Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 4 ψήφοι

Easecase χειροποίητες δερμάτινες θήκες


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
260 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#226   tpal12

tpal12

    iPH Contributor

  • 1.289 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:tpal12

Δημοσίευση 08/07/2011 - 02:31

Συνημμένο αρχείο  Photo 8-7-11 3 23 31.jpeg   811KB   2 λήψεις
Συνημμένο αρχείο  Photo 8-7-11 3 23 46.jpeg   739,73KB   1 λήψεις
οριστε η δικια μου

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#227   dakis

dakis

    iPH Contributor

  • 1.304 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:dakis

Δημοσίευση 08/07/2011 - 04:31

αντε παιδια καλοριζικες οι θηκες, κριμα που δεν σας προλαβα γτ ηθελα κι εγω μια Α4.... περιμενω ομως πως και πως την επομενη παραγγελια απο τον nsxbass... και μπραβο του για το χρονο που διεθεσαι αναλαμβαντας το group buy.... και παλι καλοριζικες!

#228   yell0wsoldi3r

yell0wsoldi3r

    iPH Honored Advanced Member

  • 1.391 μηνύματα
  • Twitter:@zax0s
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 08/07/2011 - 19:56

Last but not least! :lol:
Παρελαβα κ εγω σημερα το πρωι.
Λογω δουλειας ανοιξα το δεματακι πριν λιγο!
Αψογα τα παντα και για ακομα μια φορα ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ και ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στην πρωτοβουλια του nsxbass.
Τελεια συνεργασια,επικοινωνια και εμπιστοσυνη.Να'σαι καλά ρε Νίκο!
Δηλωνω ηδη παρων για ακομα μια θηκουλα στην επομενη παραγγελια!(όταν κ εφόσον)




#229   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 09/07/2011 - 00:53

Μια χαρά παιδιά χαίρομαι που όλα είναι οκ και είστε όλοι ευχαριστημένοι!

Ζάχο δεν είσαι ο τελευταίος!

Μένει να παραλάβει και ο MwgaTonTNT που είναι από νησί και δεν την έχει πάρει ακόμα δυστυχώς (ΕΛΤΑ τι να πεις...)

Μόλις πάρει και αυτός θα έχει κλείσει ο κύκλος της συγκεκριμένης παραγγελίας!

#230   yell0wsoldi3r

yell0wsoldi3r

    iPH Honored Advanced Member

  • 1.391 μηνύματα
  • Twitter:@zax0s
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 09/07/2011 - 01:05

Αντε να την παρει και το παλικαρι!
Παντως ειχατε δικιο παιδες για τα περι της θηκης.
Θεωρω οτι ειναι απ'τις ποιοτικοτερες που εχω πιασει στα χερια μου οπως επισης πιστευω οτι ειναι και ο,τι καλυτερο στη γενικοτερη κατηγορια των "pouch" θηκων.
Ισως εξαιρεση να αποτελουν ακριβες θηκες των 90-100 δολλαριων που δεν ειχα την τυχη να δουλεψω με τετοιες.

#231   MegaTonTNT

MegaTonTNT

    iPH Enthousiast

  • 401 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/07/2011 - 13:08

Και ναι αφού περίμενα αρκετές μέρες τα ΕΛΤΑ αποφάσισαν να μου φέρουν την θήκη και εδώ οι φωτογραφίες.
επισεις να πω ενα ευχαριστω στον Νικο για το group buy.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Συνημμένα αρχεία


Τελευταία επεξεργασία από: MegaTonTNT, 11/07/2011 - 13:10


#232   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 11/07/2011 - 15:04

Μια χαρά αφού παρέλαβες και εσύ όλα καλά πλέον! (είχα αρχίσει να αγχώνομαι να σου πω την αλήθεια με τα ΕΛΤΑ και την πολυήμερη καθυστέρηση σε σένα....)

Κύριοι κάπου εδώ ολοκληρώθηκε (με επιτυχία θεωρώ) το groupbuy!

Θέλω για άλλη μια φορά να σας ευχαριστήσω ΟΛΟΥΣ όσους πήρατε μέρος για την άψογη συνεργασία σας!

Για άλλη μια φορά να πω ότι θεωρώ πως τέτοιες κινήσεις μόνο καλό μπορούν να κάνουν στα μέλη και στο φόρουμ κατ επέκταση.

Δέχομαι πολλά πμ από την μέρα που έκλεισε η λίστα για την παραγγελία από άτομα που ρωτάνε το πότε θα γίνει η επόμενη.

Προσωπικά το μόνο που μπορώ να πω σίγουρα είναι ότι δεν πρόκειται από εμένα να γίνει τέτοια κίνηση μέσα στο καλοκαίρι! (από αύριο αναχωρώ από Πάτρα προς τα πάτρια εδάφη για ένα 2μηνο ξεκούρασης και μετά εξεταστική πάλι...)

Από Σεπτέμβρη-Οκτώβρη βλέπουμε παιδιά!

Όσοι ενδιαφέρονται ας κοιτάνε σε τακτά χρονικά διαστήματα το τόπικ και αν υπάρχει κάτι καινούριο θα το δούνε!

Εύχομαι σε όλους να περάσετε ένα υπέροχο καλοκαίρι, να ξεκουραστείτε, να χαλαρώσετε και να μοστράρετε τα iphone σας στις παραλίες με τις καινούριες τους θήκες! :)

ΥΓ: Να ευχαριστήσω και το iphonehellas για τη φιλοξενία του (πολλοί το νιώθουμε το ιντερνετικό μας σπίτι) αφού αυτό είναι η βάση για να γνωριστούμε όλοι και να ξεκινήσουν τέτοιες ενέργειες, καθώς και όλα τα υπόλοιπα μέλη που κράτησαν το τόπικ καθαρό χωρίς επαναλαμβανόμενες ερωτήσεις!

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!!

Τελευταία επεξεργασία από: nsxbass, 11/07/2011 - 15:09


#233   tpal12

tpal12

    iPH Contributor

  • 1.289 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:tpal12

Δημοσίευση 11/07/2011 - 16:16

Μια χαρά αφού παρέλαβες και εσύ όλα καλά πλέον! (είχα αρχίσει να αγχώνομαι να σου πω την αλήθεια με τα ΕΛΤΑ και την πολυήμερη καθυστέρηση σε σένα....)

Κύριοι κάπου εδώ ολοκληρώθηκε (με επιτυχία θεωρώ) το groupbuy!

Θέλω για άλλη μια φορά να σας ευχαριστήσω ΟΛΟΥΣ όσους πήρατε μέρος για την άψογη συνεργασία σας!

Για άλλη μια φορά να πω ότι θεωρώ πως τέτοιες κινήσεις μόνο καλό μπορούν να κάνουν στα μέλη και στο φόρουμ κατ επέκταση.

Δέχομαι πολλά πμ από την μέρα που έκλεισε η λίστα για την παραγγελία από άτομα που ρωτάνε το πότε θα γίνει η επόμενη.

Προσωπικά το μόνο που μπορώ να πω σίγουρα είναι ότι δεν πρόκειται από εμένα να γίνει τέτοια κίνηση μέσα στο καλοκαίρι! (από αύριο αναχωρώ από Πάτρα προς τα πάτρια εδάφη για ένα 2μηνο ξεκούρασης και μετά εξεταστική πάλι...)

Από Σεπτέμβρη-Οκτώβρη βλέπουμε παιδιά!

Όσοι ενδιαφέρονται ας κοιτάνε σε τακτά χρονικά διαστήματα το τόπικ και αν υπάρχει κάτι καινούριο θα το δούνε!

Εύχομαι σε όλους να περάσετε ένα υπέροχο καλοκαίρι, να ξεκουραστείτε, να χαλαρώσετε και να μοστράρετε τα iphone σας στις παραλίες με τις καινούριες τους θήκες! :)

ΥΓ: Να ευχαριστήσω και το iphonehellas για τη φιλοξενία του (πολλοί το νιώθουμε το ιντερνετικό μας σπίτι) αφού αυτό είναι η βάση για να γνωριστούμε όλοι και να ξεκινήσουν τέτοιες ενέργειες, καθώς και όλα τα υπόλοιπα μέλη που κράτησαν το τόπικ καθαρό χωρίς επαναλαμβανόμενες ερωτήσεις!

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!!

Καλό καλοκαίρι Νίκο. Ευχαριστούμε πολύ

#234   yell0wsoldi3r

yell0wsoldi3r

    iPH Honored Advanced Member

  • 1.391 μηνύματα
  • Twitter:@zax0s
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 11/07/2011 - 16:18

Καλή ξεκούραση Νικόλα και σε όλη την παρέα!

#235   godblessed

godblessed

    iPH Member

  • 216 μηνύματα
  • Twitter:@godblessed13
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 13/07/2011 - 13:39

προς ολους οσους πηραν κωδικο αποστολης.μου στειλαν χτες με mail για να παρακολουθω το πακετο μαζι με ενα site για να βαλω τον κωδικο(υποθετω).οριστε το site: http://intmail.183.c...do?action=Enter αλλα τωρα που βαζω τον κωδικο που εχω και που αυτον που μου δινει το site;ευχαριστω.

μηπως δν εχει ενεργοποιηθει ακομη;χτες μου τα στειλαν τα σχετικα.εγω βαζω στο πρωτο τον κωδικο που μου στειλαν και στο 2ο τον κωδικο που εχει ακριβως απο κατω και με πεταει παλι στην ιδια σελιδα.

Τελευταία επεξεργασία από: godblessed, 13/07/2011 - 13:43


#236   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 13/07/2011 - 17:15

προς ολους οσους πηραν κωδικο αποστολης.μου στειλαν χτες με mail για να παρακολουθω το πακετο μαζι με ενα site για να βαλω τον κωδικο(υποθετω).οριστε το site: http://intmail.183.c...do?action=Enter αλλα τωρα που βαζω τον κωδικο που εχω και που αυτον που μου δινει το site;ευχαριστω.

μηπως δν εχει ενεργοποιηθει ακομη;χτες μου τα στειλαν τα σχετικα.εγω βαζω στο πρωτο τον κωδικο που μου στειλαν και στο 2ο τον κωδικο που εχει ακριβως απο κατω και με πεταει παλι στην ιδια σελιδα.


Φίλε εμάς μας τα είχαν στείλει με dhl και τα παρακολουθουσαμε από την σελίδα της dhl.

Εσύ χρεώθηκες μεταφορικά ή χρησιμοποίησες την επιλογή για δωρεάν μεταφορικά?

Αν πήρες το δωρεάν ενδεχομένως να το έστειλαν με το απλό ταχυδρομείο γι αυτό και είναι τέτοια η σελίδα...

Δυστυχώε δεν ξέρω τι πρέπει να βάλεις που για να το δεις....

#237   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/07/2011 - 17:20

προς ολους οσους πηραν κωδικο αποστολης.μου στειλαν χτες με mail για να παρακολουθω το πακετο μαζι με ενα site για να βαλω τον κωδικο(υποθετω).οριστε το site: http://intmail.183.c...do?action=Enter αλλα τωρα που βαζω τον κωδικο που εχω και που αυτον που μου δινει το site;ευχαριστω.

μηπως δν εχει ενεργοποιηθει ακομη;χτες μου τα στειλαν τα σχετικα.εγω βαζω στο πρωτο τον κωδικο που μου στειλαν και στο 2ο τον κωδικο που εχει ακριβως απο κατω και με πεταει παλι στην ιδια σελιδα.

σου το εχουν στειλει φιλε συστημενο και θα ερθει με τα ελτα
δεν αργει πολυ
βαλε το νουμερο http://212.205.82.71/trackandtrace/ να δεις

#238   godblessed

godblessed

    iPH Member

  • 216 μηνύματα
  • Twitter:@godblessed13
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 13/07/2011 - 17:43

ναι το free επελεξα γτ δν σας προλαβα και μονος μου να πληρωσω τα μεταφορικα δν ελεγε!οκ,θα αφησω καμια μερουλα ακομα μπας και εμφανιστει,οπως μου συνεστησαν και αυτοι,ευχαριστω.

#239   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/07/2011 - 17:45

μπορεις να δωσεις το νουμερο αποστολης που σου εδωσαν?

#240   yell0wsoldi3r

yell0wsoldi3r

    iPH Honored Advanced Member

  • 1.391 μηνύματα
  • Twitter:@zax0s
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 13/07/2011 - 17:48

Μανωλη αποκλειεται να εχει εμφανιστει ακομα η εξελιξη της αποστολης στο ΕΛΤΑ Track & Trace.
Χτες του το εστειλαν.Ακομα Κινα θα ειναι το πακετακι.
Στα ΕΛΤΑ θα φανει οταν φτασει Ελλαδα.Εχει δρομο ακομα..

Τελευταία επεξεργασία από: yell0wsoldi3r, 13/07/2011 - 17:48


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες