Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

κατι σαν το iblacklist η το mccleaner?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
9 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   evansk

evansk

    iPH User

  • 145 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/06/2011 - 20:32

επειδη εχω τρελο προβλημα με κλησεις με αποκρυψη και επειδη το cydia με snobarei μαλλον υπαρχει καποιο αλλο να επιλεξω??βασικα το προβλημα ειναι οτι μ λεει i wasnt able to locate this file for the com.xsellize.iblacklist package. this might mean you need to manually fix this paccage

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   MacDimitris

MacDimitris

    iPH Contributor

  • 1.278 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:MacDimitris

Δημοσίευση 01/06/2011 - 20:34

επειδη εχω τρελο προβλημα με κλησεις με αποκρυψη και επειδη το cydia με snobarei μαλλον υπαρχει καποιο αλλο να επιλεξω??βασικα το προβλημα ειναι οτι μ λεει i wasnt able to locate this file for the com.xsellize.iblacklist package. this might mean you need to manually fix this paccage

Άνοιξε το cydia περίμενε να φορτώσει πρώτα. Για αυτό στο βγάζει!

#3   nik75

nik75

    iPH Elite Poster

  • 3.405 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 01/06/2011 - 21:22

επειδη εχω τρελο προβλημα με κλησεις με αποκρυψη και επειδη το cydia με snobarei μαλλον υπαρχει καποιο αλλο να επιλεξω??βασικα το προβλημα ειναι οτι μ λεει i wasnt able to locate this file for the com.xsellize.iblacklist package. this might mean you need to manually fix this paccage


Λοιπον για να μπορεις πλεον να εγκαταστησεις πακετα απο xsellize δοκιμασε να εγκαταστησεις πρωτα απο xsellize το : xsellize security.
Δεν ειμαι σιγουρος τι ακριβως κανει αλλα εδω και κανα μηνα το χρειαζεται.Εγκατεστησε το και μετα δοκιμασε να εγκαταστησεις κατι αλλο, και πες μου αν δουλεψε <_<

Συνημμένα αρχεία


Τελευταία επεξεργασία από: nik75, 01/06/2011 - 21:28


#4   evansk

evansk

    iPH User

  • 145 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/06/2011 - 21:34

τιποτα!!!κ το ειχε ηδη εγκατεστημενο!

#5   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/06/2011 - 21:35

Μπορείς να μας ανεβάσεις ένα screenshot να δούμε τι σου γράφει το cydia για να σε βοηθήσουμε..?

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#6   maserrr

maserrr

    iPH Elite Poster

  • 2.989 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:maserrr

Δημοσίευση 01/06/2011 - 21:37

εχεις πμ

#7   nik75

nik75

    iPH Elite Poster

  • 3.405 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 01/06/2011 - 21:38

τιποτα!!!κ το ειχε ηδη εγκατεστημενο!

Αυτο ειναι περιεργο γιατι θεωρητικα το μηνυμα που σου βγαζει στην ουσια διορθωνεται απο αυτο το πακετο του Xsellize.
Παντως γνωμη μου γιατι και γω το δουλευα το Iblacklist τζαμπα,τελικα το πληρωσα και εχω το original γιατι μερικα πραγματα αξιζει να τα πληρωσεις και η τιμη δεν ειναι και πολυ απαγορευτικη.Ειναι τι κερδιζεις και τι χανεις :rolleyes: :rolleyes:

#8   maserrr

maserrr

    iPH Elite Poster

  • 2.989 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:maserrr

Δημοσίευση 01/06/2011 - 21:41

επειδη εχω τρελο προβλημα με κλησεις με αποκρυψη και επειδη το cydia με snobarei μαλλον υπαρχει καποιο αλλο να επιλεξω??βασικα το προβλημα ειναι οτι μ λεει i wasnt able to locate this file for the com.xsellize.iblacklist package. this might mean you need to manually fix this paccage

κανε αυτο που σου ειπα στο Πμ..και εκτος αυτο εχει κ το Kuaidial ενσωματωμενο Blacklist

#9   evansk

evansk

    iPH User

  • 145 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/06/2011 - 21:49

κομπλε αλλα πως κανω φραγη στις κλησεις με αποκρυψη??

#10   maserrr

maserrr

    iPH Elite Poster

  • 2.989 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:maserrr

Δημοσίευση 01/06/2011 - 21:52

κομπλε αλλα πως κανω φραγη στις κλησεις με αποκρυψη??

μεσα στο iblacklist πηγαινε callsettings και βρες αυτο που λεει block restricted id και το αλλο που λεει block unknown id ...ανοιξε τα κ τα δυο...κ εισαι οκ...

Τελευταία επεξεργασία από: maserrr, 01/06/2011 - 21:55





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες