Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Zagg Invisible Shield


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
18 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   spyridon4s

spyridon4s

    iPH User

  • 123 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/07/2009 - 12:11

ειδα το παραπανω προιν.Απο τι εχς καταλαβει προστατευει απο γρατσουνιες,σκονη και δακτιλιες ετσι?αξιζει να την αγορασω?
http://www.zagg.com/...ins-shields.php

Τελευταία επεξεργασία από: spyridon4s, 31/07/2009 - 12:12


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 31/07/2009 - 14:20

Το Zagg Invisible Shield αξίζει τα λεφτά του καθώς προσφέρει φοβερή προστασία από γρατσουνιές και γδαρσίματα ... αν θες μπορείς να την βρεις και από Ελληνικό κατάστημα: eGalaxy.gr
Behind the Scenes...

#3   trisk

trisk

    iPH Elite Poster

  • 2.395 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:online Μονο fifa στο PS3

Δημοσίευση 31/07/2009 - 16:18

εγω το εχω 1 χρονο τωρα και τιποτα δεν εχει παθει η ζελατινα φτου τους ^^

#4   morpheusgr

morpheusgr

    iPH Honoured Member

  • 1.427 μηνύματα
  • Twitter:@morpheusgr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 31/07/2009 - 17:02

το invisibleSHIELD κανει πολυ καλη δουλεια, εχει πολυ καλη αντοχη και προστατευει τη συσκευη σχεδον παντου, καλυτερα να το παραγγηλεις απο τη zagg μιας και θα βρεις πιο καλη τιμη, ψαξε στη σελιδα για τα discount codes απο το tweeter, μπορει να πετυχεις πολυ καλη τιμη, χθες για ενα samsung full body μαζι με μεταφορικα εδωσα 18€ και κατι

Just like underwear, passwords should be changed often...


#5   trisk

trisk

    iPH Elite Poster

  • 2.395 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:online Μονο fifa στο PS3

Δημοσίευση 31/07/2009 - 17:33

50 ευρα μπρος πισω

#6   morpheusgr

morpheusgr

    iPH Honoured Member

  • 1.427 μηνύματα
  • Twitter:@morpheusgr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 31/07/2009 - 17:34

ε ? ? ? ?

Just like underwear, passwords should be changed often...


#7   trisk

trisk

    iPH Elite Poster

  • 2.395 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:online Μονο fifa στο PS3

Δημοσίευση 31/07/2009 - 18:01

λεω εδωσα 50 ευρω για τη μπροστα ζελατινη και τη πισω

#8   morpheusgr

morpheusgr

    iPH Honoured Member

  • 1.427 μηνύματα
  • Twitter:@morpheusgr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 31/07/2009 - 18:06

απο που το πηρες και εδωσες τοσα? αν δεις την τιμη της zagg το πηρες πολυ ακριβα, διπλασια τιμη και βαλε...

Just like underwear, passwords should be changed often...


#9   trisk

trisk

    iPH Elite Poster

  • 2.395 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:online Μονο fifa στο PS3

Δημοσίευση 31/07/2009 - 19:01

την αγορασα τον προηγουμενο αυγουστο και μου πιασαν τον κ**** απ' οτι βλεπω //.....

#10   vterm

vterm

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/07/2009 - 21:50

Εγώ προσωπικά διαφωνώ με την αγορά της Zagg...

Δεν είναι ότι δεν είναι καλό το προϊόν...αλλά την έχουνε κομμένη με ΠΟΛΥ βλαμμένο τρόπο...
Υπάρχουν πολλά μικρά μέρη, που είναι σχεδόν αδύνατον να τα τοποθετήσεις ακριβώς...
Προτείνω bestskinsever.com
Εφαρμόζει πολύ πιο εύκολα από τη Zagg (trust me on this), το Total Body Skin with Simple Back στοιχίζει 8$ μόνο,
κάθεται πολύ καλύτερα από τη Zagg στις γωνίες, και είναι φτηνή γιατί δεν έχει πανάκι, υγρό και squeegee card για τις φυσαλίδες...
Πράγματα τα οποία δε χρειάζεσαι...
Για squeegee card χρησιμοποιείς μία atm card, πανάκι, βρίσκεις ένα οποιοδήποτε που να μην αφήνει χνούδι και το υγρό το φτιάχνεις μόνος σου
με νεράκι του Θεού και υγρό σαπούνι για τα πιάτα. (στη bestskinsever έχει οδηγίες για να το κάνεις αυτό...)
Και μια συμβουλή...Όποια και να πάρεις από τις 2, μη πάρεις μόνο ένα!! Πάρε δύο!!
Με μαθηματική ακρίβεια, you'll fuck it up στο πρώτο...
Εκτός και αν κάνεις γιόγκα και έχεις γαϊδουρινή υπομονή.

#11   kapi

kapi

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/08/2009 - 13:33

Για όποιον δεν έχει υπομονή και θέλει να το βρει άμεσα το έχει στο Public (Σύνταγμα) αλλά σίγουρα ακριβότερα από την ίδια εταιρία (26,99 ευρώ) το Zagg Full Body.

Το Zagg μου είπε μία υπάλληλος εκεί ότι έχει μία κόλλα-υγρό την οποία πρέπει να αφήσω για 24 ώρες καθώς και μου διατύπωσε ανησυχίες για την κατάσταση που μπορεί να προκύψει μετά την τοποθέτηση (δηλ. την ρώτησα αν θα αφήσει σημάδια, κόλλες κλπ και μου απάντησε ότι σύμφωνα με αυτά που τους είχαν πει ...ναι!). Πάντως είναι ενδιαφέρον αυτό που προτείνεις. Ελλάδα παίζει να το βρούμε άμεσα; Τα έχεις δοκιμάσει και τα δύο Zagg + BestSkinSever; Εντυπώσεις;

#12   morpheusgr

morpheusgr

    iPH Honoured Member

  • 1.427 μηνύματα
  • Twitter:@morpheusgr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/08/2009 - 14:02

Η υπαληλος που στο ειπε μαλλον δεν εχει ιδεα για το invisibleSHIELD, εγω που το εχω αλλαξει μπορω να σου πω με βεβαιοτητα οτι δεν αφηνει κολλες ουτε σημαδια πανω στη συσκευη, αν θελεις να το αλλαξεις απλα το τρεβας απο μια γωνια και βγενει χωρις να αφησει τιποτα, τα μονα σημαδια ειναι ενα περιγραμμα που μενει στο πισω μερος γυρο γυρο απο τη ζελατινα το οποιο ειναι βρομια που εμεινε και αφαιρειται με ενα απλο στεγνο πανι χωρις τριψιμο, κατα τ' αλλα η συσκευη ειναι ακριβως στην ιδια κατασταση που ηταν πριν βαλεις τις ζελατινες. Αυτο που λενε μερικοι για το υγρο, νομιζω αν το περασεις με προσοχη και δεν κανεις μπανιο τη συσκευη δε θα εχεις κανενα προβλημα, για το iphone 3g χρησιμοποιησα περιπου το 1/3 απο το υγρο που ειχε μεσα στο μπουκαλακι και το περασα χωρις προβλημα, τωρα αν παει καποιος και αδειασει πανω στο κινητο ολο το υγρο μου φαινεται φυσικο να υπαρξει καποιο προβλημα η τουλαχιστον να αλλαξουν χρωμα οι αισθητηρες υγρασιας

Just like underwear, passwords should be changed often...


#13   kapi

kapi

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/08/2009 - 14:24

Υπάρχει περίπτωση να αλλοιώσει τα γράμματα-μήλο-το χρώμα γενικότερα όταν το ξεκολλήσεις μετά από κάποιο καιρό; Γενικότερα απ'ότι κατάλαβα τα κύρια σημεία είναι η υπομονή, η επιδεξιότητα με μία τόσο λεπτομερή εργασία και να μην πέσει πολύ υγρό;

#14   morpheusgr

morpheusgr

    iPH Honoured Member

  • 1.427 μηνύματα
  • Twitter:@morpheusgr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/08/2009 - 14:36

Εχω 3 invisibleSHIELDs ενα για το iphone 3g, ενα για ενα toshiba laptop και ενα για το samsung pixon m8800, αυτο του iphone μετα απο μισο χρονο περιπου το αλλαξα γιατι ειχε λερωθει γυρο γυρο και δεν εδειχνε πολυ ωραιο, μου το αλλαξαν δωρεαν και πληρωσα μονο τα εξοδα αποστολης του καινουριου και για να επιστρεψω το παλιο, συνολο καπου 4€. οταν εβγαλα το παλιο δεν δημιουργηθηκε κανενα προβλημα, ουτε πηρε μαζι του χρωματα και σχεδια ουτε αφησε κατι, ηταν σαν καινουριο κατι που δεν περιμενα να ειναι, πιστευα οτι ολο και κατι θα εχει αλοιωθει αλλα τελικα δεν υπηρχε το παραμικρο. Επιδεξιοτητα δε νομιζω να θελει, εγω δε μπορω να πω οτι ειμαι ιδιαιτερα επιδεξιος, σιγουρα θελεις υπομονη και προσωχη με το υγρο, την πρωτη φορα μου πηρε κανενα 50λεπτο να το βαλω, τις υπολοιπες φορες εκανα πολυ πιο λιγο, την τελευταια φορα που ηταν η αλλαγη στο iphone εκανα λιγοτερο απο μιση ωρα να το περασω. Ακομα πρεπει να προσεξεις να εχεις καθαρο το τραπεζι/γραφειο οταν το περνας για να μη κολλησουν σκονες και τριχες, αν δε σου μπει με την μια ισια, με προσοχη και σιγα σιγα το ξεκολλας το αφηνεις μερικα λεπτα να παρει παλι τη φορμα του (οταν το αφαιρεις ξεχιλονει λιγο) και το ξαναπροσπαθεις

Just like underwear, passwords should be changed often...


#15   kapi

kapi

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/08/2009 - 15:04

Ε τότε είσαι ο άνθρωπος μου, δεν είμαστε όμως και κοντά για να με βοηθήσεις να τοποθετηθεί!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες