Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iKefalonia App


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
81 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   panfou

panfou

    iPH Member

  • 218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/05/2011 - 20:33

αααχ κεφαλονια.. δαφνουδι κορυφαια παραλια.μπραβο ωραιο app

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   vanesitaki

vanesitaki

    iPH User

  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 18/05/2011 - 20:49

συμφωνω για το δαφνούδι!! αλλά μ αρέσει πολύ κ η πλατειά άμμος!!

#33   panosfl22

panosfl22

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/05/2011 - 21:20

Thank u!! η αλήθεια είναι ότι γίνονται οι επαφές με τα ξενοδοχεία κ τα εστιατόρια κ σύντομα θα υπαρχει update !! Να ερθείς θα δεις είναι πολυ όμορφα!! :lol: :lol:


+1 απο εμενα βανεσα πολυ καλη κινηση για το νησι μας μπραβο
Εχω και εγω ταβερνα αν μπορω να στειλω καπου πληροφοριες για το update πες μου ευχαριστω.

#34   vanesitaki

vanesitaki

    iPH User

  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 18/05/2011 - 21:31

Να σαι καλά πάνο!! θα σε ενημερώσω σύντομα για τη διαδικασία!! :lol: :lol:

#35   vanesitaki

vanesitaki

    iPH User

  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 18/05/2011 - 21:48

@panosfl22 σου έστειλα ΠΜ !!

#36   vanesitaki

vanesitaki

    iPH User

  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 18/05/2011 - 21:50

@giorgoos σου έστειλα κ εσένα ΠΜ !!

#37   lyberis

lyberis

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Twitter:@lyberis1979
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 4 +4G
  • GameCenter:iBrobdignagian

Δημοσίευση 19/05/2011 - 02:11

Νέος τουριστικός οδηγός Κεφαλονιάς! Θέλεις να πας διακοπές στην Κεφαλονιά κ ψάχνεις πληροφορίες για το νησί, τις παραλίες, τα ξενοδοχεία, που θα διακσεδάσεις και γενικά τι θα βρείς στο νησί???? το ikefalonia app θα σε βοηθήσει! μπορείτε να το κατεβάσετε free από το app store http://itunes.apple....d433399718?mt=8

Εδώ είναι κ το site του app www.ikefalonia.com
Είναι διαθέσιμο και για android συσκευές http://www.appbrain....onia.iKefalonia



+1 και από μένα για το app και την ωραία ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ και της ποιό ωραίες ΣΑΒΟΥΡΕΣ που έχω φαέι στα ΚΑΜΙΝΙΑ με το kite :lol: :lol:
Αναρτημένη εικόνα

#38   giorgoos

giorgoos

    iPH Contributor

  • 962 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 19/05/2011 - 05:22

@ vanesitaki done :P :P

#39   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 19/05/2011 - 05:41

Μην βαράς ρε ΑΓΓΕΛΕ μια φορά πήγα με την κοπελιά για φαγητό και ακόμα με πονάει ο @#$%^& μου, σε ελεύθερη μετάφραση έβαζα ssd 250gb :lol: :lol: :lol:

Γιαυτο την επομενη φορά που θα ξανα ερθεις στο νησί μου περνά απο αγία ευφημια και έλα να φας στον Δένδρινο και δεν πρόκειται να ξανα πατησεις στην Τασία και απο θέμα άποψις φαγητού ,αλλά και απο λογαριασμό :lol:

#40   giorgoos

giorgoos

    iPH Contributor

  • 962 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 19/05/2011 - 06:01

Γιαυτο την επομενη φορά που θα ξανα ερθεις στο νησί μου περνά απο αγία ευφημια και έλα να φας στον Δένδρινο και δεν πρόκειται να ξανα πατησεις στην Τασία και απο θέμα άποψις φαγητού ,αλλά και απο λογαριασμό :lol:


Έτσι έτσι...όχι επειδή είμαι απο εκεί αλλά η Αγία Ευφημία είναι μακράν το καλύτερο μέρος για να μείνεις στην Κεφαλονιά :-p

#41   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 19/05/2011 - 06:18

το κατέβασε κανείς?? κανένα σχόλιο??? :rolleyes:

Λοιπουν παρα πολλά απο την ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ.θα κοιτάξω αργότερα που θα είμαι σπίτι το μεσημέρι να στα γράψω τα πιο πολλά ,αλλα θα σου επισημάνω στα γρηγορα τι θα μου άρεσε να έβλεπα.
1)στα highlights για το Αργοστόλι η φωτογραφία που βάλατε είναι απαράδεκτη.Δεν δείχνετε την ομορφιά του αργοστολιου.απέναντι έπρεπε να πάτε βγαίνοντας απο Αργοστόλι και πηγαίνοντας για Σάμη, στο φανάρι που στριβεις για να πας προς Άγιο που είναι ψηλά και φενετε ολο το Αργοστόλι.κατεμε όχι μόνο 1 φωτογραφια για το κάθε μέρος.
2)δεν έχετε βάλει Σάμη καθώς και αντισαμο παραλία.
3)δεν έχετε βάλει τον Αινο μιας και μιλάμε για τουριστικό οδηγό και οι ξένοι γουσταρουν εθνικούς δρυμους και πεζοπορία.μην ξεχνάμε το μαύρο ελατο που δεν υπάρχει πουθενά αλλού στην Ελλάδα καθώς και το ψηλότερο βουνό που υπάρχει σε νησί στο ελλαδικό χώρο 1600μετρα υψόμετρο.
4)ελληνικά οπωσδήποτε εκτός απο τα αγγλικά μιας και τουριστικός οδηγός εκτός και εάν το project όλο είναι μόνο για ξένους τουρίστες.


Τα υπόλοιπα το μεσημερακι που θα είμαι σπίτι.Το χωριό μου την Αγία ευφημια να βάλετε :lol:
Στα commercial και γενικά ότι έχει να κάνει με την διαφήμιση είναι δωρεάν η υπάρχει κάποια συνδρομή η εφάπαξ πόσο για να μπει κάποιος;

#42   vanesitaki

vanesitaki

    iPH User

  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 19/05/2011 - 09:49

Λοιπουν παρα πολλά απο την ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ.θα κοιτάξω αργότερα που θα είμαι σπίτι το μεσημέρι να στα γράψω τα πιο πολλά ,αλλα θα σου επισημάνω στα γρηγορα τι θα μου άρεσε να έβλεπα.
1)στα highlights για το Αργοστόλι η φωτογραφία που βάλατε είναι απαράδεκτη.Δεν δείχνετε την ομορφιά του αργοστολιου.απέναντι έπρεπε να πάτε βγαίνοντας απο Αργοστόλι και πηγαίνοντας για Σάμη, στο φανάρι που στριβεις για να πας προς Άγιο που είναι ψηλά και φενετε ολο το Αργοστόλι.κατεμε όχι μόνο 1 φωτογραφια για το κάθε μέρος.
2)δεν έχετε βάλει Σάμη καθώς και αντισαμο παραλία.
3)δεν έχετε βάλει τον Αινο μιας και μιλάμε για τουριστικό οδηγό και οι ξένοι γουσταρουν εθνικούς δρυμους και πεζοπορία.μην ξεχνάμε το μαύρο ελατο που δεν υπάρχει πουθενά αλλού στην Ελλάδα καθώς και το ψηλότερο βουνό που υπάρχει σε νησί στο ελλαδικό χώρο 1600μετρα υψόμετρο.
4)ελληνικά οπωσδήποτε εκτός απο τα αγγλικά μιας και τουριστικός οδηγός εκτός και εάν το project όλο είναι μόνο για ξένους τουρίστες.


Τα υπόλοιπα το μεσημερακι που θα είμαι σπίτι.Το χωριό μου την Αγία ευφημια να βάλετε :lol:
Στα commercial και γενικά ότι έχει να κάνει με την διαφήμιση είναι δωρεάν η υπάρχει κάποια συνδρομή η εφάπαξ πόσο για να μπει κάποιος;

Καλημέρα φίλε dream21!! Αρχικά να σου πω ότι όλες οι παρατηρήσεις και τα σχόλια μεταβιβάζονται στην ομάδα κ ευχαριστούμε γι αυτό! τώρα για τις φωτογραφίες του οδηγού δωθηκαν όλες από το δήμο και έπρεπε να βαλουμε αυτές και μόνο
2.Σάμη και Αντίσαμος υπάρχουν ήδη ίσως να μην το κοίταξες καλά
3.και ο αίνος υπάρχει στο The Island, Attractions!!
4.όσο για τα Ελληνικά θα ρωτήσω κ θα σας πω! Ευχαριστώ κ παλι για τις παρατηρήσεις!! :P :P

#43   lyberis

lyberis

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Twitter:@lyberis1979
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 4 +4G
  • GameCenter:iBrobdignagian

Δημοσίευση 19/05/2011 - 10:11

Γιαυτο την επομενη φορά που θα ξανα ερθεις στο νησί μου περνά απο αγία ευφημια και έλα να φας στον Δένδρινο και δεν πρόκειται να ξανα πατησεις στην Τασία και απο θέμα άποψις φαγητού ,αλλά και απο λογαριασμό :lol:



Έτσι έτσι...όχι επειδή είμαι απο εκεί αλλά η Αγία Ευφημία είναι μακράν το καλύτερο μέρος για να μείνεις στην Κεφαλονιά :-p




Παιδία ετοιμάζομαι με τον Νέο μου LiquidForce, Δεν έμεινε και πολύ καιρός κανάς μήνα ΒΑΡΙΑ θα τα πούμε και απο κοντά ΝΑ ΤΑ ΤΣΟΥΓΚΡΙΣΟΥΜΕ :lol: :lol:

#44   vanesitaki

vanesitaki

    iPH User

  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 19/05/2011 - 10:51

Γιαυτο την επομενη φορά που θα ξανα ερθεις στο νησί μου περνά απο αγία ευφημια και έλα να φας στον Δένδρινο και δεν πρόκειται να ξανα πατησεις στην Τασία και απο θέμα άποψις φαγητού ,αλλά και απο λογαριασμό :lol:

Επίσης να πω για τον Δενδρινό δεν παίζεται!! κ από φαί κ από θέα!! αντε να έρθει το καλοκαιράκι να βγούμε κ λιγακι!! :P

#45   gprokias

gprokias

    -

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:icaruses

Δημοσίευση 19/05/2011 - 10:53

Τελεια εφαρμογη, μπραβο σας!!!!!!!!!!!!! :rolleyes:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες