Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

iPetrol - Πρατήρια Καυσίμων - Φθηνότερα Καύσιμα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
67 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   maserrr

maserrr

    iPH Elite Poster

  • 2.989 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:maserrr

Δημοσίευση 08/06/2011 - 23:06

κ που ξερεις αν το προμο της αλλης εφαρμογης που θα δωσεις αν θα ειναι χρησιμη στο χρηστη η οχι κ να μη δωσεις για αυτη που ενδιαφερονται?κ εκτος αυτο εγω προσωπικα αγορασα τοσες εφαρμογες απο σενα κ σου στειλα κ πμ να σου δωσω ενα αλλο προμο(δικης σου εφαρμογης παλι) κ να μ δωσεις ενα σε αυτο ουτε καν απαντησες..οποτε παιδες παρτε ενα του προμο του σουπερ 3 που εχω εγω κ οποιος το προλαβει XN7NJXTLK3X9 ..δν ειναι πολιτικη αυτη για προμο συγνωμη.υστερα λεει στηριξτε τους ελληνες developers...βεβαι δν ειναι ολοι ιδιοιι να ξερουμε κ τι λεμε...καλες πωλησεις

edit:και ενημερωτικα για οσους ενδιαφερονται για κατι τετοιο μπορουν να το μαθουν κ απο εδω και free : http://www.fuelprices.gr/GetGeography



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   Helios

Helios

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Twitter:@PanosGermanis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 08/06/2011 - 23:13

καλα δεν του εβαλε και κανενας το μαχαιρι στο λαιμο ::)
δικη του ειναι οτι θελει θα κανει, αλλα ειπαμε, δεν χανει τιποτα ο developer, ισα ισα θα κερδισει.. αν ειναι και σοβαρη η δουλεια του και ανταμειφθει και με καποιες κριτικες εχει να κερδισει πολλα..
τωρα σε αυτο που λες οτι τρωει πεσιμο αμεσως θα συμφωνησω καπως και εγω, οτι πεφτουν ολοι για προμο καθε φορα. αλλα γενικοτερα με τα προμο συμφωνω (και πως να μην συμφωνω αφου τζαμπα ειναι :P ) και ειναι και μια καλη ευκαιρια για τον developer να διαφημισει την εφαρμογη του

Παιδιά , συμφωνώ ότι κανένας δε βάζει το μαχαίρι στο λαιμό του δημιουργού. Μακάρι να γίνονταν να μοιραστούν promo στον καθένα σας, αλλά δυστυχώς αυτά που μας δίνει η Apple είναι πεπερασμένα σε αριθμό. Εγώ πάντως θέλω τις κριτικές σας όποιες κι αν είναι αυτές. Ειδικά μ' ενδιαφέρουν προτάσεις για βελτίωση του λογισμικού.

#33   Helios

Helios

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Twitter:@PanosGermanis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 08/06/2011 - 23:15

To site που προτείνει ο φίλος μας, αντικειμενικά είναι ένα δύσχρηστο site και ειδικά όταν το δουλεύεις από τον safari του iPhone. Το εύχρηστο και γρήγορο interface του iPetrol νομίζω ότι είναι ανώτερο. Αν το δουλέψετε και συ νομίζω ότι θα συμφωνήσετε μαζί μου.

Τελευταία επεξεργασία από: Helios, 08/06/2011 - 23:17


#34   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 08/06/2011 - 23:22

Καλη επιτυχια και απο μενα στην εφαρμογη, κακα τα ψεματα δεν θα ειναι χρησιμη σε καποιον επειδη θα εχει ωραια γραφικα η αν φαινεται προχειροδουλεια αλλα επειδη εχει να κανει με ενα πολυ σημαντικο θεμα για τους περισσοτερους στην εποχη που ζουμε. Αν λοιπον κανει σωστα την δουλεια του και μας βοηθαει να εξοικονομουμε καποια ευρω απο την βενζινη τοτε ναι θα ειναι και πολυ μαλιστα χρησιμη.
Απο την αλλη θα διαφωνησω και εγω με την πολιτικη του δημιουργου (ελπιζω χωρις καμια παραξηγηση αλλα την αποψη μου θα την πω), διοτι οταν θες να προωθησεις την εφαρμογη σου δινεις προμο για την συγκεκριμενη, για να την διαφημισεις, και οχι να αναγκασεις καποιον να τρεξει να την αγορασει για να κερδισει ενα προμο για μια αλλη, ασχετη εφαρμογη.. Αλλα οπως ειπε και καποιος φιλος πιο πανω η εφαρμογη του δημιουργου ειναι και την προωθει οπως εκεινος νομιζει, εμεις απλα την αποψη μας εκφραζουμε.

#35   maserrr

maserrr

    iPH Elite Poster

  • 2.989 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:maserrr

Δημοσίευση 08/06/2011 - 23:22

To site που προτείνει ο φίλος μας, αντικειμενικά είναι ένα δύσχρηστο site και ειδικά όταν το δουλεύεις από τον safari του iPhone. Το εύχρηστο και γρήγορο interface του iPetrol νομίζω ότι είναι ανώτερο. Αν το δουλέψετε και συ νομίζω ότι θα συμφωνήσετε μαζί μου.

δυσχρηστο δν ειναι γτ το δουλευω καιρο..επισης αν καποιος το θελει για το safari του iphone θα μπορεσει καλλιστα να βρει πρωτα τη περιοχη του μια φορα κ μετα να κανει save το url σαν σελιδοδεικτη ειτε μεσα στο σαφαρι ειτε στη springboard και ναχει αμεσως προσβαση στη περιοχη που τον ενδιαφερει..κ εκτος αυτου ειναι κ free..οσο για το θεμα αξιοπιστιας δε τιθεται γτ ειναι επισημο

#36   Helios

Helios

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Twitter:@PanosGermanis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 08/06/2011 - 23:26

δυσχρηστο δν ειναι γτ το δουλευω καιρο..επισης αν καποιος το θελει για το safari του iphone θα μπορεσει καλλιστα να βρει πρωτα τη περιοχη του μια φορα κ μετα να κανει save το url σαν σελιδοδεικτη ειτε μεσα στο σαφαρι ειτε στη springboard και ναχει αμεσως προσβαση στη περιοχη που τον ενδιαφερει..κ εκτος αυτου ειναι κ free..οσο για το θεμα αξιοπιστιας δε τιθεται γτ ειναι επισημο

Φίλε μου, μη με παρεξηγήσεις, αλλά επειδή δεν θέλω να παιδεύεσαι με url και safari και άλλα τέτοια, θα έχεις promo από το iPetrol αύριο το βράδυ. Ξαναλέω πάλι μη με παρεξηγήσεις - οι προθέσεις είναι αγαθές!

#37   maserrr

maserrr

    iPH Elite Poster

  • 2.989 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:maserrr

Δημοσίευση 08/06/2011 - 23:34

Φίλε μου, μη με παρεξηγήσεις, αλλά επειδή δεν θέλω να παιδεύεσαι με url και safari και άλλα τέτοια, θα έχεις promo από το iPetrol αύριο το βράδυ. Ξαναλέω πάλι μη με παρεξηγήσεις - οι προθέσεις είναι αγαθές!

δε παρεξηγω φιλε μου κ δε θελω το προμο ευχαριστω πολυ. καλυτερα να τον δωσεις σε καποιον αλλο που θα τον παιδεψει το λινκ που του εδωσα..εγω τοσο καιρο τοχω μαθει αν και εδω στη ροδο εχουμε βενζιναδικο καθε 10 μετρα.πρωτον αυτο.δευτερον σχεδον ολα εχουν αυτοματο πωλητη.τριτον εχουν βαλει πλαφον στη βενζινη κ ολοι πια ενα λεπτο πανω ενα κατω εχουν σχεδον την ιδια τιμη.τεταρτον το ποιο φτηνο πρατηριο στη ροδο τυχαινει ναναι κοντα στο σπιτι μου και ετσι δε θα το χρειαστω..παντως εντελως φιλικα στο λεω κ το εννοω αν ειχες ακολουθησει αλλη πολιτικη ηδη θαχες ποιο θετικα αποτελεσματα.ευχομαι ολοψυχα κ το εννοω (γτ δε παυει ναναι κοπος σου κ γνωσεις σου) να παει καλα η εφαρμογη σου

#38   yell0wsoldi3r

yell0wsoldi3r

    iPH Honored Advanced Member

  • 1.391 μηνύματα
  • Twitter:@zax0s
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 08/06/2011 - 23:37

Πολυ σωστη τοποθετηση φιλε maserrr.

#39   maserrr

maserrr

    iPH Elite Poster

  • 2.989 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:maserrr

Δημοσίευση 08/06/2011 - 23:39

Πολυ σωστη τοποθετηση φιλε maserrr.

νασαι καλα φιλε μου απλως λεω αυτο που πιστευω κ θεωρω σωστο

#40   mikrovioslive

mikrovioslive

    iPH Addict

  • 739 μηνύματα
  • Twitter:@mikrovioslive
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:mikrovioslive

Δημοσίευση 09/06/2011 - 00:09

Ασχετο.. Αλλα εχω πολλα crack.. Αλλα κ αγωρες επησης δηλ οτι αξηζει τα πληρωνω μονο για τον κοπο τους.. Μαρεσει πρωτα να τι δοκιμασω κ μετα να το αγωραζω.. Οχι οτι λυπαμαι τα λεφτα αλλα την εχω πατησει απο review κ αλλα τετοια.. Πχ farmakeia, δειτε review mikrovioslive.. :) real racing 2 απιστευτη 300mb λεπτομερια φουλ, fifa 11 μιλαμε για 1giga ετσι κ μολις 0,79 ευρω.. Την πηρα μονο για το κοπο τους οχι οτι παιζω :)
Τεσπα.. Η ειδεα για τα πρατηρια μαρεσε πολυ.. Αλλα θα ηθελα να την δοκιμασω πρωτα να δω αξιοπιστια κ χαλαλι κ τα 1.59 € :)


Sent from my iPhone 4 using Tapatalk :D

#41   giannis1010

giannis1010

    iPH User

  • 149 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/06/2011 - 00:16

Χρήσιμη φαίνεται η εφαρμογή…αρκεί να λειτουργεί και σωστά! γενικότερα η έλλειψη δοκιμής σε κάποιες εφαρμογές είναι ένα θέμα….(βέβαια δεν ξέρω πως θα ήταν δυνατή η δοκιμή της πρώτα )

#42   maserrr

maserrr

    iPH Elite Poster

  • 2.989 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:maserrr

Δημοσίευση 09/06/2011 - 00:18

αν δν ηθελε να δωσει προμο θα μπορουσε να κανει μια εκδοση Lite free και να περιλαμβανει μονο μια πολη κ μια κατηγορια βενζινης ας πουμε 100 οκτανιων,να δουν οι χρηστες κ το interface , αν δουλευει καλα και αν ηταν αυτο που περιμεναν και αξιζε τα λεφτα της να την αγοραζανε

#43   yell0wsoldi3r

yell0wsoldi3r

    iPH Honored Advanced Member

  • 1.391 μηνύματα
  • Twitter:@zax0s
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 09/06/2011 - 00:25

Σωστο κ αυτο.
Και ακομα καλυτερο για να δοκιμαστει απο ολους τους ενδιαφερομενους.
Το promo για μενα ειναι αλλη υποθεση.
Οταν διαφημιζεσαι ΔΩΡΕΑΝ στην μεγαλυτερη ελληνικη κοινότητα των προιοντων της Apple,το να δωσεις 3-5 promo σαν μια ελαχιστη κινηση ανταποδοτικοτητας (και συμφερουσα κατα τη γνωμη μου για τον ιδιο τον develeper) ειναι "αυτονοητο".

#44   mikrovioslive

mikrovioslive

    iPH Addict

  • 739 μηνύματα
  • Twitter:@mikrovioslive
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:mikrovioslive

Δημοσίευση 09/06/2011 - 00:33

Να ρωτησω κατι.; Γιατι να μην ηταν σαν το cydia trial time.. .? την δοκιμαζεις καθαρα 3-5 μερες κ μετα αμα θες την αγωραζεις.. Καποια στιγμη θα το κανει αυτο η apple να με θυμαστε.. Αλλα ποτε δεν 3ερω..


Sent from my iPhone 4 using Tapatalk :D

#45   giannis1010

giannis1010

    iPH User

  • 149 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/06/2011 - 00:35

Βέβαια από την άλλη είναι καθαρά θέμα του developer αν θα προωθήσει την εφαρμογή του με promo code

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες