Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iOS 5 - WWDC 2011


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
423 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#271   MartheGreat

MartheGreat

    iPH User

  • 156 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Mar-the-great

Δημοσίευση 07/06/2011 - 23:49

ειδατε τις αλλαγες στο appstore!! Τελειο!

Ρε παιδιά για να δούμε τις αλλαγές στο AppStore πρέπει να κάνουμε κάτι εμείς? αφορά και το iPad η μόνο to iPhone γτ στο iPad den βλέπω κάποια αλλαγή στο AppStore....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#272   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/06/2011 - 23:50

λόγου δουλείας ξυπνάω γενικός αργά, έτσι δεν καταφέρνω να παω να γεμίσω την προπληρωμένη μου καρτα, αν τα καταφέρω και έχει θέσης θα πάρω, 4 ευρώ οκ είναι εδώ ξοδεύουμε σε άσχετα ότι νάνε!!!
ευχαριστώ πολύ!!!

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=230631910685&ssPageName=STRK:MEWNX:IT#ht_500wt_1156
ανεβασε την τιμη απο οτι ειδα...

#273   costas2k10

costas2k10

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 07/06/2011 - 23:53

δεν λέω εντυπωσιακές οι αλλαγές αλλά πάλι ΤΙΠΟΤΑ για bluetooth....... δηλαδη ήμαρτον >:(


Ήμαρτον ξεκολλήστε επιτέλους... Όταν πρωτοβγήκε το μπλε δόντι όλοι ζητούσαν ακόμα κινητά με υπέρυθρες..
Τώρα σου μιλάει για απόλυτο συγχρονισμό των συσκευών σου με το σύννεφο και συ θες bluetooth..

Τελευταία επεξεργασία από: costas2k10, 07/06/2011 - 23:54


#274   djmike

djmike

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/06/2011 - 23:54

εκτός από το να το κατεβάσετε πορείτε να το δείτε εδώ http://events.apple....wiqubf06/event/ με mac,pc,iphone,ipad από χτες με το που τελείωσε το ανέβασαν

#275   vanesitaki

vanesitaki

    iPH User

  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 07/06/2011 - 23:58

Ήμαρτον ξεκολλήστε επιτέλους... Όταν πρωτοβγήκε το μπλε δόντι όλοι ζητούσαν ακόμα κινητά με υπέρυθρες..
Τώρα σου μιλάει για απόλυτο συγχρονισμό των συσκευών σου με το σύννεφο και συ θες bluetooth..

κ φυσικά θέλω να κάνω ανταλλαγή αρχείων χωρίς να είμαι φακελωμένη στο icloud... κ μιλάω για ανταλλαγή κ με άλλες συσκευές εκτός iphone..

#276   costas2k10

costas2k10

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 08/06/2011 - 00:30

κ φυσικά θέλω να κάνω ανταλλαγή αρχείων χωρίς να είμαι φακελωμένη στο icloud... κ μιλάω για ανταλλαγή κ με άλλες συσκευές εκτός iphone..


Κοίταξε όλες οι εταιρίες κοιτάν να εμφανίσουν τα κινητά τους όσο το δυνατόν πιο ολοκληρωμένα.. Βάζοντας πάνω τα πάντα θυσιάζοντας άλλα πράγματα που στα χαρτιά δε φαίνονται.. πχ τα κινέζικα σου έχουν πάνω τηλεόραση, ραδιόφωνο, 2 sim κτλ

Είναι το πιο εύκολο για την apple να σου ξεκλειδώσει to bluetooth.. γιατί δε το κάνει?? Για να στη σπάσει?? Όχι απλά πάντα είχε τη νοοτροπία θα κάνουμε αυτό που πιστεύουμε πως έχει μέλλον.. Έχει πει πολλές φορές ότι πολλές φορές είναι πιο σημαντικά τα πράγματα που αποφασίζεις να μη κάνεις..

πχ στο Φλας είπαν οχι..

για λόγους οικονομικούς ίσως, μονοπωλείου της adobe, παλαιωμένης τεχνολογίας μη αποδοτικής..

υποστήριξαν όμως μία νέα τεχνολογία που βασιζεται σε open source πρότυπα, χωρίς να υπολογίσουν χασούρα από τις πωλήσεις... Ηταν δυσκολο πιστευεις να βαλουν υποστηριξη για φλας να τελειωνει το παραμυθι..? Αν το καναν ομως ποτε δε στρεφόταν ο κόσμος σε μια νέα τεχνολογία..

Τώρα θα σου βάλει στα mac thunder bolt και όχι usb3 γιατι σου δινει διπλάσια ταχυτητα.. Δες τι σου δίνει για να καταλάβεις το λόγο που αφήνει κάτι στην απ έξω

#277   mplecafe

mplecafe

    iPH Member

  • 232 μηνύματα
  • Twitter:@akismplecafe
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:mplecafe

Δημοσίευση 08/06/2011 - 00:35

Ε τότε τι το πήρες το μυλαρακι

#278   vanesitaki

vanesitaki

    iPH User

  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 08/06/2011 - 00:41

δεν είπα ότι δεν μπορώ χωρίς bluetooth αλλά περίμενα σε μια τόσο μεγάλη αναβάθμιση του ios να ξεκλειδώσει κ το δοντάκι! φυσικά κ λατρεύω τη συσκευή μου κ δν θα την άλλαζα με καμία άλλη (εκτός απο iphone 4 κ πάνω :P :P )

#279   angelo-ifone

angelo-ifone

    iPH Contributor

  • 1.836 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/06/2011 - 03:06

Cyd-iOS 1.1

#280   iTasos

iTasos

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:iTasos

Δημοσίευση 08/06/2011 - 04:41

Διαβάζω τόση ώρα τα πόστ και βλέπω κόσμο να λέει πως η apple αντιγράφει το cydia. Έχει σκεφτεί κανείς για ποιο λόγο υπάρχουν κενά ώστε να είναι εφικτό το jb και η χρήση του cydia? Το ποιο ασυμφορο κομμάτι του software development είναι η έρευνα για νέες λειτουργίες και το ρίσκο αποδοχής τους απο το ευρύ κοινό. Η apple γλιτώνει εκατομμύρια απλά παρακολουθώντας τι συμβαίνει στο cydia. Παίρνει ιδέες και βλέπει τι αρέσει στον κόσμο. Έπειτα το μόνο που μένει είναι να ενσωματώσει τις ποιο πετυχημένες μετατροπές στο λογισμικό της και τέρμα.

Στο τέλος όλοι είναι ευχαριστημένοι! Οι developers ηθικά και η apple οικονομικά! Απλά είναι τα πράγματα.

#281   iahabibi

iahabibi

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:kingofthestoneage

Δημοσίευση 08/06/2011 - 05:42

και εγώ αγώρασα UDID μέσω ebay περίμενω να το κανει confirm και να παω σε IOS5!


http://myworld.ebay.de/ztviolin


όλα τα feedback ειναι positive για UDID :)


4€ ολη η ιστορία. εδώ αγωράζουμε ολες τις παπαριες απο το iTunes store αυτά δεν θα αγωράσουμε;

Τελευταία επεξεργασία από: iahabibi, 08/06/2011 - 05:43


#282   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/06/2011 - 06:44

Φήμες λένε οτι την beta μπορούν να την βάλουν και μη developers ..

Eδώ για τους τολμηρούς όποιος θέλει δοκιμάζει...
http://gizmodo.com/5...veloper-account

Εγώ σαν νέο το δείχνω και μόνον και δεν φέρω καμία ευθύνη ούτε το iPhonehellas..;-)

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#283   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.454 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 08/06/2011 - 08:03

Φήμες λένε οτι την beta μπορούν να την βάλουν και μη developers ..

Eδώ για τους τολμηρούς όποιος θέλει δοκιμάζει...
http://gizmodo.com/5...veloper-account

Εγώ σαν νέο το δείχνω και μόνον και δεν φέρω καμία ευθύνη ούτε το iPhonehellas..;-)

τα σχολια γι'αυτο λενε οτι δουλευει αλλα πρεπει να το κανεις καθε φορα που κλεινει..σαν tethered..
παιζουν παντως καποιες καλες τιμες στο ebay για developer.εγω εκανα ενα με 1,99 αλλα αυτος για καποιο λογο το πηγε τωρα 4,99.
βασικα το λογο ολοι τον ξερουμε απλα μ'αρεσει που οταν τον ρωτησα γιατι τοσο φθηνα μου λεει δεν θελω να βγαλω λεφτα....

#284   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/06/2011 - 08:04

Mάλλον άλλαξε γνώμη.... :P

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#285   loukandr

loukandr

    iPH Member

  • 248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 08/06/2011 - 09:07

Δεν έχω δει το video της παρουσίασης αλλά από τα λίγα που έχω διαβάσει θέλω να ρωτήσω για όποιον ξέρει το εξής:

Τα ραντεβού και τα tasks θα τα βλέπουμε και αυτά στην οθόνη των ειδοποιήσεων ή θα πρέπει να μπαίνουμε στο calendar πάλι για να δούμε π.χ. τα σημερινά ή αυριανά ραντεβού;

Γιατί αν δεν το έχουν υλοποιήσει αυτό πάλι με Lockinfo θα παίζουμε...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (1)