Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Cosmote και Mobile internet


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   karolos

karolos

    iPH newbie

  • 25 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/08/2009 - 13:09

Καλισπερα. Ψαχνομαι για mobile internet. Οι προσφορες που εχει η cosmote ειναι αυτες. Απο οικονομικης αποψης σκεφτομαι αυτο με τα 250μβ. Ειναι αρκετα ομως?Νταξει απο το κιν δεν εχεις downloads, αλλα θα εχω σερφαρισμα, μαιλ, σκαιπ κτλ. Τι λετε? Ποιο προγραμμα θα προτεινατε για μεση καταναλωση στο κιν?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   avraamd

avraamd

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 04/08/2009 - 13:34

Καλισπερα. Ψαχνομαι για mobile internet. Οι προσφορες που εχει η cosmote ειναι αυτες. Απο οικονομικης αποψης σκεφτομαι αυτο με τα 250μβ. Ειναι αρκετα ομως?Νταξει απο το κιν δεν εχεις downloads, αλλα θα εχω σερφαρισμα, μαιλ, σκαιπ κτλ. Τι λετε? Ποιο προγραμμα θα προτεινατε για μεση καταναλωση στο κιν?


Ξεκίνα με τα 250Mb και αν δεν σου φτάνουν αναβαθμίζεις, έτσι έκανα και εγώ και με 200Mb περίπου το μήνα που βλέπω κατανάλωση είμαι μια χαρά.

#3   karolos

karolos

    iPH newbie

  • 25 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/08/2009 - 01:16

Ξεκίνα με τα 250Mb και αν δεν σου φτάνουν αναβαθμίζεις, έτσι έκανα και εγώ και με 200Mb περίπου το μήνα που βλέπω κατανάλωση είμαι μια χαρά.

ρε φιλε εγω νομιζω οτι ειναι πολυ λιγα. Ποσα μβ τηεσ για να ανοικσεισ μια σελιδα? βαλε και σκαιπ κτλ κτλ. δεν ξερω, οι υπολοιποι με τι προγραμνματα ειστε?




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες