Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ξεκλειδωνει και η Ελλαδα το iphone


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
32 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   nikostsitsos

nikostsitsos

    iPH Enthousiast

  • 361 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:nikostsitsoulis

Δημοσίευση 21/05/2011 - 15:55

Αυτό.

Και αν είναι να μου πείτε τώρα πως η δουλειά γίνεται για 150 ευρώ, τι να πω, άμα προτιμάτε να ταλαιπωρείστε για 150 ευρώ και χωρίς μάλιστα να είστε σίγουροι πως δεν θα τα χώσετε κάποια στιγμή σε κανά ξεκλείδωμα τύπου Vodafone ή σε καμιά Gevey sim, πάω πάσο...


το link που έχεις δώσει δεν κολλάει πουθενά... ο καθένας είναι ελεύθερος να κάνει ότι μα ότι θέλει και κανείς δεν το παίζει μάγκας... τα παιδιά προσπαθούν να λύσουν ένα πρόβλημα και το να μπαίνεις σε ένα άλλο τοπικά και να ρίχνεις το link για να προωθήσεις την ιδέα σου δεν είναι καθόλου όμορφη κίνηση.
φιλικά,
Νίκος

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   Sonah T

Sonah T

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/05/2011 - 10:13

Παιδια μια φιλη μου το ξεκλειδωσε πριν λιγες μερες στη Vodafone και της πηραν 30 euro...

#18   secone

secone

    iPH Member

  • 223 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/05/2011 - 10:47

Παιδια μια φιλη μου το ξεκλειδωσε πριν λιγες μερες στη Vodafone και της πηραν 30 euro...

λογικα δεν στο ξεκλειδονουνε αλλα οπως ειναι κλειδομενο να μην δεχετε αλλες σιμ εκτος απο ατ&τ πχ τωρα θα δεχετε μονο vodafone.

#19   GeorgeB

GeorgeB

    iPH newbie

  • 16 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/05/2011 - 10:56

Αν μπορεί κάποιος να μάθει τι παίζει και στην Cosmote

#20   secone

secone

    iPH Member

  • 223 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/05/2011 - 10:59

εχω ακουσει οτι γινετε αλλα ζιτανε γυρο στο 60αρι

#21   GeorgeB

GeorgeB

    iPH newbie

  • 16 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/05/2011 - 11:24

Λεπτομέρειες? Που παίρνουμε τηλέφωνο κλπ?

Τελευταία επεξεργασία από: GeorgeB, 23/05/2011 - 11:25


#22   secone

secone

    iPH Member

  • 223 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/05/2011 - 11:32

δεν ξερω. πιγενε ρωτα σε ενα καταστημα

#23   Tillter

Tillter

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Twitter:@Till773
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Kajuku

Δημοσίευση 23/05/2011 - 11:34

το link που έχεις δώσει δεν κολλάει πουθενά... ο καθένας είναι ελεύθερος να κάνει ότι μα ότι θέλει και κανείς δεν το παίζει μάγκας... τα παιδιά προσπαθούν να λύσουν ένα πρόβλημα και το να μπαίνεις σε ένα άλλο τοπικά και να ρίχνεις το link για να προωθήσεις την ιδέα σου δεν είναι καθόλου όμορφη κίνηση.
φιλικά,
Νίκος


Δεν προωθώ καμία "ιδέα". Απλά επισημαίνω μια διαπίστωση.

#24   GeorgeB

GeorgeB

    iPH newbie

  • 16 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/05/2011 - 11:36

Πάντως απο την κεντρική εξυπηρέτηση πελατών Cosmote λένε ότι δέν αναλαμβάνουν να ξεκλειδώσουν συσκευές

#25   gsouri

gsouri

    iPH Member

  • 246 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/05/2011 - 15:29

Παιδια μια φιλη μου το ξεκλειδωσε πριν λιγες μερες στη Vodafone και της πηραν 30 euro...



Κάτι τέτοιο περιμένω να μου πουν και εμένα. Στο κάτω κάτω δεν θα κάνουν και κάτι σημαντικό. Μια ηλεκτρονική αίτηση στην apple θα στείλουν.

#26   aggelosd

aggelosd

    iPH User

  • 148 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/05/2011 - 22:49

έχω φίλη στην vip εξυπηρέτηση πελατών vodafone. θα την βάλω να το ψάξει και θα σας πω το συντομότερο δυνατό!!φυσικά άμα το ξεκλειδώσω κιόλας θα σας στείλω και μια εξάδα μπύρες να το γιορτάσουμε!!

#27   gsouri

gsouri

    iPH Member

  • 246 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/05/2011 - 16:34

Τελικα παπαριες στο τετραγωνο!

με πηραν απο την vodafone να με ενημερωσουν οτι δεν παιζει ξεκλειδωμα του τηλεφωνου απλα ΑΝ θελω μπορουν να μου κανουν αντικατασταση της συσκευης με καινουργια η οποια ομος θα ειναι και αυτη κλειδωμενη στο δυκτιο της ΑΤ&Τ και αυτο λογο μιας γρατζουνιας που εχει το κινητο στην οθονη( κοστος 180 ευρω)

ξανα πηρα την appple ρωτησα και μου ειπαν οτι ετσι ειναι δεν παιζει κατι τετοιο απο ελλαδα γιατι απλα ο παροχος εχει αγορασει τα δικαιοματα της συσκευης και ειναι και ο μονος που μπορει να την ξεκλειδωσει.

μπαινωντας στο site της ΑΤ&Τ το γραφει ξεκαθαρα οτι unlock δεν υποστηριζουν αλλα εγω θα κανω την προσπαθεια να στειλω ενα mail και να τους το ζητησω. δεν εχω να χασω και τιποτα.

Ανθρακας ο θησαυρος !!!!!!!!!!!!!

#28   iGiorgis

iGiorgis

    iPH Contributor

  • 965 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 25/05/2011 - 16:48

Τελικα παπαριες στο τετραγωνο!

με πηραν απο την vodafone να με ενημερωσουν οτι δεν παιζει ξεκλειδωμα του τηλεφωνου απλα ΑΝ θελω μπορουν να μου κανουν αντικατασταση της συσκευης με καινουργια η οποια ομος θα ειναι και αυτη κλειδωμενη στο δυκτιο της ΑΤ&Τ και αυτο λογο μιας γρατζουνιας που εχει το κινητο στην οθονη( κοστος 180 ευρω)

ξανα πηρα την appple ρωτησα και μου ειπαν οτι ετσι ειναι δεν παιζει κατι τετοιο απο ελλαδα γιατι απλα ο παροχος εχει αγορασει τα δικαιοματα της συσκευης και ειναι και ο μονος που μπορει να την ξεκλειδωσει.

μπαινωντας στο site της ΑΤ&Τ το γραφει ξεκαθαρα οτι unlock δεν υποστηριζουν αλλα εγω θα κανω την προσπαθεια να στειλω ενα mail και να τους το ζητησω. δεν εχω να χασω και τιποτα.

Ανθρακας ο θησαυρος !!!!!!!!!!!!!

και τοτε πως λενε καποιοι οτι το εχουν κανει

#29   gsouri

gsouri

    iPH Member

  • 246 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/05/2011 - 16:57

Δεν ξερω! (πηρα και στην cosmote σημερα αλλα μου ειπαν οτι δεν ξεκλειδωνουν)

και η απαντηση της AT&T στο live chat που εχουν ειναι οτι Τα iphone δεν τα ξεκλειδωνουν.!

οποτε gevey pro και η DEV-TEAM ας κανει το καλο μπας και ξεκλειδωσουν.!

#30   tripodous

tripodous

    iPH Contributor

  • 1.038 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/08/2011 - 00:15

Πήγα σένα μαγαζί vodafone αλλα είναι ειδικό γιατί εχει και την ταμπέλα απέξω 9volto είναι στο Πειραιά κάποιοι μπορεί να το ξέρουν,πριν 2 μήνες είχα ρωτήσει αν ξεκληδωνουν iphone 4 και μου ειπε αμέσως ΝΑΙ και κάνεις όλα update κτλ,δν μ ανέφερε αν είναι μόνο για vodafone δίκτυα η όχι ,(μάλλον) για όλα, τιμη 180€. Δν το έκανα όμως

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες