Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Αρχαριος ζητάει βοήθεια με iPhone και εγγύηση


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   merkon

merkon

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:Merkon5

Δημοσίευση 04/08/2009 - 14:50

Καλησπέρα.παρατήρησα ότι στο iPhone 3g μου δεν δουλεύει το ένα από τα δυο ηχεία.το iPhone είναι jailbroken.λέω να το πάω στο service της vodafone μιας που δεν έχει περάσει ούτε εΝας μήνας αφότου το αγόρασα και επομένως έχω εγγύηση.και τώρα να η ερώτηση μου:θα καταλάβουν στο service ότι ειναι jailbroken;πρέπει να κάνω κάτι;λέτε να μου δώσουν καινούρια συσκευή ή να μου επισκευασουν το ήδη υπάρχον;υπάρχει περίπτωση να πληρώσω την επισκευή παρολο που έχω εγγύηση;

Όπως μπορεί να καταλάβατε είμαι αρχαριος ακόμα στον κόσμο του iPhone..

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά .

Τελευταία επεξεργασία από: merkon, 04/08/2009 - 14:52


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 04/08/2009 - 15:07

μην πανικοβαλεσαι δεν εχει απολυτος τπτ το iphonaki σου...το iphone κατω εχει δυο σιτουλες το ενα ειναι το ηχειο και το αλλο ειναι το μικροφωνο.απλα δεν το ειχες παρατηρισει απο την αρχη.δεν εχει τπτ..

Σημεωση: "γενικες γνωσεις"για να μην καταλαβουνε οτι ειναι jailbroken αν ποτε το πας για σερβις απλα κανεις ενα restore και γινεται παλι οπως ητανε.

Τελευταία επεξεργασία από: thanasis, 04/08/2009 - 15:11

ezgif_com_crop_2.gif


#3   merkon

merkon

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:Merkon5

Δημοσίευση 04/08/2009 - 15:20

μην πανικοβαλεσαι δεν εχει απολυτος τπτ το iphonaki σου...το iphone κατω εχει δυο σιτουλες το ενα ειναι το ηχειο και το αλλο ειναι το μικροφωνο.απλα δεν το ειχες παρατηρισει απο την αρχη.δεν εχει τπτ..

Σημεωση: "γενικες γνωσεις"για να μην καταλαβουνε οτι ειναι jailbroken αν ποτε το πας για σερβις απλα κανεις ενα restore και γινεται παλι οπως ητανε.




Οκ φίλε μου σε ευχαριστώ πολύ...και για τις δυο απαντήσεις!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες