Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Εξυπνη ατζέντα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
109 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   Mensana

Mensana

    iPH Addict

  • 652 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/05/2011 - 18:29

εγγατασταση και πας στις κλησεις ξεκινας να πληκτρολογεις ενα νουμερο και θα το καταλαβεις :)

Wowwww!!! Μπόμπα, αλλά στις ρυθμίσεις του γίνεται χαμός. Εδώ έχει για sms, black list, icons.... Τι γίνεται εδώ; Το help του δεν δουλεύει.. Πρόσθεσε και ένα πλήκτρο στις κλήσεις για μεμονωμένες διαγραφές. Τι λέει ρε; Με τέτοιες δυνατότητες μου κάνει εντύπωση που δεν το χρεώνουν..

Τελευταία επεξεργασία από: Mensana, 01/05/2011 - 18:32


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   sakkatis

sakkatis

    iPH Addict

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/05/2011 - 18:42

Wowwww!!! Μπόμπα, αλλά στις ρυθμίσεις του γίνεται χαμός. Εδώ έχει για sms, black list, icons.... Τι γίνεται εδώ; Το help του δεν δουλεύει.. Πρόσθεσε και ένα πλήκτρο στις κλήσεις για μεμονωμένες διαγραφές. Τι λέει ρε; Με τέτοιες δυνατότητες μου κάνει εντύπωση που δεν το χρεώνουν..



δηλαδη εχει την δυνατοτητα να ακνει οτι κ το recentdelete αλλα σου προσθετει κ ακομα δυνατοτητες?αν ειναι ετσι να σβυσω το recentdelete
κ να βαλω αυτο

#18   Mensana

Mensana

    iPH Addict

  • 652 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/05/2011 - 18:43

δηλαδη εχει την δυνατοτητα να ακνει οτι κ το recentdelete αλλα σου προσθετει κ ακομα δυνατοτητες?αν ειναι ετσι να σβυσω το recentdelete
κ να βαλω αυτο

Χωρίς συζήτηση. Θα χαζέψεις με τις ρυθμίσεις που σου δίνει :o

Τελευταία επεξεργασία από: Mensana, 01/05/2011 - 18:44


#19   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 01/05/2011 - 18:43

δηλαδη εχει την δυνατοτητα να ακνει οτι κ το recentdelete αλλα σου προσθετει κ ακομα δυνατοτητες?αν ειναι ετσι να σβυσω το recentdelete
κ να βαλω αυτο

δοκιμασε το δεν χανεις τιποτα :)

#20   Mensana

Mensana

    iPH Addict

  • 652 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/05/2011 - 18:46

Καλησπέρα και καλό μας μήνα! Ψάχνω ένα πρόγραμμα ατζέντας, που όταν αρχίζω να πληκτρολογώ νούμερα να μου βρίσκει από την ατζέντα ποια νούμερα μπορεί να θέλω να καλέσω! Αρα αν πληκτρολογήσω 6932900 (πριν ολοκληρώσω τη πληκτρολόγηση όλων των νούμερων) να μου βγάλει το όνομα τάδε που έχω στην ατζέντα μου που ίσως να θέλω να καλέσω!

Υπάρχει κάτι τέτοιο?
:blush: :blush: :blush:

+1 και για σένα που ξεκίνησες το topic

#21   melaslog

melaslog

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/05/2011 - 18:47

Παίδες ευχαριστώ πολύ.
Τα έπαιξα.
Παλιά είχα το ismart dialer και το έψαχνα από ...τον θείο αλλά τίποτα.
Αυτό είναι κλάσεις ανώτερο.

#22   Super

Super

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/05/2011 - 18:59

Σε ποιο repo το έχει ρε παιδιά.?

Thanks

#23   Mensana

Mensana

    iPH Addict

  • 652 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/05/2011 - 19:24

Λοιπόν το σκαλίζω εδώ και καμιά ώρα, και έχω να πω ότι το προγραμματάκι είναι πράγματι φοβερό παιδιά. Σηκώνει πολύ παραμετροποίηση. Υποστηρίζει ακόμα και φωτογραφίες στις επαφές,καθώς και στις πρόσφατες, και αναπάντητες (αντίο cyntact). Επίσης έχει τη δυνατότητα να δονεί το τηλέφωνο όταν πραγματοποιηθεί η σύνδεση με αυτόν που καλείς, και δεν το έχεις στο αυτί σου. :lol: Και το σημαντικότερο είναι ότι ενσωματώνεται πλήρως στον dialer του τηλεφώνου, χωρίς πρόσθετα εικονίδια.

My link

Τελευταία επεξεργασία από: Mensana, 01/05/2011 - 19:25


#24   sasoulini007

sasoulini007

    iPH Contributor

  • 1.127 μηνύματα
  • Twitter:@sasoulini007
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:sasoulini007

Δημοσίευση 01/05/2011 - 19:57

Wowwww!!! Μπόμπα, αλλά στις ρυθμίσεις του γίνεται χαμός. Εδώ έχει για sms, black list, icons.... Τι γίνεται εδώ; Το help του δεν δουλεύει.. Πρόσθεσε και ένα πλήκτρο στις κλήσεις για μεμονωμένες διαγραφές. Τι λέει ρε; Με τέτοιες δυνατότητες μου κάνει εντύπωση που δεν το χρεώνουν..

καταρχήν πολύ πολύ πολύ χρήσιμο tweak!!! αλλα εχω ενα θέμα...σε μένα δεν μου σβήνει μεμονωμένες κλήσεις, ούτε φώτο στις επαφές έχω ουτε ρυθμίσεις για sms, black list, icons......μόνο όταν θελω να πάρω τηλ μου βγάζει τις αντιστοιχίες

#25   Mensana

Mensana

    iPH Addict

  • 652 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/05/2011 - 21:17

καταρχήν πολύ πολύ πολύ χρήσιμο tweak!!! αλλα εχω ενα θέμα...σε μένα δεν μου σβήνει μεμονωμένες κλήσεις, ούτε φώτο στις επαφές έχω ουτε ρυθμίσεις για sms, black list, icons......μόνο όταν θελω να πάρω τηλ μου βγάζει τις αντιστοιχίες

Τις επαφές μεμονωμένα ούτε εμένα τις σβήνει. Αλλά και κανένα από τα γνωστά που έχω δοκιμάσει έως τώρα δεν μου τις έσβηναν. Για τα άλλα που λες θα πρέπει να πας ρυθμίσεις/kuaidial κι εκεί να κάνεις κάνεις ότι χρειάζεσαι. Έχει κατηγορίες για το κάθε τι. Ενεργοποιείς αυτό που θέλεις, και voila.

#26   MegaTonTNT

MegaTonTNT

    iPH Enthousiast

  • 401 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/05/2011 - 21:23

+1 απο εμενα, εισαι φοβερος

#27   sasoulini007

sasoulini007

    iPH Contributor

  • 1.127 μηνύματα
  • Twitter:@sasoulini007
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:sasoulini007

Δημοσίευση 01/05/2011 - 21:25

το Recent/CallLog Delete έσβηνε μεμονωμένα κλήσεις. οσο για τις ρυθμίσεις ναι έχεις δίκιο!! δεν το είδε το μάτι μου πριν και υπέθεσα οτι δεν έχει :)

#28   Mensana

Mensana

    iPH Addict

  • 652 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/05/2011 - 21:28

το Recent/CallLog Delete έσβηνε μεμονωμένα κλήσεις. οσο για τις ρυθμίσεις ναι έχεις δίκιο!! δεν το είδε το μάτι μου πριν και υπέθεσα οτι δεν έχει :)

Άν έχει λέει!!! Ε τώρα για τις κλήσεις δεν καίγομαι και ιδιαίτερα. Όταν, και αν κάνω καμιά μαμουνιά ;) θα το ξανακοιτάξω...

#29   sasoulini007

sasoulini007

    iPH Contributor

  • 1.127 μηνύματα
  • Twitter:@sasoulini007
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:sasoulini007

Δημοσίευση 01/05/2011 - 21:34

Όταν, και αν κάνω καμιά μαμουνιά ;) θα το ξανακοιτάξω...

αχαχαχαχαχαχαχα!!!! ντροπή!!! :blush:
εγώ το είχα για να σβήνω τις κλήσεις όταν έβαζα κάρτα/ερώτηση υπολοίπου γιατί μου γέμιζε η οθόνη!!

τώρα σκαλίζω τις ρυθμίσεις του, πω πω και τι δεν έχει μέσα!!έχω ήδη σβήσει 3 tweak μιας και αυτό μου τα παρέχει!!( και απ' οτι κατάλαβα κινέζικο πρέπει να είναι!!!!)

#30   Mensana

Mensana

    iPH Addict

  • 652 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/05/2011 - 21:38

αχαχαχαχαχαχαχα!!!! ντροπή!!! :blush:
εγώ το είχα για να σβήνω τις κλήσεις όταν έβαζα κάρτα/ερώτηση υπολοίπου γιατί μου γέμιζε η οθόνη!!

τώρα σκαλίζω τις ρυθμίσεις του, πω πω και τι δεν έχει μέσα!!έχω ήδη σβήσει 3 tweak μιας και αυτό μου τα παρέχει!!( και απ' οτι κατάλαβα κινέζικο πρέπει να είναι!!!!)

Ναι!!!!!!!!!!!! kuai σημαίνει γρήγορο.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες