Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

βοήθεια με prestige hd


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
10 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   argate7

argate7

    iPH Contributor

  • 1.735 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 03/05/2011 - 00:11

Παιδιά επειδή είμαι ακόμα στο ψάξιμο και δεν θέλω να κάνω καμιά βλακεία, θα μπορούσατε να με βοηθήσετε να βάλω το prestige-hd theme στο iphone μου? Να σημειώσω ότι έχω ήδη εγκαταστήσει το winterboard. Από που θα το βρω το prestige-hd?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/05/2011 - 00:14

Δες εδώ http://www.iphonehel...300#entry495498 ίσως βρεις την λύση στο πρόβλημα σου φίλε μου..

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#3   argate7

argate7

    iPH Contributor

  • 1.735 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 03/05/2011 - 00:17

Βασικά για αρχή δεν μπορώ να βρω το θέμα μέσα στο cydia. Και το άλλο που θέλω να μάθω είναι αν θα πρέπει να προσέξω τίποτα, γιατί κάποιος φίλος εδώ μέσα μου είπε ότι αν ανοίξουμε τη συζήτηση τώρα θα μιλάμε με τις ώρες. Γιατί όμως αυτό? Τι να προσέξω? Παίζει να κολλήσω και το κινητό?

#4   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 03/05/2011 - 00:19

Βασικά για αρχή δεν μπορώ να βρω το θέμα μέσα στο cydia. Και το άλλο που θέλω να μάθω είναι αν θα πρέπει να προσέξω τίποτα, γιατί κάποιος φίλος εδώ μέσα μου είπε ότι αν ανοίξουμε τη συζήτηση τώρα θα μιλάμε με τις ώρες. Γιατί όμως αυτό? Τι να προσέξω? Παίζει να κολλήσω και το κινητό?

δεν σου ειπα βρε αυτο απλα σου ειπα οτι για να φτιαξεις θεμα δικο σου εχει δουλεια δεν ειναι ευκολο ιδιως εαν εισαι νεουδι :)

γι αυτο σου ειπα θελει ωρες .Θα στο επιβεβαιωσει και ο Κωστας

#5   argate7

argate7

    iPH Contributor

  • 1.735 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 03/05/2011 - 00:21

Τότε λάθος κατάλαβα φίλε μου Ηρακλή. Δεν θέλω όμως για αρχή να κάνω δικό μου θέμα. Το μόνο που θέλω είναι να βάλω το θέμα που σας είπα. Χρειάζεται κάτι ιδιαίτερο? Και από που μπορώ να το βρω?

#6   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/05/2011 - 00:27

Καλο είναι να μιλήσεις με τα παιδια που φτιάχνουν τα θέματα αν θες κάτι εξιδικευμενο αν θες απλά ένα θέμα απλά το κατεβαζεις απο το winter board αλλα ολα ποια θέλουν κάποιες παρεμβάσεις για να μπορέσεις να τα φέρεις σε ένα ωραίο αποτέλεσμα ...

Τώρα εσυ μπορείς να το κατεβασεις και να δεις αν θες κάτι παραπάνω απο αυτο που βλέπεις η όχι ..

Μπορείς να δεις και στο YouTube πολλά και ωραία αλλιώς βάλε αυτο που έχεις ηδη επιλέξει ..

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#7   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 03/05/2011 - 00:28

Τότε λάθος κατάλαβα φίλε μου Ηρακλή. Δεν θέλω όμως για αρχή να κάνω δικό μου θέμα. Το μόνο που θέλω είναι να βάλω το θέμα που σας είπα. Χρειάζεται κάτι ιδιαίτερο? Και από που μπορώ να το βρω?

κατεβασε τα link που μου εδωσες και περνα τα στην διαδρομη που σου ειπα ,μετα απο winterboard τα ενεργοποιείς :)

#8   argate7

argate7

    iPH Contributor

  • 1.735 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 03/05/2011 - 00:29

Νά'σαι καλά και συ ρε Κώστα. Όταν λες αλλαγές τί εννοείς? Εμφανισιακά ξέρω γω εικονίδια κλπ. ή κάτι άλλο?

#9   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 03/05/2011 - 00:29

Καλο είναι να μιλήσεις με τα παιδια που φτιάχνουν τα θέματα αν θες κάτι εξιδικευμενο αν θες απλά ένα θέμα απλά το κατεβαζεις απο το winter board αλλα ολα ποια θέλουν κάποιες παρεμβάσεις για να μπορέσεις να τα φέρεις σε ένα ωραίο αποτέλεσμα ...

Τώρα εσυ μπορείς να το κατεβασεις και να δεις αν θες κάτι παραπάνω απο αυτο που βλέπεις η όχι ..

Μπορείς να δεις και στο YouTube πολλά και ωραία αλλιώς βάλε αυτο που έχεις ηδη επιλέξει ..

συμφωνω απολυτα .Ολα πια θελουν τροποποίηση :)

#10   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/05/2011 - 00:31

Νά'σαι καλά και συ ρε Κώστα. Όταν λες αλλαγές τί εννοείς? Εμφανισιακά ξέρω γω εικονίδια κλπ. ή κάτι άλλο?


Πολλά μπορείς να αλλάξεις φίλε μου δες κατέβασε το και σιγά σιγά το φερνεις στα μέτρα σου...

Καλο βράδυ ..;-)

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#11   argate7

argate7

    iPH Contributor

  • 1.735 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 03/05/2011 - 00:33

Καληνύχτα και καλό ξημέρωμα!!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες