Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 5: Παραγωγή τον Σεπτέμβρη με A5 επεξεργαστή και 8MP κάμερα (;)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
35 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   chrispaok97

chrispaok97

    iPH Member

  • 298 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:chrispaok97

Δημοσίευση 18/04/2011 - 22:57

Πολυ καλα νεα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   nikolakis91

nikolakis91

    iPH Enthousiast

  • 549 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:nikolakis91

Δημοσίευση 18/04/2011 - 23:05

κάλο θα είναι το καινούργιο το iphonaki άλλα εγώ εκεί που δίνω βάρος είναι στο καινούργιο λειτουργικό!ελπίζω το τέσσερα να το υποστηρίζει πλήρως το iOS 5 γιατί αλλιώς πολύ θα στεναχωρηθώ! :(

#18   Demonoire

Demonoire

    iPH Enthousiast

  • 396 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/04/2011 - 23:37

Γλυκάθηκαν εκεί στην apple με τους απίστευτους τζίρους που κάνουν τα τελευταία δύο χρόνια και θα αρχίσουν να βγάζουν καινούριες συσκευές ανά τρίμηνο...η πελατεία άλλωστε είναι εγγυημένη !!


Μια συσκευη τον χρονο βγαζει, η HTC βγαζει 50 :lol:

#19   jim82jim

jim82jim

    iPH Member

  • 327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 18/04/2011 - 23:46

Εγω πιστεύω ότι τρέχουν να το ετοιμάσουν (το iphone 5) και δεν προλαβαίνουν.
Γιαυτό και δεν είναι σίγουροι ότι θα το ανακοινώσουν τον ιούνιο.

Θέλω να πιστεύω ότι θα έχουμε iphone 5 τον ιούνιο.

#20   anetos

anetos

    iPH User

  • 181 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/04/2011 - 00:31

παντος πιστευο οτι θα γινει μεγαλη πατατα!!ποιος θα αλλαξει το 4αρακι τοθ για το 5 για ενα επεξεργαστη και 3 mpixel καμερα παραπανω?εγω πρωσοπικα οχι...
α!οσω για το ios 5 αποκλειετε να μην το υποστηριζει το 4 γιατι πρεπει να ναι πολλη ανεγκεφαλη να θαψουν μια συσκευη τοσο καλη οσω το 4..

Τελευταία επεξεργασία από: anetos, 19/04/2011 - 00:32


#21   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/04/2011 - 01:12

κλασικος Ελληνας!
''επειδη εγω πηρα το iphone 4, η εταιρια(καθε χρονο βγαζει το επομενο μοντελο iphone) θα κανει πατατα''
...και εσεις τι ειστε οι εξυπνοι?(αρα καθε χρονο κανουν πατατες αρα ζουν στο ορος πατατα και γιατι πουλανε περισσοτερες συσκευες καθε χρονο?)οκ δεν μπορειτε να το αποδεχτειτε. Μην λετε μεγαλες κουβεντες γιατι εσεις που καταδικαζετε το iphone 5 θα ειστε και εσεις που θα θελετε να το αποκτησετε και αυτο το μοντελο..εγω προσωπικα δεν αποκλειω ουτε να το παρω ουτε να μην το παρω

#22   b0b3rm4n

b0b3rm4n

    iPH User

  • 145 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/04/2011 - 01:35

παντος πιστευο οτι θα γινει μεγαλη πατατα!!ποιος θα αλλαξει το 4αρακι τοθ για το 5 για ενα επεξεργαστη και 3 mpixel καμερα παραπανω?εγω πρωσοπικα οχι...
α!οσω για το ios 5 αποκλειετε να μην το υποστηριζει το 4 γιατι πρεπει να ναι πολλη ανεγκεφαλη να θαψουν μια συσκευη τοσο καλη οσω το 4..

Παρά πολύ σωστός φιλε μ, συμφωνώ σε όλα όσα είπες.

#23   Valmac

Valmac

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Supercamelot

Δημοσίευση 19/04/2011 - 02:00

Ειμαι σχεδον σιγουρος πως το iOS 5 θα ειναι κατα 90% συμβατό με το τεσσαρι. Και αν θες το 100% θ πρεπει να παρεις το 5αρι. Οπωσδηποτε καθε νεο μοντελο ειναι καλυτερο απο το προηγούμενο οποτε το θεμα της αναβάθμισης ειναι καθαρά προσωπικό και σχετίζεται με το αν ο χρηστης ικανοποιείται με αυτο που εχει η επιθυμεί επιπλέον λειτουργιες. Προσωπικα θα περιμενω να δω τις προσθήκες και τοτε θα αποφασίσω αν θα κρατησω η θα πούλησω το 4αρι. Παντως 100% το iPad 2 θα ειναι πλήρως συμβατό με το iOS 5 οποτε πιστευω πως θα μου καλύψει το ενδεχόμενο κενό . Βασικά εχω βαλει σαν στόχο να ανανεωνω 1 iDevice καθε χρονο το iPhone και το iPad εναλλάξ . Αλλα βλεπουμε...

#24   dedalos

dedalos

    iPH Member

  • 273 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/04/2011 - 08:15

Το iPhone 4 κατα πάσα πιθανότητα δεν θα μπορεί να διαχειριστεί τις cloud υπηρεσίες τις apple, το wifi sync με iTunes, το ράδιο, το Bluetooth transfer για φωτογραφίες και έγγραφα, τα swipes τριών και τεσσάρων δακτύλων, γιατί θα θέλουν "διπύρινο επεξεργαστή", όπως το 3GS δεν μπορούσε να διαχειριστεί το find my phone, το wifi hotspot, το FaceTime ( έστω και μόνο με ήχο και πίσω κάμερα ). Αν δεν κόψουν τουλάχιστον το 20-30% από το iOS 5 στο iPhone 4 πως θα πουλίσουν το iPhone 5;

#25   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 19/04/2011 - 08:52

παντος πιστευο οτι θα γινει μεγαλη πατατα!!ποιος θα αλλαξει το 4αρακι τοθ για το 5 για ενα επεξεργαστη και 3 mpixel καμερα παραπανω?εγω πρωσοπικα οχι...

Όσοι άλλαξαν το iPad για το iPad 2 :lol:

#26   Valmac

Valmac

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Supercamelot

Δημοσίευση 19/04/2011 - 11:59

Οι λεγόμενες και "ιδιοτροπιες" της Apple ειναι αυτο που συζητάμε , δεν δινουν καποια βασικα πράγματα που θελει ο κοσμος και τα δινουν σιγα σιγα Σε νεα μοντελα . Το ίδιο κανει και με τεχνολογιες δικές της , τις δινει στα νεα μοντελα της. Αν Ειχα την Apple το ίδιο θα εκανα. Πολλες αναβαθμισεις για τα παλαιότερα μοντελα αλλα οχι ολες, γιατι ολες θα πανε στο νεο. Σκεφτείτε τι κανουν αλλες εταιριες... Σχεδον καμια σημαντική αναβαθμιση . Ειχα και nokia N95, μετα το HTC touch HD και μετα το HTC touch HD 2. Καμια αξιόλογη αναβαθμιση και μετα το χρονο ΠΛΉΡΗΣ απαξίωση .


Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

#27   Jimmy96

Jimmy96

    iPH Enthousiast

  • 483 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Jimmy1996

Δημοσίευση 19/04/2011 - 13:45

μακάρι να ΜΗΝ βάλουν μεγαλύτερη οθόνη γιατί θα αναγκαστώ να το πάρω!

#28   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1.139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/04/2011 - 21:00

Ραντεβου τον Σεπτεμβριο με 8αρα καμερα, διπυρηνο επεξεργαστη, 4αρα οθονη και φυσικα iOS5... και θα αφησουμε το 4αρακι και θα παμε στο νεο 5αρακι ;-)
Εχει ομως ακομη πολυ δρομο... ας χαρουμε το 4αρακι μας!

#29   anetos

anetos

    iPH User

  • 181 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/04/2011 - 22:19

κλασικος Ελληνας!
''επειδη εγω πηρα το iphone 4, η εταιρια(καθε χρονο βγαζει το επομενο μοντελο iphone) θα κανει πατατα''
...και εσεις τι ειστε οι εξυπνοι?(αρα καθε χρονο κανουν πατατες αρα ζουν στο ορος πατατα και γιατι πουλανε περισσοτερες συσκευες καθε χρονο?)οκ δεν μπορειτε να το αποδεχτειτε. Μην λετε μεγαλες κουβεντες γιατι εσεις που καταδικαζετε το iphone 5 θα ειστε και εσεις που θα θελετε να το αποκτησετε και αυτο το μοντελο..εγω προσωπικα δεν αποκλειω ουτε να το παρω ουτε να μην το παρω

του καθενος η αποψη ειναι σεβαστη...οσω για το ορος πατατα..επειδη εγω δεν ζω εκει και ξερω τι ζηταω απο την συσκευη μου ειπα την αποψη μου..!!την οποια θεωρο οτι δεν χρειαζετε να εισαι τερας εξυπναδος για να την εκφερεις!!

#30   gprokias

gprokias

    -

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:icaruses

Δημοσίευση 19/04/2011 - 22:24

Ωρε μπράβο απο τωρα γίνεται λόγος για το iPhone 6 να δούμε τι θα πρώτοδιαλεξουμε!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες