Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 5: Τα πρώτα parts κάνουν την εμφάνισή τους


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
57 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   Alessio

Alessio

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/05/2011 - 23:57

Με "μερικές τεχνικές photoshop" μπορείς να βαλεις και τα σημαδακια που φαίνονται στην photo ;)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/05/2011 - 00:00

εμενα μου μοιαζει αληθινο...ισως το καναν επιτηδες για να δουν τις αντιδρασεις του κοσμου..θυμαστε τι εγινε με το iphone 4 που βρεθηκε σε bar?

#48   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 27/05/2011 - 00:09

Ki εγω πιστευω οτι ειναι αληθινο δεν πιστευω να βγαλουν τωρα iphone με τοσο μεγαλη διαφορα απο το προηγουμενο μοντελο..οπως εγινε απο 3g σε 3gs ενα πραμμα..
Το 4αρι μια χαρα ειναι απλα νομιζω θα αλλαξει ο επεξεργαστης και του παραχρονου θα εχουμε ουαου μεγαλη εξελιξη!
Εγω παντως δεν με βλεπω να παιρνω το καινουριο εκτος απροοπτου!
καλο ειναι και το 4αρι και καλυτερα τα χρηματα να τα διαθεσω αλλου, να δουμε βεβαια και το ιος5 τι ψαρια πιανει :lol:
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#49   konandrio

konandrio

    iPH Contributor

  • 1.545 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:konandrio

Δημοσίευση 27/05/2011 - 00:09

Αυτη η ράδιο αρβύλα με τα iphones-ipads δεν παλεύεται, μπράβο στα market guys της apple που έχουν καταφέρει να μπριζωνει για πλακα τους αγοραστες της και τα <<προβατα>> να ψάχνονται.

#50   b0b3rm4n

b0b3rm4n

    iPH User

  • 145 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/05/2011 - 00:51

Τι έκαναν τα παλικάρια!! Πολλά μπράβο σε αυτόν που το πρόσεξε γτ τώρα μπορεί να πουν " ε φαίνεται " αλλά αν δε στο δείξουν πρώτα με τπτ δε το βλεπες...

#51   dusty

dusty

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:dusty

Δημοσίευση 27/05/2011 - 06:44

Αυτη η ράδιο αρβύλα με τα iphones-ipads δεν παλεύεται, μπράβο στα market guys της apple που έχουν καταφέρει να μπριζωνει για πλακα τους αγοραστες της και τα <<προβατα>> να ψάχνονται.


Πολυ σωστος!

#52   zoldar

zoldar

    iPH newbie

  • 57 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/05/2011 - 10:28

iPhone 4 σε ένα μπαράκι,πρώτη εμφάνιση.στο iPad 2 είχαμε και εκεί φωτό από το πίσω μέρος του,προερχομενες απο cases,ευστοχες αναφορές στο υλικό που χρησιμοποιήθηκε,στη σχέδιασμο κτλ σχετικά νωρίς με την κυκλοφορία του.τώρα ακριβώς η ίδια διαδικασια.εμφάνιση του πίσω μέρους του iPhone 5.θεωρώ ότι ειναι ένα μέρος δημοψηφίσματος η καλύτερα ανίχνευση της πρώτης γεύσης που αφήνει.ειναι σίγουρο ότι διατυπώνονται απόψεις τύπου μου αρέσει δεν μου αρέσει ειναι τέλειο κτλ κτλ.η apple το ξέρει αυτό και προσπαθεί να δει τις γνώμες για ένα προϊόν πριν κυκλοφορήσει.ψαρευοντας κατα κάποιο τροπο την αγορά.θέμα marketing για να δουν κατα πόσο αρέσει στην αγορά.ανεπισημως επίσημα..

#53   nikolai92

nikolai92

    iPH Enthousiast

  • 385 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 27/05/2011 - 10:32

iPhone 4 σε ένα μπαράκι,πρώτη εμφάνιση.στο iPad 2 είχαμε και εκεί φωτό από το πίσω μέρος του,προερχομενες απο cases,ευστοχες αναφορές στο υλικό που χρησιμοποιήθηκε,στη σχέδιασμο κτλ σχετικά νωρίς με την κυκλοφορία του.τώρα ακριβώς η ίδια διαδικασια.εμφάνιση του πίσω μέρους του iPhone 5.θεωρώ ότι ειναι ένα μέρος δημοψηφίσματος η καλύτερα ανίχνευση της πρώτης γεύσης που αφήνει.ειναι σίγουρο ότι διατυπώνονται απόψεις τύπου μου αρέσει δεν μου αρέσει ειναι τέλειο κτλ κτλ.η apple το ξέρει αυτό και προσπαθεί να δει τις γνώμες για ένα προϊόν πριν κυκλοφορήσει.ψαρευοντας κατα κάποιο τροπο την αγορά.θέμα marketing για να δουν κατα πόσο αρέσει στην αγορά.ανεπισημως επίσημα..

ακριβως την ιδια αποψη εχω...

#54   epaminos

epaminos

    iPH Contributor

  • 1.546 μηνύματα
  • Twitter:@epaminos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:epaminos

Δημοσίευση 27/05/2011 - 11:58

Δεν θέλουν μόνο να δουν τη γνώμη που έχει ο κόσμος!

Πιστεύω πως επίσης καταφέρνουν να αποτυπωθεί η εικόνα της νέας συσκευής στο μυαλό του καθενός και έτσι να γίνεται πιό ποθητό όταν τελικά έχει αυτή την μορφή στην επίσημη ανακοίνωση και κυκλοφορία!!! 8)

#55   hackertom

hackertom

    iPH Contributor

  • 1.095 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 27/05/2011 - 12:09

Προσωπικά δεν θα ήθελα να δω ένα ανανεωμένο 4άρι αλλά ένα νέο τζαμάτο 5άρι για να κλείσουν πολλά στόματα HTCάκιδων - Γαλαξιάκιδων...!!!

#56   Jeronimoz

Jeronimoz

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/05/2011 - 16:47

Τσουρέκια θα μας τα κάνουν πάλι

#57   cJay

cJay

    iPH newbie

  • 59 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 29/05/2011 - 21:04

μάλλον ανανεωμένο 4αρι θα ναι....ψάχνοντας στο google για iphone 4g/iphone 5 έπεσα πάνω σε αυτό:
http://postimage.org/image/t1dphbok/

κριμα, περίμενα κάτι πιο εντυπωσιακό προφανώς...ας ελπίσουμε να ναι fake images όλες αυτές που βλεπουμε

Τελευταία επεξεργασία από: cJay, 29/05/2011 - 21:05


#58   hackertom

hackertom

    iPH Contributor

  • 1.095 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 29/05/2011 - 21:23

μάλλον ανανεωμένο 4αρι θα ναι....ψάχνοντας στο google για iphone 4g/iphone 5 έπεσα πάνω σε αυτό:
http://postimage.org/image/t1dphbok/

κριμα, περίμενα κάτι πιο εντυπωσιακό προφανώς...ας ελπίσουμε να ναι fake images όλες αυτές που βλεπουμε



Και εγώ θα ήθελα κάτι ποιο εντυπωσιακό :( !!! Αν είναι έτσι θα παραμείνω στο 4 άρι μου για καιρό ακόμα




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες