Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Rebel Micro Sim Card


  • Please log in to reply
168 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   dro

dro

    iPH newbie

  • 44 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/05/2011 - 17:03

ο καθενας ειναι ελευθερος να κανει οτι θελει και να περιμενει οσο θελει αν και εδω συμφωνω με τον thegod ακυρη rebel για εμενα, το IMEI unlock και αυτο μου ειπαν η να περιμενω η να μου επιστρεψουν τα λεφτα που φυσικα πηρα τα λεφτα μου πισω και αυριο ερχετε η gevey :P

Η gevey ξεκλειδωνει την 4.3.2;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   xontrious

xontrious

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/05/2011 - 18:21

Εγώ ρε παιδιά έχω το iPhone 4 και έχω μείνει στην 4.1 μπας και βγει το unlock από την dev team.. Λέτε ότι η gevey λειτουργεί κανονικά;;; Να την παραγγείλω;;;

#108   dro

dro

    iPH newbie

  • 44 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/05/2011 - 18:43

Εγώ ρε παιδιά έχω το iPhone 4 και έχω μείνει στην 4.1 μπας και βγει το unlock από την dev team.. Λέτε ότι η gevey λειτουργεί κανονικά;;; Να την παραγγείλω;;;

Και μενα ετσι ηρθε τον Οκτωβριο απο τη Florida αλλα κανε απο δω σκαλισε απ εκει το πηγα προχθες στην 4.3.2 μπορει να εκανα και λαθος.Αλλα τωρα που ειδα για gevey μερικοι πωλητες διευκρινιζουν οτι κανει ΚΑΙ για την 4.3.2.Ναι φιλε ειναι και η 4.1 μεσα.

#109   TAKIS77

TAKIS77

    iPH User

  • 103 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/05/2011 - 18:56

Λοιπόν, δεν δουλεύει δυστυχώς ούτε στην 4.2.1 με baseband 03.10.01.....Λυπάμαι ίσως να ήταν μόνο η δικία μου αλλά άνοιξα claim στο paypal γιατί αύριο κλείνω ένα μήνα απο την παραγγελία μπάς και πάρω πίσω τα χρηματά μου.Πάντως για τις gevey δείτε τα post θα έχω απο Τετάρτη όσοι θέλετε στείλτε μου pm.

#110   weaponlord

weaponlord

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/05/2011 - 18:56

Είμαι με 4.3.2 με gevey και δουλεύει κανονικά.

#111   xontrious

xontrious

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/05/2011 - 18:58

Φίλε Dro κι εγώ από τον Οκτώβρη το έχω και πάει να μου στρίψει που το χω τόσο καιρό μόνο σαν iPod!!!! Το μόνο που με ανησυχεί είναι το όλο με θέμα με την κλήση του 112 που θεωρείται απ' ό,τι έχω δει παράνομο!!!

#112   dro

dro

    iPH newbie

  • 44 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/05/2011 - 19:21

Φίλε Dro κι εγώ από τον Οκτώβρη το έχω και πάει να μου στρίψει που το χω τόσο καιρό μόνο σαν iPod!!!! Το μόνο που με ανησυχεί είναι το όλο με θέμα με την κλήση του 112 που θεωρείται απ' ό,τι έχω δει παράνομο!!!

Και τοτε γιατι υφισταται σαν αριθμος τηλεφωνικης κλησης και μαλιστα αν δε κανω λαθος Emergency Number η οχι;Μηπως δεν υπαρχει λογος ανησυχιας διοτι βλεπω στα βιντεο και στις οδηγιες χρησης την κληση την κανεις για 2 δευτερολεπτα το κλεινεις δηλαδη πριν ερθεις σε επαφη με την αλλη πλευρα.Ισως...

Τελευταία επεξεργασία από: dro, 05/05/2011 - 19:28.


#113   dro

dro

    iPH newbie

  • 44 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/05/2011 - 19:25

Λοιπόν, δεν δουλεύει δυστυχώς ούτε στην 4.2.1 με baseband 03.10.01.....Λυπάμαι ίσως να ήταν μόνο η δικία μου αλλά άνοιξα claim στο paypal γιατί αύριο κλείνω ένα μήνα απο την παραγγελία μπάς και πάρω πίσω τα χρηματά μου.Πάντως για τις gevey δείτε τα post θα έχω απο Τετάρτη όσοι θέλετε στείλτε μου pm.

Το εκανα και γω το claim στο PayPal απο χθες και αναμενω τους εστειλα και ενα μηνυμα εκει στο σαιτ τους στο Rebel στο Chat που ειναι συνεχως offline οτι απαιτω την ακυρωση της παραγγελιας και τα χρηματα μου πισω

#114   TAKIS77

TAKIS77

    iPH User

  • 103 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/05/2011 - 19:31

Αρα απάτη η rebel......

#115   TAKIS77

TAKIS77

    iPH User

  • 103 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/05/2011 - 19:32

Φίλε Dro κι εγώ από τον Οκτώβρη το έχω και πάει να μου στρίψει που το χω τόσο καιρό μόνο σαν iPod!!!! Το μόνο που με ανησυχεί είναι το όλο με θέμα με την κλήση του 112 που θεωρείται απ' ό,τι έχω δει παράνομο!!!


φίλε μου τι λές.........ενώ με το jailbreak είσαι νόμιμος νομίζεις...

#116   kostastnt

kostastnt

    iPH newbie

  • 83 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/05/2011 - 19:50

φίλε μου τι λές.........ενώ με το jailbreak είσαι νόμιμος νομίζεις...


Γιατί είναι παράνομος; Άλλο και τούτο..

#117   xontrious

xontrious

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/05/2011 - 20:02

φίλε μου τι λές.........ενώ με το jailbreak είσαι νόμιμος νομίζεις...

Είχα διαβάσει πως το jailbreak δεν θεωρείται παράνομο!Η apple είχε καταφύγει σε δικαστήρια για να το απαγορεύσει και δια νόμου αλλά δεν πέρασε το αίτημά της....Έτσι είχα διαβάσει τουλάχιστον...

#118   SYC

SYC

    iPH User

  • 158 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:syc21

Δημοσίευση 05/05/2011 - 21:06

Συγνώμη φίλοι αλλά σε αυτό το νήμα γράφουμε για τον πόνο μας
Δυστυχώς κάποιοι αποφάσισαν να παίξουν με την ανάγκη μας να ξεκλειδώσουμε το τηλέφωνό μας
Και το έκαναν με τον χειρότερο τρόπο, λέγοντας μας ψέμματα ποντάροντας στην συγκυρία των ημερών που μας πέρασαν για να χρονοτριβούν και να μας δουλεύουν.
Ευτυχώς προσωπικά κατάλαβα την απάτη τους και παραγγειλα μία gevey που τουλάχιστον υπάρχει στην αγορά και κάνει την δουλειά της

#119   dro

dro

    iPH newbie

  • 44 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/05/2011 - 21:13

Συγνώμη φίλοι αλλά σε αυτό το νήμα γράφουμε για τον πόνο μας
Δυστυχώς κάποιοι αποφάσισαν να παίξουν με την ανάγκη μας να ξεκλειδώσουμε το τηλέφωνό μας
Και το έκαναν με τον χειρότερο τρόπο, λέγοντας μας ψέμματα ποντάροντας στην συγκυρία των ημερών που μας πέρασαν για να χρονοτριβούν και να μας δουλεύουν.
Ευτυχώς προσωπικά κατάλαβα την απάτη τους και παραγγειλα μία gevey που τουλάχιστον υπάρχει στην αγορά και κάνει την δουλειά της

Πες μου κατι σε παρακαλω απο Ευρωπη η Αμερικη;Εχω δει καποιες προτασεις γι αυτο ρωταω.Εχουμε και το θεμα με την 4.3.2 βλεπεις

#120   SYC

SYC

    iPH User

  • 158 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:syc21

Δημοσίευση 05/05/2011 - 21:38

απο amazon.co.uk
την πήρα δλδ από Αγγλία θα έρθει λογικά

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες