Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

RecognizeMe : Ξεκλειδώστε το iPhone/iPodTouch σας με την τεχνολογία Face Recognition Security


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
43 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   Stathis85

Stathis85

    iPH newbie

  • 86 μηνύματα
  • Twitter:@Stathis85
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Stathis85

Δημοσίευση 20/05/2011 - 15:11

Για εφέ καλό είναι... Όσο για το χρόνο που θα ξεκλειδώσει το iPhone, ευτυχώς που σου δίνει τη δυνατότητα να πας και με password (γιατί μπορεί να βιάζεσαι να πάρεις ένα τηλέφωνο)... Λογικά θα δουλεύει με τη frond camera για να βλέπεις που σκανάρει ε; Άρα για φαντάσου να είσαι κάπου βράδυ και να μην έχεις φωτισμό. Και αν είναι να δουλεύει με τη πίσω κάμερα πάει στο καλό το iPhone 4 έχει. Τα 3Gs ή iPod Touch 4 που δεν έχουν; Θα ψάχνουμε για φακό ε; :P Αλλά είπαμε και για το βράδυ υπάρχει το κανονικό password.

Σίγουρα δε θεωρώ πως αξίζει τα λεφτά του. 7$ είναι αρκετά για μούρη... 8)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   fakoykas

fakoykas

    iPH User

  • 110 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/05/2011 - 15:16

δεν πιστευω να αγοραζεις στο σουπερ μαρκετ προιοντα?ντροπη αν τα αγοραζεις! την επομενη φορα βουτηξε μερικα δεν κανει κακο

Απ'το σούπερ μάρκετ αγοράζω ότι μου χρειάζεται, η συγκεκριμένη εφαρμογή δε μου χρειάζεται, όπως είπαν και οι άλλοι είναι απλά μουράτο. Οπότε τι να το κάνω? Γιατί να ξοδέψω τα χρήματα μου σε κάτι που δε μου χρειάζεται?

#33   mobpros

mobpros

    iPH newbie

  • 48 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/05/2011 - 17:23

Απ'το σούπερ μάρκετ αγοράζω ότι μου χρειάζεται, η συγκεκριμένη εφαρμογή δε μου χρειάζεται, όπως είπαν και οι άλλοι είναι απλά μουράτο. Οπότε τι να το κάνω? Γιατί να ξοδέψω τα χρήματα μου σε κάτι που δε μου χρειάζεται?

Μην το πάρεις καθόλου τότε ;)

#34   PrisonBreak-7-

PrisonBreak-7-

    iPH Contributor

  • 1.647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 20/05/2011 - 17:37

Μια επιτυχημένη είσοδο δεν έκανα.....

#35   fakoykas

fakoykas

    iPH User

  • 110 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/05/2011 - 17:55

Μην το πάρεις καθόλου τότε ;)

Γιατί? Αφού μερικά πολύ καλά παιδιά μπορούν να μου το δώσουν τσάμπα και μπορώ να το δοκιμάσω.

#36   mobpros

mobpros

    iPH newbie

  • 48 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/05/2011 - 19:26

Γιατί? Αφού μερικά πολύ καλά παιδιά μπορούν να μου το δώσουν τσάμπα και μπορώ να το δοκιμάσω.

Γιατι οπως ειπες δε σου χρειαζεται. Με την ιδια λογικη, οπως λεει και ο billytilaver, οταν θα θες να δοκιμασεις καποιο καινουριο προιον να το κλεψεις πρωτα για να δεις πως ειναι. Μην ξεχνας πως καποιος εχει δουλεψει για να το φτιαξει και τοσο θελει να το πουλησει. Πως θα σου φαινοταν αν δουλευες και δεν επαιρνες μισθο;

Τελευταία επεξεργασία από: mobpros, 20/05/2011 - 19:26


#37   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/05/2011 - 19:33

Γιατί? Αφού μερικά πολύ καλά παιδιά μπορούν να μου το δώσουν τσάμπα και μπορώ να το δοκιμάσω.

γιατι φιλε μου σε συμπαθω και στο λεω(δεν θελω να στην πω ειλικρινα) αν κατι θες το αγοραζεις.εαν κατι δεν θες να το αγοραζεις απλα δεν το κατεβαζεις...για να στο θεσω αλλιως βλεπεις μεσα σε ενα μαγαζι ενα λαπτοπ ωραιο κανενας δεν σε παρακολουθει θα μπεις να το κλεψεις?εγω πιστευω πως δεν θα το εκανες.εσυ δουλευεις θα σου αρεσε να δουλευες ενα μηνα, και στο τελος του μηνα που δουλευες να σου λεγαν οτι δεν πληρωνεσαι επειδη ετσι γουσταρουν? Ας μην ξεχνας οτι τα σπασμενα αρκετες φορες ειναι πολυ κακογραμμενα και κρασαρουν τις συσκευες...απο κει και περα εαν πιστευεις οτι κανεις καλα που θα το παρεις σπασμενο προχωρας... ;)

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 20/05/2011 - 19:34


#38   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 20/05/2011 - 20:30

ενταξει παιδια το θεμα με τα cracked εχει καταντησει κουραστικο. ο καθενας μπορει να κανει οτι νομιζει μην τη συνεχιζουμε αλλο αυτη την ιστορια συνεχεια. και οπως και να χει ολοι εχουμε κατεβασει κατι cracked ειτε ειναι εφαρμογη ειτε οτιδηποτε στους υπολογιστες κτλ ας σταματησουμε να την λεμε ο ενας στον αλλο.
στο θεμα μας τωρα, αυτο που εχω παρατηρησει ειναι οτι τελευταια και στο cydia την εχουν δει καπως (προφανως εχουν μυριστει χρημα) με πολυ υψηλες σχετικα τιμες, και οχι μονο αυτο αλλα πολλα απο αυτα που κινουνται εκει ειτε app ειτε tweak ειναι αμφιβολο αν θα λειτουργησουν σωστα η ακομα και δεν προκαλεσουν προβλημα..

#39   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 20/05/2011 - 20:36

Cracked που θα το βρω


Στείλε μου ένα πμ αν θες να σου πω..;-)

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#40   fakoykas

fakoykas

    iPH User

  • 110 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/05/2011 - 23:33

Εγώ το έχω ήδη κρακαρισμένο. Δεν ξέρω αν εσείς είστε πλούσιοι παιδιά, εγώ σίγουρα δεν είμαι και αυτά τα 7$ μπορώ να τα χρησιμοποιήσω καλύτερα παρά να πάρω μία εφαρμογή που δε θα μου χρησιμεύσει σε κάτι ιδιαίτερο.

Και στο κάτω κάτω ο καθένας κάνει ότι νομίζει.

#41   Georgio

Georgio

    iPH Contributor

  • 1.106 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgioDan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:iGIORGIS

Δημοσίευση 21/05/2011 - 04:36

κολλαει πολυ εεε

Τελευταία επεξεργασία από: Georgio, 21/05/2011 - 04:37


#42   kozone

kozone

    iPH newbie

  • 38 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/05/2011 - 12:11

Σε iPhone 3gs θα κάνει ?αν και δεν το νομίζω


και εγω θελω να μαθω αλλα λογικα 8α δουλεβει με την πισω καμερα

#43   GadgetMaciac

GadgetMaciac

    iPH Member

  • 333 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/05/2011 - 12:13

δεν πιστευω να αγοραζεις στο σουπερ μαρκετ προιοντα?ντροπη αν τα αγοραζεις! την επομενη φορα βουτηξε μερικα δεν κανει κακο

απο τα 14 μου!

#44   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 21/05/2011 - 21:08

ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΑΙ η διακίνηση παραπομπή σε πειρατικό υλικό.Το έχουμε πει επανειλημμένος.

ezgif_com_crop_2.gif





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες