Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Η Apple υιοθετεί jailbreak tools/Tweaks για το iOS 5;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
33 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   Dimitris5

Dimitris5

    iPH Member

  • 332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/06/2011 - 14:55

ανακοινωνεται 6 ιουνιου και θα κυκλοφορησει τον αυγουστο.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 04/06/2011 - 15:00

Δυστυχώς οι πιο πολλοί το παιρνουνε για μόστρα και αν τους ρωτήσεις τι είναι το springboard η πια έκδοση έχεις στο κινητό δεν έχουν ιδέα(και δεν μιλάω για τις γυναίκες που ούτε καν ενεργοποίηση μέσω iTunes δεν μπορούν να κάνουν)
Λίγοι είναι αυτοί που πραγματικά γνωρίζουν τις δυνατότητες του τηλεφώνου και το αγοράζουν γιατί όντως τους είναι χρήσιμο



Υπάρχουν και γυναίκες φίλε μου (Και στο φόρουμ μας) που πολλές φορές όχι άπλα ξερουν τι κρατούν στα χέρια τους αλλά βοηθούν και άλλους χρήστες.Φυσικά αυτό είναι σε μικρο ποσοστό αλλά να λέμε και τα καλά :)

ezgif_com_crop_2.gif


#33   geo2006

geo2006

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:GeOGraV

Δημοσίευση 04/06/2011 - 16:01

Υπάρχουν και γυναίκες φίλε μου (Και στο φόρουμ μας) που πολλές φορές όχι άπλα ξερουν τι κρατούν στα χέρια τους αλλά βοηθούν και άλλους χρήστες.Φυσικά αυτό είναι σε μικρο ποσοστό αλλά να λέμε και τα καλά :)

Πάντα υπάρχουν και εξαιρέσεις συμφωνώ

#34   geo2006

geo2006

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:GeOGraV

Δημοσίευση 04/06/2011 - 16:08

συμφωνω μαζι σου φιλε geo2006 .... δυστηχως οι περισσοτεροι το παιρνουνε για να λενε οτι εχουν ''iphone''
Ενας γνωστος μου εχει 3gs και τον ρωτησα μια μερα καμια ωραια εφαρμογη να μου πει κτλ και δεν ηξερε τιποτα!! αρχικα τον ρωτησα αν εχει το 3gs η το 3g και ουτε αυτο γνωριζε...
Τι να λέμε τώρα εδώ υπάρχουν άτομα που το έχουν για δεύτερο τηλέφωνο έτσι απλά για να φαίνεται
Έλεος






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες