Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Acculoc


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
122 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   PetrosDeme

PetrosDeme

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/06/2011 - 07:55

Παιδιά γεια σας και πάλι. Το update του Acculoc εγκρίθηκε από την Apple χθές την νύχτα. Σας παρακαλώ πολύ αναβαθμήστε το, κάντε review και rate την έκδοση και στέιλτε μου σχόλια και βελτιώσιες.
Σας ευχαριστώ πολύ....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   eurisakella

eurisakella

    iPH Enthousiast

  • 387 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:eurisakella

Δημοσίευση 23/06/2011 - 08:32

Καλημέρα φίλε μου. Μόλις κατέβασα και εγώ την εφαρμογή σου. Αρκετά καλή :). Κάτι που θα μπορούσες να αλλάξεις, είναι η επιλογή του αριθμού. Αντί να το γράφεις εσύ, να έχεις και την επιλογή να τον διαλέξεις απο τις επαφές σου. Και κάτι άλλο. Καλά θα ήταν να μπορείς να τις στείλεις με mail μέσω 3G. Ωστε να τις χρησιμοποιούνε κατευθείαν στο PC :). Ένα μπράβο απο μένα και καλή συνέχεια!!!

#48   PetrosDeme

PetrosDeme

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/06/2011 - 09:10

Καλημέρα φίλε μου. Μόλις κατέβασα και εγώ την εφαρμογή σου. Αρκετά καλή :). Κάτι που θα μπορούσες να αλλάξεις, είναι η επιλογή του αριθμού. Αντί να το γράφεις εσύ, να έχεις και την επιλογή να τον διαλέξεις απο τις επαφές σου. Και κάτι άλλο. Καλά θα ήταν να μπορείς να τις στείλεις με mail μέσω 3G. Ωστε να τις χρησιμοποιούνε κατευθείαν στο PC :). Ένα μπράβο απο μένα και καλή συνέχεια!!!

Ευχαριστώ πολύ για τις παρατηρήσεις. Αυτό που λέτε γίνεται απλά πληκτρολογώντας το όνομα της επαφής που θέλετε στο πεδίο. Πάντως γενικά να ξέρετε πως σε μελλοντική έκδοση έχω σκόπο να καταργήσω τα πεδία και του mail και του SMS. Θα βάζει ο χρήστης το τηλέφωνο ή το e-mai στην επόμενη οθόνη (την οθόνη που είναι γραμμένο το μήνυμα). Επίσης δεν καταλαβαίνω αυτό που γράφετε για το 3G. Το mail θα σταλθεί είτε το κινητό σας είναι συνδεδεμένο με 3G είτε με Wi-Fi.
Σας ευχαριστώ πολύ...

#49   bill1973

bill1973

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 23/06/2011 - 09:37

Μπραβο Πετρο και εις ανώτερα !!!

#50   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 23/06/2011 - 09:52

μπραβο ρε συ Πετρο συγχαρητηρια .
Πραγματικα αψογος ,παντα τετοια :)

σκεψου τι θα γινει μολις γινεις 20 ......

ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ :)

#51   PetrosDeme

PetrosDeme

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/06/2011 - 08:23

Παιδιά καλημέρα και πάλι. Θέλω να μοιραστώ μαζί σας τα καινούρια screenshots του Acculoc για να ξέρουν και οι καινούριοι αναγνώστες την σημερινή μορφή του Acculoc. Στην τρέχουσα έκδοση, το Acculoc τρείς οθόνες ενώ μέχρι την προηγπύμενη έκδοση είχε δύο. Από κάτω είναι τα screenshots της τρέχουσας έκδοσης του Acculoc. Νομίζω πως μερικές διαφορές είναι εμφανείς...

Συνημμένα αρχεία



#52   PetrosDeme

PetrosDeme

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/06/2011 - 12:25

Σας ευχαριστώ πολύ που με στηρίζετε και βοηθήσατε το Acculoc να φτάσει σήμερα στο top 83 των utilities και στο top 845 overall!!!!!!!!!! (Στο ελληνικό app store).Γράψτε βελτιώσεις που νομίζετε πως μπορώ να κάνω για να πάει ακόμα πιο ψηλά.
Σας ευχαριστώ πολύ...

#53   PetrosDeme

PetrosDeme

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/06/2011 - 11:09

Καλημέρα!!! Ετοιμάζω την επόμενη έκδοση του Acculoc. Υπάρχει κάτι που θα θέλατε να δείτε στην επόμενη έκδοση ή κάτι που πιστεύετε οτι λείπει από το Acculoc και θα έπρεπε να προστεθεί; Σας παρακαλώ απαντήστε ελεύθερα με ότι ιδέες έχετε.
Σας ευχαριστώ πολύ.

#54   ikariofil

ikariofil

    iPH Enthousiast

  • 503 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/06/2011 - 11:27

Συγχαρητήρια για την δουλειά σου.
Μήπως θα μπορούσαμε μαζί με τις ακριβείς γεωγραφικές συντεταγμένες να στέλνουμε και μια φωτογραφία του χώρου που βρισκόμαστε;

#55   PetrosDeme

PetrosDeme

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/06/2011 - 11:32

Ναι καλή ιδέα μου ακούγεται αν και η εφαρμογή έχει περισσότερο χαρακτήρα έκτακτης ανάγκης.
Ευχαριστώ

#56   PetrosDeme

PetrosDeme

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/06/2011 - 16:07

Παιδιά καλημέρα. Σήμερα έκανα submit την καινούρια έκδοση του Acculoc. Η συγκεκριμένη έκδοση έχει διορθώσεις bugs και υποστήριξη Up side down orientation. Μόλις εγκρηθεί θα σας ενημερώσω.
Ευχαριστώ πολύ που με στηρίζετε...

#57   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 30/06/2011 - 16:08

Παιδιά καλημέρα. Σήμερα έκανα submit την καινούρια έκδοση του Acculoc. Η συγκεκριμένη έκδοση έχει διορθώσεις bugs και υποστήριξη Up side down orientation. Μόλις εγκρηθεί θα σας ενημερώσω.
Ευχαριστώ πολύ που με στηρίζετε...

περιμενουμε Πετρο με ανυπομονησία την καινουργια σου εκδοση :)

#58   PetrosDeme

PetrosDeme

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/06/2011 - 16:11

περιμενουμε Πετρο με ανυπομονησία την καινουργια σου εκδοση :)

Χαχα!! ευχαριστώ...

#59   depy

depy

    iPH Member

  • 314 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 30/06/2011 - 16:37

πραγματικα πολυ καλη δουλεια! συνεχισε ετσι! μπραβο!!!!!!!!!! βεβαια αχρειαστη να ειναι... ( μιας κ οπως ειπες εχει τον χαρακτηρα εκτακτης αναγκης... :P ασφαλως αστιευομαι )

κ παλι μπραβο! περιμενουμε την καινουργια εκδοση!

#60   PetrosDeme

PetrosDeme

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/06/2011 - 19:50

πραγματικα πολυ καλη δουλεια! συνεχισε ετσι! μπραβο!!!!!!!!!! βεβαια αχρειαστη να ειναι... ( μιας κ οπως ειπες εχει τον χαρακτηρα εκτακτης αναγκης... :P ασφαλως αστιευομαι )

κ παλι μπραβο! περιμενουμε την καινουργια εκδοση!

Ευχαριστώ πολύ. Σας παρακαλώ πολύ όταν με το καλό η Apple εγκρίνει την έκδοση κάντε review και rate.
Σας ευχαριστώ πολύ...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες