Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

H HP εφευρίσκει νέον αριθμό


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
16 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   nikolakis91

nikolakis91

    iPH Enthousiast

  • 549 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:nikolakis91

Δημοσίευση 24/05/2011 - 01:25

Φίλε cosmos ωραία τα λες αλλα....μιλάς για κανά χρόνο μετα το iPad 2....ούτε καν μετα το iPad original!με λίγα λόγια είναι σαν μου συγκρίνεις το iPhone 2G με το τελευταίο μοντελο της HTC (fail)!επίσης φίλε μου αν είναι να πάρω μια ταμπλετα για να βάλω πάνω και την web camera μου δεν περνώ ένα pc καλυτερα (grand fail)!τρίτον εγω θέλω κάτι (για ταμπλετες μιλάμε πάντα) που να είναι εργονομικο,όμορφο,αξιοποιστο,με καλή υποδομή και κυρίως να κάνει αυτα που θέλω.....τώρα αν ΕΣΥ θέλεις απο την ταμπλετα σου να παίζει crysis 2 καλα κανείς....αλλα ξεφευγεις απο το νόημα!Επίσης τα ίδια λένε εδω και κανά δυο χρονιε αλλα ο κόσμος μπουχτισε απο τα λόγια και τις υποσχέσεις (ναι ξέρεις 8πυρινοι με οθόνη σούπερ 3d που θα τρέχει 35 εφαρμογές ταυτόχρονα και θα κάνει και rendering σε ένα site με φουλ flash :P )-(master fail) και αγόρασε αυτο το "τρισαθλιο" το iPad και το ένα και το δυο και μάλιστα "οι βλάκες" θα πάρουν και το τρεια!ασε που το πηραν πολυ "άσχετοι" και εχει σπάσει ρεκόρ πωλήσεων..... και ξέρεις γιατί.....γιατί στο τέλος φίλε μου όλοι θέλουν πράξεις...όχι φανφάρες.....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   konandrio

konandrio

    iPH Contributor

  • 1.545 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:konandrio

Δημοσίευση 24/05/2011 - 01:40

μα αυτο λεω
θα ειναι αλλη κατηγορια
κατι σαν νετμπουκ χωρις πληκτρολογιο
το ipad ειναι ενα ακριβο gadget οχι ενα υπολογιστης τσεπης,αφου για να λειτουργησει,θελει υπολογιστη

Αυτο ακριβως, ειναι για αλλη κατηγορια χρηστων.
Εγω το θεωρω ανουσιο ενω εχω 2 laptop να παρω ipad, μου ειναι αχρηστο στις μετακινησεις μου, απ την στιγμη που δεν μπορει καν να δει τους σκληρους μου και 10 δεκαδες αλλα μειον.
Αν το hp θα τρεχει win 8 εννοειται οτι θα το αγοραζα για λογους φορητοτητας.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες