Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Navigon 1.8


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
141 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/04/2011 - 23:56

κοιτα φιλε εγω το navigon δε το αλλαζω με κανενα..για μενα ειναι το καλυτερο..τωρα οσο για το traffic για μενα μου φαινεται περιττο,αλλα καλυτερα να σου πει καποιος τη γνωμη του απο μεγαλουπολη μια που το προβλημα εκει με τη κινηση ειναι υπαρκτο.εδω ειναι νησι κ δε μπορω να μπω στο πετσι του ρολου..αν το δεις κ αλλιως ομως,πες οτι μενεις αθηνα..ε δε ξερεις οτι στην ομονοια γινεται πανζουλισμος?το navigon θα περιμενα να μ το πει?

θεσσαλονικη μενω...απλα το ηθελα για να ξερω ποτε να αποφευγω δρομους που οδηγουν στον περιφεριακο

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   maserrr

maserrr

    iPH Elite Poster

  • 2.989 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:maserrr

Δημοσίευση 18/04/2011 - 00:01

θεσσαλονικη μενω...απλα το ηθελα για να ξερω ποτε να αποφευγω δρομους που οδηγουν στον περιφεριακο

τοτε φιλε μου παρτο...οπως κ ναχει μονο που σου μπηκε η ψειρα φτανει..οτι κ να σ λεμε εμεις θα το παρεις αργα η γρηγορα ;) εξαλλου η αποφαση δικη σου ειναι..εγω σαν Ηλιας δε θα το επαιρνα..

Τελευταία επεξεργασία από: maserrr, 18/04/2011 - 00:05


#48   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/04/2011 - 00:05

τοτε φιλε μου παρτο...οπως κ ναχει μονο που σου μπηκε η ψειρα φτανει..οτι κ να σ λεμε εμεις θα το παρεις αργα η γρηγορα ;) εξαλλου η αποφαση δικη σου ειναι..εγω σαν Ηλιας δε θα το επαιρνα..μπες κ εδω www.navigon.com/iphone-agb. να δεις λεπτομερειες

σε ευχαριστω..ο πατερας μου το θελει για να βλεπει για την κινηση(φυσικα και εμενα θα με βολεψει για να πηγαινω στην δουλεια)

#49   Sofoklis

Sofoklis

    iPH Enthousiast

  • 364 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/04/2011 - 07:35

σκεφτομαι να αγορασω την εκδοση 1.8 και να παρω και το traffic realtime...μπορει να μου πει κανεις αποψεις και αν αξιζει?αλλα θελω αποψεις και για το traffic σας παρακαλω


H λειτουργία traffic live ΔΕΝ λειτουργεί στην Ελλάδα παρά μόνο στις χώρες Germany, Austria, Switzerland, Denmark, Spain, France, Finland, Italy, Luxemburg, Norway, Netherlands και Sweden.

#50   cmak

cmak

    iPH Addict

  • 633 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 18/04/2011 - 07:43

σε ευχαριστω..ο πατερας μου το θελει για να βλεπει για την κινηση(φυσικα και εμενα θα με βολεψει για να πηγαινω στην δουλεια)



Εξαλου για τη κίνηση στον περιφερειακό μπορείς να μπεις στο αντίστοιχο site και να συνδεθεις με τις κάμερες και να εχεις live feed το τι γίνεται απο την έξοδο ια χαλκιδική μέχρι το Παπαγεωργίου. Και είναι και free :)

#51   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/04/2011 - 07:44

Εξαλου για τη κίνηση στον περιφερειακό μπορείς να μπεις στο αντίστοιχο site και να συνδεθεις με τις κάμερες και να εχεις live feed το τι γίνεται απο την έξοδο ια χαλκιδική μέχρι το Παπαγεωργίου. Και είναι και free :)

οκ σας ευχαριστω για τις πληροφοριες

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 18/04/2011 - 07:44


#52   STRATIS66

STRATIS66

    iPH Member

  • 215 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/04/2011 - 07:54

H λειτουργία traffic live ΔΕΝ λειτουργεί στην Ελλάδα παρά μόνο στις χώρες Germany, Austria, Switzerland, Denmark, Spain, France, Finland, Italy, Luxemburg, Norway, Netherlands και Sweden.


Λειτουργεί μέσω ραδιοφώνου με το RDS-TMC από τον ραδιοφωνικό σταθμό Galaxy στην Αθήνα, στην ΕΡΤ δουλεύω ένα πιλοτικό πρόγραμμα για εγκατάσταση στον Υμηττό και στην Πάρνηθα (εάν πάει καλά θα επεκταθεί σε όλο το δίκτυο εθνικών οδών)για real time trafic, το μιλοφονάκι μας θα πέρνη την πληροφορία μέσω από το τσιπάκι που έχει ραδιοφώνου ή μέσω WiFi :blush:

#53   mkokkinas

mkokkinas

    iPH Member

  • 305 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/04/2011 - 08:04

Καλημέρα παιδιά και καλή μεγάλη εβδομάδα,

εχω μια ερωτηση να κανω για το navigon.
εχω την εκδοση 1.7 και σκεφτομαι να παω στην 1.8(σπασμένα και τα 2). πως μπορω να κρατησω τα αγαπημενα που εχω στην 1.7 ωστε να περασουνε και σην 1.8??
ευχαριστω !

#54   STRATIS66

STRATIS66

    iPH Member

  • 215 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/04/2011 - 09:14

Καλημέρα παιδιά και καλή μεγάλη εβδομάδα,

εχω μια ερωτηση να κανω για το navigon.
εχω την εκδοση 1.7 και σκεφτομαι να παω στην 1.8(σπασμένα και τα 2). πως μπορω να κρατησω τα αγαπημενα που εχω στην 1.7 ωστε να περασουνε και σην 1.8??
ευχαριστω !


Αν το κατεβάσεις (έστω και σπασμένο)δεν διαγράψεις πρώτα την παλιά και το περάσεις από πάνω, θα περάσει στην καινούρια έκδοση αυτόματα και τα αγαπημένα σου από την προηγούμενη, δεν χάνει τίποτα μην ανησυχείς

#55   GR1337

GR1337

    iPH Member

  • 306 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/04/2011 - 10:49

Λειτουργεί μέσω ραδιοφώνου με το RDS-TMC από τον ραδιοφωνικό σταθμό Galaxy στην Αθήνα, στην ΕΡΤ δουλεύω ένα πιλοτικό πρόγραμμα για εγκατάσταση στον Υμηττό και στην Πάρνηθα (εάν πάει καλά θα επεκταθεί σε όλο το δίκτυο εθνικών οδών)για real time trafic, το μιλοφονάκι μας θα πέρνη την πληροφορία μέσω από το τσιπάκι που έχει ραδιοφώνου ή μέσω WiFi :blush:

Μόνο που αυτά είναι άσχετα με το navigon traffic.

#56   STRATIS66

STRATIS66

    iPH Member

  • 215 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/04/2011 - 20:02

Μόνο που αυτά είναι άσχετα με το navigon traffic.


κάνεις λάθος για το navigon μιλάω

#57   mkokkinas

mkokkinas

    iPH Member

  • 305 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/04/2011 - 08:32

Αν το κατεβάσεις (έστω και σπασμένο)δεν διαγράψεις πρώτα την παλιά και το περάσεις από πάνω, θα περάσει στην καινούρια έκδοση αυτόματα και τα αγαπημένα σου από την προηγούμενη, δεν χάνει τίποτα μην ανησυχείς


Ευχαριστω για την αμεση απαντηση σου , το εγκατεέστησα στο μηλόφωνο και οντως πηρε τα αγαπημενα απο την προηγουμενη εκδοση(1.7)
να εισαι καλα!

#58   mirmigki

mirmigki

    iPH User

  • 112 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/04/2011 - 07:49

Εμένα δεν έχει πουθενά ρυθμίσεις για γλώσσα. Αν θέλω πχ να αλλάξω την φωνή που με καθοδηγεί.
Έχει μόνο Αγγλικά και κατέβασε και Αγγλικά με ΤΤS.
Καμιά ιδέα;

iPhone 4, JB, 4.3.2, μενού στα Αγγλικά.

#59   draminos20

draminos20

    iPH newbie

  • 21 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/04/2011 - 12:14

μπορο απο την 1.8 να γιρισο πισο στο 1.7 για να εχο παλι το panorama view
η δεν γινεται και πος γινεται ?
την πυξιδα που την εχει και δεν την βρισκο?

#60   oatz

oatz

    iPH Member

  • 215 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:zer0t0nine

Δημοσίευση 22/04/2011 - 13:16

Εμένα δεν έχει πουθενά ρυθμίσεις για γλώσσα. Αν θέλω πχ να αλλάξω την φωνή που με καθοδηγεί.
Έχει μόνο Αγγλικά και κατέβασε και Αγγλικά με ΤΤS.
Καμιά ιδέα;

iPhone 4, JB, 4.3.2, μενού στα Αγγλικά.

απο οσο εψαξα ο μονος τρόπος να έχεις ελληνική καθοδηγηση είναι να γυρισεις στα ελληνικά τη γλωσσα του iphone
ή κατεβάζεις την σπασμένη greek version μόνο με ελληνικούς χάρτες...
παίζουν και κανα 2 οδηγοί που έχουν οδηγίες πως να ανοιξεις το .ipa και να κανέις edit συγκεκριμένα αρχεία αλλα δεν τους δοκίμασα... νομιζω στο forum xSellize το διάβασα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες