Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ηράκλειο Κρήτης - Μεγάλη απογοήτευση!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
29 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   ApoelAndreas

ApoelAndreas

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/08/2009 - 17:29

Εχεις επιδοτηση απο Vodafone; Πολυ πιο ευκολο να βρεις απο Oteshop, γι'αυτο ρωταω.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   vagos1977

vagos1977

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/08/2009 - 08:50

ναι φιλε μου εχω καλη επιδοτηση απο βονταφονε για αυτο περιμενω απο εκει

#18   ApoelAndreas

ApoelAndreas

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/08/2009 - 10:21

Αν πας να τους πεις οτι θα αλλαξεις εταιρια? Μπορει ξαφνικα! να βρεθει μια συσκευη...

#19   HaVaNeZoS

HaVaNeZoS

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/08/2009 - 22:16

Φιλε μου εδω στην Κρητη τα καταστηματα που βλεπεισ με την ταμπελα Vodafone δε σημαινει οτι ολα εχουν ιδιο προμηθευτη κ αυτο γιατι?Τα μαγαζια εδω του Ηρακλειου δε συνεργαζονται αμεσα με την ιδια την Vodafone αλλα με αλλα καταστηματα της Vodafone απο την Αθηνα!Το μονο μαγαζι που συνεργαζεται αμεσα με την Vodafone χωρις να θελω να κανω καμια διαφημιση ειναι αυτο στην Πλατεια Κορναρου.Λογο λοιπον αυτης της συνεργασιας το καθε ενα μαγαζι σου λεει αλλα γιατι το καθενα εξαρταται απο το ποτε θα παρουν τα μαγαζια τους στην Αθηνα και μετα να στειλουν και εδω.Καταλαβες τωρα πως παει η δουλεια?Και αυτο που σου λεω ειναι εξακριβωμενο 100% γιατι οταν κ εγω εψαχνα το iPhone 3G ο καθενας τοτε μ ελεγε το μακρυ κ το κοντο του μεχρι που πηγα κ ανοιξα ιστορια σε ενα καταστημα κ τους φωναζα οτι μονο συμβολαια θελουν κ οτι πουλανε φουμαρα στους υπολοιπους κ μετα μου το εξηγησε αυτο ο υπευθυνος.Ετσι κ εγω αρχισα το ψαξιμο κ εν τελει βρηκα αυτο ακριβως που ηθελα στο μαγαζι της Πλατειας Κορναρου κ αν δεις αυτο το καταστημα εχει κ τα περισσοτερα αξεσουαρ γνησια για iPhone γενικα κ οποτε λεει κατι για τις παραγγελειες το τηρει οποτε κοιτα το κ εσυ μηπως βρεις ακρη ;) ...

Τελευταία επεξεργασία από: HaVaNeZoS, 08/08/2009 - 22:19


#20   vagos1977

vagos1977

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/08/2009 - 11:26

οκ φιλε μου.σε ευχαριστω για τις πληροφοριες αλλα περασα και απο εκει και μου ειπαν σε κανενα μηνα..οποτε περιμενω..

#21   parisgr

parisgr

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/08/2009 - 21:44

Φιλε μου εδω στην Κρητη τα καταστηματα που βλεπεισ με την ταμπελα Vodafone δε σημαινει οτι ολα εχουν ιδιο προμηθευτη κ αυτο γιατι?Τα μαγαζια εδω του Ηρακλειου δε συνεργαζονται αμεσα με την ιδια την Vodafone αλλα με αλλα καταστηματα της Vodafone απο την Αθηνα!Το μονο μαγαζι που συνεργαζεται αμεσα με την Vodafone χωρις να θελω να κανω καμια διαφημιση ειναι αυτο στην Πλατεια Κορναρου.Λογο λοιπον αυτης της συνεργασιας το καθε ενα μαγαζι σου λεει αλλα γιατι το καθενα εξαρταται απο το ποτε θα παρουν τα μαγαζια τους στην Αθηνα και μετα να στειλουν και εδω.Καταλαβες τωρα πως παει η δουλεια?Και αυτο που σου λεω ειναι εξακριβωμενο 100% γιατι οταν κ εγω εψαχνα το iPhone 3G ο καθενας τοτε μ ελεγε το μακρυ κ το κοντο του μεχρι που πηγα κ ανοιξα ιστορια σε ενα καταστημα κ τους φωναζα οτι μονο συμβολαια θελουν κ οτι πουλανε φουμαρα στους υπολοιπους κ μετα μου το εξηγησε αυτο ο υπευθυνος.Ετσι κ εγω αρχισα το ψαξιμο κ εν τελει βρηκα αυτο ακριβως που ηθελα στο μαγαζι της Πλατειας Κορναρου κ αν δεις αυτο το καταστημα εχει κ τα περισσοτερα αξεσουαρ γνησια για iPhone γενικα κ οποτε λεει κατι για τις παραγγελειες το τηρει οποτε κοιτα το κ εσυ μηπως βρεις ακρη ;) ...

ετσι ειναι οντως! και οχι μονο βοντα αλλα και γερμανο το ιδιο ακριβως ισχυει !!! το εκλεισα με προκαταβολη απο γερμανο στα χανια ειπαν οτι περιμενουν αθηνα παραλαβη στις 20 του μηνα οποτε λενε μεχρι τις 22 θα το εχουν και χανια ! εκανα κρατηση με προκαταβολη οποτε ειπαν πως σιγουρα θα μου κρατησουν ενα οταν ερθουν αυτα ... τωρα η βοντα οσες φορες ρωτησα δεν εχουν ιδεα για ποτε θα εχουν παραλαβη...

#22   giwrgosd

giwrgosd

    iPH Enthousiast

  • 526 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 17/08/2009 - 07:51

ετσι ειναι οντως! και οχι μονο βοντα αλλα και γερμανο το ιδιο ακριβως ισχυει !!! το εκλεισα με προκαταβολη απο γερμανο στα χανια ειπαν οτι περιμενουν αθηνα παραλαβη στις 20 του μηνα οποτε λενε μεχρι τις 22 θα το εχουν και χανια ! εκανα κρατηση με προκαταβολη οποτε ειπαν πως σιγουρα θα μου κρατησουν ενα οταν ερθουν αυτα ... τωρα η βοντα οσες φορες ρωτησα δεν εχουν ιδεα για ποτε θα εχουν παραλαβη...


parisgr ,αν ακούσεις τίποτα για διαθεσιμότητα στα Χανιά στείλε μου ενα πμ.Το ψάχνω και γω διακαώς!

#23   HaVaNeZoS

HaVaNeZoS

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/08/2009 - 17:49

Αυτο που ξερω σιγουρα ειναι οτι η Cosmote θα εχει ετοιμοπαραδοτα 3GS απο Σεπτεμβρη αρα δε νομιζω η Vodafone να μην τα εχει ως τοτε...οποτε απλα υπομονη για οσους θελουν να το παρουν...

#24   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 18/08/2009 - 19:32

Το Πλαίσιο στο Ηράκλειο Κρήτης έχει πολλά κομμάτια αλλά τα δίνει μόνο με νέα σύνδεση.Είναι νόμιμο αυτό που κάνουν;

#25   HaVaNeZoS

HaVaNeZoS

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/08/2009 - 00:18

Αν το συμβολαιο που εκλεισε το πλαισιο με την Vodafone ή την Cosmote για να παρει απο αυτους το 3GS τοτε ειναι απολυτα νομιμο γιατι η apple δεν εχει καν ιδεα για το τι ειναι το πλαισιο :P οπως κ τα λαπτοπ τα παιρνει απο rainbow κατι αναλογο θα γινεται κ με το κινητο...Το ιδιο ακριβως εκανε κ η Vodafone περυσι οταν ειχε προτοφερει το iphone κ τοτε οταν ζητουσεσ συσκευη σου λεγανε δεν εχουμε κ οταν τους ελεγες θελω συμβολαιο τοτε ειχανε κατα περιεργο τροπο κ ετσι κ ενα φιλαρακι μου ειχε τσατιστει με αυτα κ σκαει μυτη σε μαγαζι λεει "θελω το iphone με συμβολαιο τοτε του βγαζουν την συσκευη κ τουσ κανει οριστε 570 ευρω ακατεβατα κ κοψτε μ αποδειξη οχι τιμολογιο" κ ετσι αρχισανε μα μου δε γινεται απο τη Vodafone αλλα τελικα το πηρε κ εφυγε...Τωρα αν εχασαν αν κερδισαν απο τη Vodafone αυτο δεν το ξερω αλλα τουσ χρειαζοταν...

Τελευταία επεξεργασία από: HaVaNeZoS, 19/08/2009 - 00:19


#26   nmout

nmout

    Advanced Member

  • 1.205 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/08/2009 - 01:12

1 κλειστο 3g 16 gb διαφερει σε τιποτα στην εμφανιση απο 1 κλειστο 3gs 16 gb?

Τελευταία επεξεργασία από: nmout, 19/08/2009 - 01:12


#27   giwrgosd

giwrgosd

    iPH Enthousiast

  • 526 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 19/08/2009 - 07:21

1 κλειστο 3g 16 gb διαφερει σε τιποτα στην εμφανιση απο 1 κλειστο 3gs 16 gb?


ειναι πιο μικρό το κουτι και στο πλαι γραφει 3G S

#28   djmanosv

djmanosv

    iPH Addict

  • 615 μηνύματα
  • Twitter:@m_vogiatzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G
  • GameCenter:djmanosv

Δημοσίευση 19/08/2009 - 14:16

Το οτι εξωτερικα δεν αναγραφεται το 3g s ειναι βλακιουλα γιατι καποιος που δε γνψριζει πολλα μπορει να του πουλησουν 3g αντι για 3gs

#29   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 19/08/2009 - 14:31

Τα γράμματα στο πίσω μέρος του 3GS που γράφει iPhone και τα σχετικά είναι πιο έντονα σε σχέση με το 3G. Στο 3G δεν φαίνονταν σχεδόν καθόλου. Μπορείτε να το καταλάβετε και έτσι ότι είναι το 3GS ;)
Kαι φυσικά από το boot time, που στο iPhone 3GS είναι περίπου 20sec ενώ στο 3G πάνω από λεπτό

Follow me on twitter


#30   dmoud

dmoud

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/08/2009 - 16:40

Το οτι εξωτερικα δεν αναγραφεται το 3g s ειναι βλακιουλα γιατι καποιος που δε γνψριζει πολλα μπορει να του πουλησουν 3g αντι για 3gs

Θα το αγοράσει κανείς χωρίς το κουτί? Στο κουτί γράφει 3GS.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες