Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Navigon Free


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
17 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   TIGI

TIGI

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 07/08/2009 - 22:13

ηθελα να κατεβασω στο navigator απο το appulous και προσωρινα ειναι εκτος λειτουργιας το site αυτο. Ξέρει κάποιος απο που μπορώ να κατεβασω αυτην την εφαρμογή δωρεάν ή εάν υπάρχει άλλη παρόμοια? το XGPS δεν με βολεύει....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   thanozr

thanozr

    iPH Contributor

  • 1.429 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 07/08/2009 - 22:22

ηθελα να κατεβασω στο navigator απο το appulous και προσωρινα ειναι εκτος λειτουργιας το site αυτο. Ξέρει κάποιος απο που μπορώ να κατεβασω αυτην την εφαρμογή δωρεάν ή εάν υπάρχει άλλη παρόμοια? το XGPS δεν με βολεύει....


Σε torrent. Αλλιώς περίμενε μια μέρα,λογικά αύριο θα είναι ΟΚ

#3   TIGI

TIGI

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 07/08/2009 - 22:43

Σε torrent. Αλλιώς περίμενε μια μέρα,λογικά αύριο θα είναι ΟΚ

ok thx

#4   skartaekato

skartaekato

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/08/2009 - 06:13

ok thx


απο τορρεντ το κατεβασα χθες εγω και μαλιστα την φουλ εκδοση

#5   Lykos1986

Lykos1986

    iPH newbie

  • 80 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/08/2009 - 09:05

Θα πρέπει να κάνω Jailbrake για να μπορώ να βάλω εφαρμογές από το appulous;

#6   sirdiman

sirdiman

    iPH newbie

  • 94 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Sir Diman

Δημοσίευση 08/08/2009 - 09:24

ναι

#7   GGiannis58

GGiannis58

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/08/2009 - 09:48

Το κατεβασα κι εγω απο rapidshare αλλα δεν ξερω πως να το περασω στο κινητο....

#8   TIGI

TIGI

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 08/08/2009 - 10:33

καλημερα και εγω το κατεβασα αλλα δεν ξερω πως να το περασω στο iPhone. και πως θα κατεβαζω εφαρμογες απο το appulous εχω κανει jailbreak ξέρει κανεις;

#9   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 08/08/2009 - 11:12

καλημερα πρεπει να περασεις στο Iphone το appsync απο το cydia αφοτου περασεις αυτο πας στο installus οταν "ανεβει" παλι γιατι ειναι πεσμενο και σου λεει νεες εφαρμογες και τετοια διαλεγεις ποιο "παιχνιδι/εφαργομγη" θελεις μπενεις μεσα και πας κατω κατω και εχει version,διαλεγεις ποια θελεις και πατας επανω και σου ανοιγει καποια Links σε μορφη rapishare,πατας πανω και επειτα καπου λεει download το καταιβαζεις και μετα πατας install.για να περασεις τωρα της σπασμενες εφαρμογες που εχεις στο pc σου μεσα στο Iphone πας πανω στο NAVIGON πχ και πατας δεξι κλικ και πας "ανοιγμα με -> " και σου λεει προγραματα εκ των οποιων και το itunes και επιλεγεις αυτο και στο περανει στον φακελο apps του itunes και επειτα κανεις την γνωστη διαδικασια μεταφορας στο Iphone.

ελπιζω να βοηθησα.

ezgif_com_crop_2.gif


#10   ktzaf

ktzaf

    iPH Honored Elite member

  • 1.283 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/08/2009 - 11:25

καλημερα και εγω το κατεβασα αλλα δεν ξερω πως να το περασω στο IPHONE. και πως θα κατεβαζω εφαρμογες απο το appulous εχω κανει jailbreak ξέρει κανεις?


Τα applications γίνονται install μέσω του iTunes, πρέπει πρώτα να κάνεις patch το installd αρχείο στο iphone. Αν έχεις το OS3.0, άνοιξε το Cydia, και πήγαινε στο tab "manage". Εκεί έχεις τις επιλογές PACKAGES, SOURCES και STORAGE. Άνοιξε το sources, κάνε edit και add και βάλε το source του Hackulo.us "http://cydia.hackulo.us και κλίκαρε το done. Μπορεί να σου βγάλει κάποιo μύνημα για παράνομο source κλπ. Αγνόησέ το. Μετά, πάλι από τα sources διάλεξε το hackulo.us και θα σου βγάλει τα διαθέσιμα packages που υπάρχουν στο repository ή κάνεις search για το appsync. Διάλέγεις το AppSync for OS3.0 και μπορείς να βάλεις όποια εφαρμογή θέλεις απλά μέσω iTunes. ΜΟΝΟ ΓΙΑ OS 3.0!!

Το ίδιο και για το appulo.us. Τα προγράμματα που έχει είναι σε μορφή *.ipa. Βρίσκεις το πρόγραμμα που θέλεις, το κατεβάζεις, το περνάς στο iTunes κάνεις sync και τέρμα.

Όσο το appulo.us είναι κάτω, μπορείς να βρείς τα προγράμματα που θέλεις μέσο google. Άνοιξε το google και στο search γράψε την εφαρμογή που θέλεις ως εξής όνομα εφαρμογής site:appulo.us. Θα σου βγάλει αποτελέσματα από το appulo.us το τρίκ είναι να μην κλικάρεις το κύριο link πάνω από το αποτέλεσμα, αλλά το link "προσωρινά αποθηκευμένη".

Ελπίζω να βοήθησα.

#11   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 08/08/2009 - 11:28

ΜΟΝΟ ΓΙΑ OS 3.0!!


δουλευει και στην 3.0.1..

ezgif_com_crop_2.gif


#12   GGiannis58

GGiannis58

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/08/2009 - 11:44

Ευχαριστω παιδια.....Θα το παλεψω αν και δυσκολο για μενα.

Το αρχειο που εχω ειναι το NAVIGON-v1.0.0.ipa

#13   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 08/08/2009 - 11:50

ναι σωστα..περασε απο cydia το appsync και μολις το βαλεις πας στην εφαρμογη και πατας δεξι κλικ --->ανοιγμα -->itunes και θα αρχισει να την συγχρονιζει μονο του.επειτα την περνας στο iphone ..

ezgif_com_crop_2.gif


#14   TIGI

TIGI

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 08/08/2009 - 13:44

ναι σωστα..περασε απο cydia το appsync και μολις το βαλεις πας στην εφαρμογη και πατας δεξι κλικ --->ανοιγμα -->itunes και θα αρχισει να την συγχρονιζει μονο του.επειτα την περνας στο iphone ..

παιδια σας ευχαριστουμε.Εκανα το appsync install απο cydia. Αλλα μετα δεν καταλαβα.. θα κατεβαζω τις εφαρμογες π.χ. απο Appulous.us απο το Internet στο pc μου και μετα πως θα τις περναω στο itunes.. συγγνωμη αλλα αυτο δεν το καταλαβαινω.....???

#15   koyklos7

koyklos7

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/08/2009 - 14:55

παιδια σας ευχαριστουμε.Εκανα το appsync install απο cydia. Αλλα μετα δεν καταλαβα.. θα κατεβαζω τις εφαρμογες π.χ. απο Appulous.us απο το Internet στο pc μου και μετα πως θα τις περναω στο itunes.. συγγνωμη αλλα αυτο δεν το καταλαβαινω..... ???


μμμ .. τωρα που κατεβασες το appsync συνδεσε το iphone με το pc , ανοιξε το itunes και σειρε τιν εφαρμογη(NAVIGON) στην library του itunes , μετα πηγενε στο iphone και εκει στις καρτελες που εχει photos , ringtones , application κ.α εσυ πηγεναι στιν καρτελα applocation και τσεκαρε το sync application , πατα apply και μετα sync του iphone και η εφαρμογη θα περαστει στο iphone. :rolleyes:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες