Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

DoubleCheck: Αυτός που καλείτε είναι Cosmote, Vodafone ή Wind ?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
67 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   GrKats

GrKats

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/06/2011 - 20:47

Όσοι χρησιμοποιούν το Exchange για συγχρονισμό θα έχουν πρόβλημα αλλάζοντας στις επαφές τον τίτλο "mobile" σε "Vodafone", "Cosmote" κτλ. Θα εξαφανιστούν τα τηλέφωνα από τις υπόλοιπες συσκευές ή υπηρεσίες που γίνεται ο συγχρονισμός.

Τελευταία επεξεργασία από: GrKats, 07/06/2011 - 20:48


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   decadence

decadence

    iPH newbie

  • 61 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 19/06/2011 - 17:04

Να πω και εγώ τα συγχαρητήρια μου για την πολύ καλή εφαρμογή.
Κατά την ταπεινή μου άποψη πάντως το app έπρεπε να είναι free με 5-10 checks
και μετά αν ήθελες αγόραζες περισσότερα, έτσι κ αλλιώς αυτός που θέλει να το χρησιμοποιήσει δε θα μείνει στα 10 checks.
Έτσι ίσως να αποφεύγατε και τα αρνητικά σχόλια αυτών που βαριούνται να διαβάσουν πάνω από κάνα δυο γραμμές.

#63   lazlo

lazlo

    iPH User

  • 170 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/08/2011 - 21:45

Καλα μου αρέσει που είναι ελληνική εφαρμογή και έχει μέσα και το κρατίδιο με ονομασία Macedonia!
Τόσο ξεφτιλες είστε!!!!!;;;;

#64   gzisis69

gzisis69

    iPH User

  • 120 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/08/2011 - 22:12

μαπα εφαρμογη.. μην την αγορασει κανεις.. ειναι μονο για κατεβασμα απο instalus γιατι δεν σ αφηνει να τσεκαρεις ολες τις εφαρμογες σου.. μισες δουλειες και νταβατζιλικια δλδ.. μεχρι να καταλαβω πως λειτουργει εμειναν 5 ελεγχοι.. ο σκοπος ειναι να την εχεις οπλισμενη την εφαρμογη και αν πχ κανενα γκομενακι σου δωσει αριθμο να τον τσεκαρεις πριν παρεις.. οχι να ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ για να μην πληρωσεις μετα.. αυτα.

#65   giannisg2004

giannisg2004

    iPH Contributor

  • 914 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/08/2011 - 22:42

μαπα εφαρμογη.. μην την αγορασει κανεις.. ειναι μονο για κατεβασμα απο instalus γιατι δεν σ αφηνει να τσεκαρεις ολες τις εφαρμογες σου.. μισες δουλειες και νταβατζιλικια δλδ.. μεχρι να καταλαβω πως λειτουργει εμειναν 5 ελεγχοι.. ο σκοπος ειναι να την εχεις οπλισμενη την εφαρμογη και αν πχ κανενα γκομενακι σου δωσει αριθμο να τον τσεκαρεις πριν παρεις.. οχι να ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ για να μην πληρωσεις μετα.. αυτα.

Πάντως να ξέρεις ότι κάθε φορά που ελέγχεις σε ποιό πάροχο ανήκει ένας αριθμός, υπάρχει χρέωση για τους developers (εξαιτίας του τρόπου που γίνεται ο έλεγχος), επομένως δέν γίνεται να σου παρέχουν δωρεάν credits.

#66   koskon

koskon

    iPH Member

  • 208 μηνύματα
  • Twitter:@koskon16
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:koskon

Δημοσίευση 10/08/2011 - 22:53

μαπα εφαρμογη.. μην την αγορασει κανεις.. ειναι μονο για κατεβασμα απο instalus γιατι δεν σ αφηνει να τσεκαρεις ολες τις εφαρμογες σου.. μισες δουλειες και νταβατζιλικια δλδ.. μεχρι να καταλαβω πως λειτουργει εμειναν 5 ελεγχοι.. ο σκοπος ειναι να την εχεις οπλισμενη την εφαρμογη και αν πχ κανενα γκομενακι σου δωσει αριθμο να τον τσεκαρεις πριν παρεις.. οχι να ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ για να μην πληρωσεις μετα.. αυτα.

Την Εφαρμογή την έχω αγοράσει και είναι φοβερή...Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κατηγορείς :blink: κάνει αυτό που λέει με πολύ εύκολο τρόπο :rolleyes:

#67   gasman

gasman

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/09/2012 - 20:52

αρκετα καλη εφαρμογη, εμενα με εχει βοηθησει αρκετα στο να ριξω τους λογαριασμους μου αν και ορισμενα τηλεφωνα που ισχυουν μου τα βγαζει ανενεργα,..

αλλα σημερα ανακαλυψα οτι δεν βλεπω πλεον σε ποιο δικτυο ανηκουν οι επαφες μου. Εχει σχεση με το γεγονος οτι εκανα συγχρονισμο με outlook? παντως εαν ανοιξω την εφαρμογη στο κινητο, εκει βλεπω κανονικα τα δικτυα

Sos

#68   chria

chria

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 21/10/2012 - 10:19

Η εφαρμογή είναι η πρώτη που θα συνηστούσα σε κάποιον επαγγελματία που χρησιμοποιεί πολύ το τηλέφωνό του. Εγώ ΣΩΘΗΚΑ!!!! Με διαφορά a must have!

Αλλά έχω και ένα παράπονο: Γιατί δεν την κάνετε port και σε android? Εγώ που έχω και iOS κάπως καλύπτομαι αν και επειδή έχω σαν πρωτεύων το Note 2 και εκεί ένω μόνο 3G δίκτυο, έχω περιορισμό στη χρήση (στο iPhone δεν έχω πλέον 3G δίκτυο αλλά μόνο WiFi)

Τελευταία επεξεργασία από: chria, 21/10/2012 - 10:20





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες