Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Θήκη ή Pouch


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
8 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   iliaszoy

iliaszoy

    iPH User

  • 135 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/08/2009 - 01:29

Καλησπέρα παιδιά. Αύριο θα έχω στα χερια μου το iPhone 3GS και θέλω να αγοράσω μια θήκη + το Invisible SHIELD. Ποια θήκη μου προτείνεται? Δεν θέλω όμως να μου το παχαίνει. Τι είναι πιο καλά να αγοράσω ένα pouch και το invisible η καμια θηκούλα? Είδα μια ωραία θηκούλα σε review Switcheasy Capsule Rebel μπορεί να μου πει κάποιος την άποψη του? Ευχαριστώ

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   dkosandianos

dkosandianos

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/08/2009 - 03:23

Switcheasy με κλειστα τα ματια.Το invisible shield ειναι καλο για γρατζουνιες μονο,αν σου πεσει game over.Τσεκαρε επισης τα προιοντα της Incase ειναι κορυφαια.

#3   iliaszoy

iliaszoy

    iPH User

  • 135 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/08/2009 - 16:09

Ψήνομαι πολύ για αυτή την θήκη. http://cretouch.com/.../products_id/95 Μπορεί κάποιος που την έχει να μας πει την άποψη του?

Ευχαριστώ.

#4   Stala

Stala

    iPH Member

  • 203 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 17/08/2009 - 17:51

Την εχω παρει εγω ειναι αρκετα καλη αλλα δινει καποιο ογκο στο κινητο ....οταν την εβγαλα απο το κινητο μερικες εβδομαδες μετα καταλαβα οτι μου ειχε λειψει πολυ η λεπτη και ελαφρια(γαματη!) αισθηση του κινητου μου...πλεον πορω να πω απλα οτι με εχει βολεψει αρκετα στις διακοπες μου...!

#5   DSOdysseas

DSOdysseas

    iPH Enthousiast

  • 470 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/08/2009 - 18:20

Ψήνομαι πολύ για αυτή την θήκη. http://cretouch.com/.../products_id/95 Μπορεί κάποιος που την έχει να μας πει την άποψη του?

Ευχαριστώ.


Πήρα την ίδια αλλά σε λευκή, πολύ καλή κατά την γνώμη μου και βολική. Πιστεύω είναι μια από τις καλύτερες που έχω δει και είναι και μουράτη! χαχαχααα

Σπίτι το έχω χύμα, αλλά έξω πάντα με θήκη.

Τελευταία επεξεργασία από: DSOdysseas, 17/08/2009 - 18:20


#6   arcsar

arcsar

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/08/2009 - 18:58

και η BOAstyles ειναι πανεμορφες αλλα πως ερχονται μεχρι Ελλαδα μιας και στελνουν μονο Αμερικα αυτοι......

#7   Lykos1986

Lykos1986

    iPH newbie

  • 80 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/08/2009 - 19:36

Αυτήν θέλω και εγώ… και σε μαύρο χρώμα αν και κινητό μου είναι το λευκό! Αν βρείτε καμία λύση πείτε μας! Αλλά ακόμα και από ebay τίποτα!

Τελευταία επεξεργασία από: IPH, 18/05/2010 - 10:25


#8   arcsar

arcsar

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/08/2009 - 20:11

οποιος παει Αμερικα ας στειλει κανενα μην.....μονο ετσι!!!!!!

#9   cybermike

cybermike

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/08/2009 - 20:13

Πράγματι οι Boa θήκες είναι από τις καλύτερες, κατά την άποψή μου. Όσον αφορά αποστολή σε Ελλάδα, δοκίμασες να στείλεις mail στην μαμά εταιρία στην ΗΠΑ να ρωτήσεις για έξοδα αποστολής? Εμένα έτσι μου την στείλανε Λονδίνο $20 για την θήκη κ $10 έξοδα αποστολής. Συμφωνώ πως το να δίνεις 50% της αξίας του προϊόντος για μεταφορικά έιναι 'κάπως' αλλά δεν το μετανιώνω στην συγκεκριμένη περίπτωση... Απίστευτη εφαρμογή, ευκολία στο βάλε-βγάλε κ πολύ καλή ποιότητα. Αν το κόστος για Ελλάδα δεν έιναι too much την προτείνω ανεπιφύλακτα! (Ομαδική παραγγελία ίσως?)

Μ.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες