Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Reuters: iPhone 5 σε παραγωγή τον Ιούλιο και κυκλοφορία τον Σεπτέμβρη


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
17 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   nikolakis91

nikolakis91

    iPH Enthousiast

  • 549 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:nikolakis91

Δημοσίευση 12/05/2011 - 23:54

Συμφωνώ και εγω με τα λεγόμενα σου όσον αφορά την οθόνη αλλα έχεις δουλέψει κινητο με 4.3 οθόνη? είναι πολύ δυσχρηστο στην καθημερινότητα.

Πες τα ρε φίλε να πουμε!να ξανά γυρισμουμε στα κινητά παντοφλες θέλετε?εγω προσωπικά το θεωρώ δισχρηστο τα 4.3 inch οθόνη!βλέπει τους κακομοιριδες που έχουν κάτι τέτοια στον δρόμο (λίγοι βέβαια) που χρειάζονται και τριτο χέρι για να χειριστούν εκείνες τις γκουμουτσες!ασε που η χρήση μετα με το ένα χέρι γίνεται εφιάλτης και όνειρο θερινής νυκτός!!!!!καλύτερα να έχω ένα κινητο (με όλη την σημασία της λέξης "κινητο") και ένα iPad π.χ. Για ποιο απαιτητικές δουλειές!

Α θυμήθηκα έχω έναν φίλο μου που εχει ένα τέτοιο!είναι μπασκετμπολίστας και τα χέρια του είναι σαν κουπιά!!! :P

Τελευταία επεξεργασία από: nikolakis91, 12/05/2011 - 23:57


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   Rottweiler

Rottweiler

    iPH User

  • 184 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:greekrottys

Δημοσίευση 13/05/2011 - 00:13

Για μένα. Έως 4 ίντσες για κινητό είναι αρκετές. Πρέπει να χωράει και σε καμία τσέπη χωρίς να φαίνεται ότι έχεις κανένα Netbook μαζί σου. :P Για κάτι παραπάνω έχεις το iPad!

Χαλαρώστε και απολαύστε το 4ρι μέχρι να βγει το 5 οοοοταν βγει!!!

#18   amark

amark

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/05/2011 - 18:50

Αν εχεις μεγαλα δακτυλα δεν υπαρχει προβλημα,το hd2 το δουλευα με το 1χερι σχετικα ανετα αλλα κουραζε μετα απο λιγο,το 4ρι καθεται μια χαρα αλλα μου φαινεται πλεον μικρη vs με το nexus s που τα δουλευω μαζι,4" ειναι ιδανικες




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες