Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ποια είναι η ομορφοτερη θηκη για iphone4?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
98 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   lobi

lobi

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/11/2011 - 13:40

http://www.sgpstore....now-series.html
Eίδα την παραπάνω θήκη και ξετρελάθηκα.Περιμένω να βγει διαθεσιμότητα και σε silver για να την αγοράσω και να την προσαρμόσω στο λευκό μου 4s

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   matrix5

matrix5

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/04/2012 - 10:37

Η δική μου

Αναρτημένη εικόνα
Αναρτημένη εικόνα



Καλημερα αν και παλαια αναρτηση να ρωτησω ηθελα ποια θηκη ειναι? και απο που την αγορασες? γιατι ειναι πολη ομορφη και θελω και γω μια να αγορασω...

#78   gasoliner

gasoliner

    iPH Enthousiast

  • 566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:Gasoliner

Δημοσίευση 04/04/2012 - 10:52

Ποια η ομορφοτερη θηκη για iphone 4?


Αυτή που δεν έχεις..

#79   katsulas

katsulas

    Newbie

  • 975 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgeKatsulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:iKatsulas

Δημοσίευση 04/04/2012 - 11:05

Καλημερα αν και παλαια αναρτηση να ρωτησω ηθελα ποια θηκη ειναι? και απο που την αγορασες? γιατι ειναι πολη ομορφη και θελω και γω μια να αγορασω...


Καλησπέρα φίλε μου,

αν δεις στα ποιο πίσω Post αναφέρει. Είναι δίχρωμο Bumper με Glass Backhousing πορτοκαλί. Με λίγο ψάξιμο θα βρείτε πολλούς χρωματικούς συνδιασμούς. Εμένα προσωπικά μου αρέσει να παίζω με τα χρώματα

#80   igogos

igogos

    iPH Contributor

  • 1.044 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/04/2012 - 11:08

Έχω αυτή σε μαύρο είναι γνήσιο δέρμα, εξαιρετικό grip, minimal look δε χαράζει τη συσκευή με την τοποθέτηση όλα καλά.

#81   nik94

nik94

    iPH Enthousiast

  • 444 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • GameCenter:nikkour

Δημοσίευση 08/04/2012 - 12:24

Εμενα παιδια δεν μπορουσε να γινει πιο ομορφο το iphone μου :rolleyes:
Λευκο Bumper και μαύρο carbon αυτοκολλητο στην πλατη...



Πραγματικά υπέροχη που τη βρίκες;; πως το κανες; σου στελνω D.M

#82   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 08/04/2012 - 12:27

Αυτά είναι προσωπικό γούστο, ο καθένας αυτή που έχει, την πήρε γιατι πιστεύει οτι το κάνει το πιο ομορφο!

#83   stark

stark

    iPH Contributor

  • 1.055 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE

Δημοσίευση 26/04/2012 - 19:27

Καλησπέρα σε όλους.

Αγόρασα αυτή τη θήκη, και τώρα θα ψαχτώ για screen protector (καθότι με τη συγκεκριμένη θήκη η SGP δεν δίνει μεμβράνες).

Ήθελα να ρωτήσω λοιπόν, αν θα ήταν καλό να βάλω και στο πίσω μέρος του iPhone 4s μεμβράνη προστασίας, ή δεν έχει νόημα εφόσον θα καλύπτεται από την θήκη;

#84   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6.730 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 26/04/2012 - 19:38

αν βαλεις θηκη, πραγματικα το βρισκω περιττο να βαλεις κ μεμβρανη
καλυτερα προτιμησε να δωσεις τα χρηματα σου για τις μεμβρανες μπροστα, που θα εχουν 2 τεμαχια αντι για 1+1 (αφου το πισω δεν θα το χρειαστεις)

#85   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 26/04/2012 - 19:39

+ότι με θήκη η πίσω μεμβράνη δεν θα κρατήσει και πολύ θα ξεκολλήσει...Εκτός από άχρηστη μετά θα την πετάξεις και δεν θα μπορείς να τη χρησιμοποιήσεις ούτε σε bumper case που είναι απαραίτητη.

Αναρτημένη εικόνα


#86   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 26/04/2012 - 19:42

αν βαλεις θηκη, πραγματικα το βρισκω περιττο να βαλεις κ μεμβρανη
καλυτερα προτιμησε να δωσεις τα χρηματα σου για τις μεμβρανες μπροστα, που θα εχουν 2 τεμαχια αντι για 1+1 (αφου το πισω δεν θα το χρειαστεις)


Εγω πάλι πιστευω οτι ακομα και στις θηκες με πλατη, καλο ειναι να βαζεις μεμβρανη στην πλατη. Πολλες φορες περναει σιγα σιγα σκονη αναμεσα στην πλατη και την θηκη, και απο την συνεχη τριβη οι κοκκοι σκονης μπορουν να κανουν μικρες μικρες γραμμες στο γυαλι. Ενω με ενα back protector εχεις το κεφαλι σου ησυχο.

Το καταλαβαινεις βασικα οτι κανει δουλεια γιατι αν εχεις βαλει, και βγαλεις τη θηκη μετα απο καιρο, θα τρομαξεις με την κατασταση του protector!

#87   angbr

angbr

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/04/2012 - 19:45

Η καλύτερη είναι η καινούργια της life proof αδιαβροχη. Δείτε βιντεάκι στο youtube.

Επίσης και ο φάκελος από δερματίνη της cellular line.

Και η αλουμινίου Blade σε διάφορα χρωματα στο e-bay.

#88   stark

stark

    iPH Contributor

  • 1.055 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE

Δημοσίευση 26/04/2012 - 20:00

Αυτό ακριβώς φοβάμαι... Η σκόνη εισχωρεί πάντα... και φοβάμαι μήπως με τον καιρό φθείρει (έστω και λίγο) την πλάτη του κινητού, όπως θα μπαίνει μέσα στη θήκη.

Εγω πάλι πιστευω οτι ακομα και στις θηκες με πλατη, καλο ειναι να βαζεις μεμβρανη στην πλατη. Πολλες φορες περναει σιγα σιγα σκονη αναμεσα στην πλατη και την θηκη, και απο την συνεχη τριβη οι κοκκοι σκονης μπορουν να κανουν μικρες μικρες γραμμες στο γυαλι. Ενω με ενα back protector εχεις το κεφαλι σου ησυχο.

Το καταλαβαινεις βασικα οτι κανει δουλεια γιατι αν εχεις βαλει, και βγαλεις τη θηκη μετα απο καιρο, θα τρομαξεις με την κατασταση του protector!



#89   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6.730 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 26/04/2012 - 20:12

Εγω πάλι πιστευω οτι ακομα και στις θηκες με πλατη, καλο ειναι να βαζεις μεμβρανη στην πλατη. Πολλες φορες περναει σιγα σιγα σκονη αναμεσα στην πλατη και την θηκη, και απο την συνεχη τριβη οι κοκκοι σκονης μπορουν να κανουν μικρες μικρες γραμμες στο γυαλι. Ενω με ενα back protector εχεις το κεφαλι σου ησυχο.

Το καταλαβαινεις βασικα οτι κανει δουλεια γιατι αν εχεις βαλει, και βγαλεις τη θηκη μετα απο καιρο, θα τρομαξεις με την κατασταση του protector!


οκ.. ισχυει κ αυτο :)

αναλογα ομως κ με το πως συμπεριφερομαστε στο τηλεφωνο μας κ πως το μεταφερουμε, οπως επισης κ τι θηκη εχουμε κ ποσο συχνα τη καθαριζουμε
εγω πχ, που οι θηκες μου ειναι συνηθως "σφικτες" (δεν ειναι πολυ μαλακες λαστιχου) κ το μεταφερω μονο μεσα στην τσαντα μου (οχι σε τσεπη παντελονιου) κ καθαριζω την θηκη εσωτερικα καθε 15 μερες περιπου, δεν υπαρχει μεσα ουτε σκονακι, δεν τιθεται λογος για γρατσουνια :)

#90   iManiac

iManiac

    iPH Contributor

  • 1.121 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 26/04/2012 - 20:19

ομορφη ηταν η sgp linear crystal
χαλασε ο γαντζος που κουμπωνει ομως και την αφησα
sgp neo hybrid ex 2snow rules ομως !!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες