Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Εξωτερικός σκληρός δίσκος για τις iOS συσκευές από τη Seagate


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
18 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   alkoudis

alkoudis

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/05/2011 - 20:12

αφτο λυνει και λιγο το προβλιμα με την απουσια usb στοipad δηλαδη να εχεις το περιοχομενο του pc σου σε ενα εξωτερικο σκληρο δισκο και θα το εχεις αμεσα διαθεσιμμο στο ipad η στο iphone! χωρις να χρειαστει να το συνδεσεις με το pc!

Τελευταία επεξεργασία από: alkoudis, 17/05/2011 - 20:13


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   MixalisXxx

MixalisXxx

    iPH Elite Poster

  • 2.047 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/05/2011 - 20:25

Αν είναι μόνο για media δεν υπάρχει λογος!

Ανοιγετε το pc σας, συνδέετε το iPhone στο ίδιο δικτυο με το pc και κάνετε όποιον δίσκο θέλετε απο το pc σας κοινόχρηστο!

Μετά με την εφαρμογή Buzz player μπορείτε να δείτε βιντεο και να αναπαράγετε μουσική!

#18   nidi06

nidi06

    iPH newbie

  • 48 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE

Δημοσίευση 25/08/2013 - 19:33

Καλησπέρα σε όλους.
Υπάρχει κάποιο σχετικο feedback αναφορικά με τον σκληρό της seagate.
Τον δοκίμασε κανείς και αν ναι, τι έχει να παρατηρήσει;

Ευχαριστώ.

#19   Hidalgo

Hidalgo

    iPH Contributor

  • 1.344 μηνύματα
  • Twitter:@Lkatsougris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:Montecristo(LK)

Δημοσίευση 25/08/2013 - 20:26

χωρις να θελω να το παιξω αντιδραστικος αν και δεν ειμαι πλεον σε θεση να ποσταρω συχνα....

(καποιοι απο τα παλια μελη ισως με θυμουνται) 

θα παω λιγο κοντρα λεγοντας οτι τον τελευταιο καιρο βγαινουν εξυπνα σαν αυτο γκατζετακια ομολογουμενως, χωρις ομως καμια ουσιαστικη χρησιμοτητα...

τωρα ποιος ο λογος να κουβαλας ενα σκληρο δισκο για ενα κινητο?πατεντιτσα δε λεω,αλλα, και πολλη μοστρα...αυτο θα πανε να το αρπαξουν κατευθειαν τα "ψωνια" με το iphone ...πιστευω οτι ενας νορμαλ χρηστης θα το προσπερασει διοτι θα σκεφτει "τι μου χρησιμευει να γεμισω την τσεπη μου το τσαντακι μου με ενα πραγμα που στην ουσια δεν μου προσφερει τιποτα...

Δηλαδη παω μπαινω στα starbucks με την παρεα μου και βγαζω το iphone 5 και τον ασυρματο σκληρο δισκο για να κανω τι?μοστρα?να καθομαι να το περιεργαζομαι και να γραφω την παρεα που με συνοδευει? να εχω μεσα 40000 τραγουδια και αλλα τοσα βιντεο και ακομα περισσοτερες φωτογραφιες καβατζα γιατι τα 32 γιγα του κινητου δε μου φτανουν γιατι ξημερωβραδιαζομαι πανω απο το κινητο μεχρι να γινει το μυαλο μου δαγκωμενο μηλο? 

ολα αυτα οπως αναφερθηκαν πιο πανω τα κανεις με το PC η το Mac... 

 

καθαρα προσωπικη μου γνωμη....


My life's goal is only to fight





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες