ή αν δινόντουσαν στην Αθήνα 100 Porsche Cayenne, πολύ γρήγορα ξεφτυλίζεις το brand.

Σόρρυ για το οφτόπικ, πιστεύω η παρέμβασή μου ήδη έβαλε το developer σε λίγη σκέψη.

#73   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 06/05/2011 - 11:41

Άλλο κλήρωση για 1 iPad, άλλο δίνω 5-10 promo codes και άλλο δώσε και μένα (και σε μένα, και σε μένα) ένα promo code και φεύγουν αβέρτα.

Αντί να το αγόραζα θα σου έλεγα και εγώ δώσε ένα και θα γλίτωνα το 7ευρω...θα κλαψουριζόμουν και λίγο και τέρμα.

Τεσπα, δεν είναι ορθή πολιτική για τους υπολοίπους που την αγόρασαν ΞΕΚΑΘΑΡΑ. Πχ κοίτα για παράδειγμα την Apple. Όταν το πρώτο iPhone το έριξαν 100$ μετά από τον πρώτο μήνα κυκλοφορίας, οι προηγούμενοι όλοι δυσαρεστήθηκαν (εμείς *** είμαστε και η Apple απευθείας έδωσε 100$ για προϊόντα από το Apple Store.

Η Sony, η Samsung όλες οι εταιρείες, δε ρίχνουν κάτω από μία τιμή ΟΛΑ τους τα προϊόντα αλλά περιμένουν να λήξει το στοκ, ή το αποσύρουν και βγάζουν καινούργιο. Δε ξεφτυλίζουν ούτε το προϊόν, ούτε την τιμή.

ΟΚ, θα δώσω promo codes (σκέψη developer: "είναι καλύτερο από το να το κατεβάσουν τζάμπα από το γνωστό site...θα αφήσουν και κανά comment..."), αλλά δίνοντας promo codes έχουν και όλα τα upadates δωρεάν. Θίγει πρώτα εσένα ως αξιόπιστο developer και δευτερευόντως όλους τους οικονομικά ενσυνείδητους που την αγόρασαν. Mια Ferrari που θα δινόταν 50.000 Ευρώ ή αν δινόντουσαν στην Αθήνα 100 Porsche Cayenne, πολύ γρήγορα ξεφτυλίζεις το brand.

Σόρρυ για το οφτόπικ, πιστεύω η παρέμβασή μου ήδη έβαλε το developer σε λίγη σκέψη.

Αν αναφερεσαι στο δωσε και μενα .Εγω δεν ζητησα για μενα ,ζητησα γενικα για το forum διαβασε πιο πανω να καταλαβεις φιλε μου

Ετσι για να ξερεις εγω την εχω αγορασει την εφαρμογη ;)

Το να ζητας εναν developer να δωσει μερικα promo code δεν νομιζω οτι ειναι και τοσο κακο .Ετσι ειναι αυτα τα πραγματα ,δεν ειναι η πρωτη φορα που developer βγαινει και δινει promo ασχετα αν πολλα παιδια πριν απο μια μερα την ειχαν αγορασει ;)

Ετσι οπως το θετεις κανενας developer δεν πρεπει ποτε να δωσει καποια στιγμη promo

Τελευταία επεξεργασία από: hercules, 06/05/2011 - 11:43


#74   tonydeli7

tonydeli7

    iPH User

  • 114 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:tonydeli7

Δημοσίευση 06/05/2011 - 11:54

@Researcher Δλδ αμα κερδισει καποιος πχ. το Λοττο, εγω πρεπει να νοιωθω μ*****ς επειδη δουλευω για να τα βγαλω;

Εχω παρα πολλες εφαρμογες που τις κατεβασα 3 κ 4 € και μετα απο λιγο ηταν free..
Οπως και αλλοι αγορασαν εφαρμογες και μετα τις κατεβασα εγω οταν ηταν free..

Οποτε σα να εχεις λιγο αδικο..
Καλα κανει ο developer και δινει promos, αν και δεν προλαβα κανεναν.. :lol:


@Lefteris23 Btw, απο σημερα νομιζω ισχυει οτι οποιος κατεβασει εφαρμογη με promo δεν μετρα σαν purchase(για τα rankings) και δεν μπορει να αφησει και review..

Τελευταία επεξεργασία από: tonydeli7, 06/05/2011 - 11:58


#75   Lefteris23

Lefteris23

    iPH Addict

  • 624 μηνύματα
  • Twitter:@LefterisHaritou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 06/05/2011 - 12:35

@Researcher Δλδ αμα κερδισει καποιος πχ. το Λοττο, εγω πρεπει να νοιωθω μ*****ς επειδη δουλευω για να τα βγαλω;

Εχω παρα πολλες εφαρμογες που τις κατεβασα 3 κ 4 € και μετα απο λιγο ηταν free..
Οπως και αλλοι αγορασαν εφαρμογες και μετα τις κατεβασα εγω οταν ηταν free..

Οποτε σα να εχεις λιγο αδικο..
Καλα κανει ο developer και δινει promos, αν και δεν προλαβα κανεναν.. :lol:


@Lefteris23 Btw, απο σημερα νομιζω ισχυει οτι οποιος κατεβασει εφαρμογη με promo δεν μετρα σαν purchase(για τα rankings) και δεν μπορει να αφησει και review..


Καλησπέρα,

Το γνωρίζω το θέμα με την πολιτική της Apple για τα Promo.
Δεν δίνω τα Promo για να λάβει θετικές κριτικές η εφαρμογή μου.

Δίνω τα Promo για να διαφημίσω την εφαρμογή μου και να λάβω ιδέες και παρατηρήσεις σχετικά με αυτήν.
Δηλαδή αν κάποιος έχει κάτι αρνητικό να πει, καλά θα κάνει να το πει, αφού θα βελτιώσει την εφαρμογή...

Από εκεί και πέρα, για να απαντήσω στον Researcher, είχα σκοπό να δώσω 5 συνολικά Promo και αυτά έδωσα...
4 από εδώ και 1 από το twitter account μου.

Το θεώρησα καλύτερο να τα δώσω έτσι, παρά να βάλω 5 κωδικούς και μετά να μην ξέρουμε ποιος πήρε ποιον κωδικό.
Εγώ θεωρώ πως όταν δίνω έναν Promo κωδικό αυτός που θα πάρει την εφαρμογή θα έχει 3-4 φίλους του που θα τους την δείξει και μπορεί αυτοί μεθαύριο να ενδιαφερθούν για την εφαρμογή.

Από εκεί και πέρα ούτε έδωσα αβέρτα όπως λες κωδικούς, ούτε θεωρώ πως κοροϊδεύω τους πελάτες που αγόρασαν την εφαρμογή.
Εξ' άλλου όσοι στήριξαν την εφαρμογή με την αγορά έχουν νομίζω ωφεληθεί και οι ίδιοι με τις συνεχείς αναβαθμίσεις και την υποστήριξη που παρέχω...

Ελπίζω να σε κάλυψα με την απάντηση μου.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες